Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan szólt meg...

Szerintetek jogosan szólt meg az anyósom amiért mirelit kaját szoktam adni a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
Van két lányom, az egyik 8 a másik 10 éves. Sajnos gyakran nincs arra időm, hogy főzzek, ezért gyakran veszek mirelit húsokat, zöldségeket, zacskós leveseket, és egyéb dolgokat. Múltkor zacskós gulyáslevest "főztem", és anyósom elhordott mindenféle lusta nőnek, hogy én még egy gulyáslevest se tudok az unokáinak megcsinálni. Szerintetek igaza van?

2017. nov. 4. 19:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
32%
Én napi 10-12 órát dolgozom (jo saját vállalkozás férjemmel így leht könyebb), heti 3 napban plusz 2 nap 8 óra, ezen felül járok fotózásra, konditerembe stb. mégis szakítok időt a gyerekeimre minden nap főtt kaját esznek és mindig töltök velük időt és nem nyavajgok hogy nincs időm, az anyaság ezzel jár és kész, felejtsük már el ezt a new age-s korszakot hogy jaj nincs időm, akor ne szülj, egy anyának igenis az a dolga hogy ellása a gyerekeit. Egyébként minden a tervezésen múlik.
2017. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
#27 az üveges borsó rosszabb mint a mirelit..csak mondom.
2017. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Miért rosszabb?
2017. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer még elmegy a zacskós leves, én is szeretem őket. Nem gondolom őket egészségesnek, bár egyetlen tudományos publikációt sem olvastam erről, úgyhogy lehet marhaság. A fagyasztott nyersanyagok szerintem nem vészesek, bár akkor én már inkább rendelnék kaját. Szóval a mértéken van a hangsúly, ha kapnak friss zöldséget, gyümölcsöt, vagy esznek az iskolában is akkor jó ez így.
2017. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!