Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem függ anyós...

Csak szerintem függ anyós túlságosan a páromtól?

Figyelt kérdés

Babusgatja, abajgatja, ha párom rászól vagy nem engedi, akkor pedig vérig van sértődve. Nagyon gyakran viteti magát párommal, és ha valahova nem vinné el, akkor ismét megy a hiszti, hogy ennyit nem tud megtenni érte, pedig ő az egész életét odaadná miatta...

Mivel mi hamarosan együtt fogunk élni (párommal ketten), szóvá tettem páromnak hogy nem igazán díjazom, hogy hetente ugrál neki, de szerinte ez normális, mert XY is mindig viszi az anyját vásárolni stb. (tavaly 1,5 hónapig kérleltem, hogy legalább a keresztlányának menjünk el karácsonyra ajándékot nézni, persze akkor nem ért rá soha)

Nem feltétlen azért van ez, mert anyós rá van szorulva, múltkor is mondta neki apósom, hogy beviszi akár Ő is, erre anyós válasza az volt: "Nem kell, majd bevisz engem a kisfiam." Mivel otthon van egész nap, félek, hogy amint elköltözik a párom, csak még rosszabb lesz a helyzet (Így is ha csak simán átjön hozzám, írogat neki, ha reggel nem megy egyből haza, már hívja, hogy mi van vele, stb.)

Párom változtatna, ha tudna, de mivel olyankor anyós mindig sír és megsértődik, inkább nem teszi. Mit tehetnék ilyenkor?



2017. okt. 11. 08:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

párodtól függ, hogy mi lesz.

ha ő nem állítja le, akkor marad ez a szitu, te meg ülsz majd egyedül a lakásban, amíg ő anyjával van.

hiszti arra hat, aki hagyja

2017. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
73%
"Mit tehetnék ilyenkor?" -> Könyörgöm Neked, menekülj onnan amíg lehet!! Meneküüülljjj és mentsd a jövődet!! Okulj az én rossz példámból KÉRLEK és menekülj el idejében!! 30/Nő
2017. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Tanulj belőle, hogy amikor majd te leszel anyós másképp csináld!

Addig meg - ha eszed van - nem áskálódsz már előre az anyós ellen, mert a férfi mindig a mellé áll, akit úgy érzi bántanak.

2017. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Férfiként mondom, hogy a legjobb úton haladsz, hogy lepattintson a "párod". Te egyelőre az éppen aktuális lyuk vagy, akivel még össze sem költözött. Azonkívül, hogy aláfekszel még semmit nem tettél le az asztalra. Ellenben az anyja felnevelte, jó a kapcsolatuk, tetszik-nem tetszik, de erősebb a kötelékük mint veled. Ha már most fúrod az anyját, nem nagy jövőt jósolok neked! Ne kényszerítsd választásra, mert vesztesen fogsz kikerülni!
2017. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

Milyen dolog egy másik embert "aktuális lyuknak" nevezni? :)

Még ha azzal egyet is értek, hogy nem szabadna a partner családját, barátait fúrni.

2017. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A menyasszonya vagyok :) Sok mindent megtennék érte és elintéznék neki, ha én lennék az 1. számú.

Nekem nincsen semmi bajom az anyjával, jó a viszonyunk, csak én, mint külső szemlélő látom, hogy úgy ugráltathatja a fiát ahogy nem szégyelli.

Azt pedig már most tudom, hogy nem leszek olyan, mert én soha nem akarok így rátapadni a gyerekemre, hogy bármiben akadályozzam.

2017. okt. 11. 09:45
 7/25 anonim ***** válasza:
29%

el akar venni, de még nem éltek együtt?érdekes.

kommunikálni se tudtok.

2017. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
papucs a párod,semmi több
2017. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

A frászt vagy a menyasszonya, akkor azt írtad volna!

Már most ki akarod sajátítani, leválasztani a családjától, holott még össze sem batyuztatok, bár akkor sem lenne jogos.

És mi az, hogyha te lennél az 1.számú?

Hogy jön ez ide? Hacsak nem háremet tart a fickó, akkor nagy eséllyel te vagy az 1.számú, mert az anyja soha nem leszel.:) Tudod, a szülő iránti szeretet és tisztelet nem tehető mérlegre a párkapcsolati vonzalommal, közük nincs egymáshoz.

2017. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Hetente ugrál? Hát ha csak egyszer segít valamit egy héten a szüleinek, az szerintem teljesen normális és tolerálható.
2017. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!