Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek en vagyok a paraszt?

Szerintetek en vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

Minden masodik hetvegen az anyosomeknal alszunk szombaton Győrben mert kicsit messzebb lakunk es jo oket latni.


En koran kelo tipus vagyok mig a felesegem alszik delig is ha akar. Aposom mar hajnalban felkel mert eljar edzeni, anyosom meg tollaszkodik delig. Ezzel semmi gaz, mindenkinek megvan a reggeli rutinja.


Na de, ami naluk szent, az az hogy egyutt ulunk le reggelizni, ami vasarnap nekik delutan 1ig nem esedekes, mert addigra szedi ossze magat a csalad. En viszont reggel 8-tol delutan egyig felfordulok az ehsegtol. Ilyenkor leulok enni, de kapom a magjegyzeseket az arrajaroktol, hogy ugye tudod, hogy egyutt eszunk kesobb? Ne egyel sokat, majd eszel kesobb. Mondjuk szerintem eleg lenne ramnezniuk, es latjak, hogy termetes ferfi letemre 3. reggeli is befer oda.


Ilyenkor olyan megvetoen neznek ram, most paraszt lennek mert nem alszom delig, hogy ne ehezzek 5 orat felkeles utan?



2017. dec. 17. 09:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
Mièrt is kell ennyit ott lenni, ha ilyen parasztok? A felesèged mit szól erre? Ha semmit, akkor erősen elgondolkodnèk. Amúgy ne jàtszd a màrtìrt, te is tudod, hogy ez nem normàlis amit csinàlnak. Paraszt nem vagy, csak lúzer.
2017. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd, hogy após sem eszik edzés után.:D Amúgy kik járnak az étkezőben reggel, ha a nejed és az anyós még alszik, após meg edzeni van?
2017. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Reggelente menj el a városba "sétálni", és reggelizz meg valahol.

Amúgy nem vagy paraszt.

Nálunk a reggeli úgy van, hogy mindenki eszik, amikor felkel, éhes lesz. Délre már általában ebéd szokott lenni, de ahhoz illik felkelni valakinek 8 óra körül, és nekiállni a főzésnek, sütésnek. Az ebéd és a vacsora már közösen szokott zajlani.

2017. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Most ezt meg par dolgot leszamitva nagyin jol kijovunk egymassal csak persze vannak hulyesegeik mint minden embernek.


Aposom meg elottem felkel 6fele de futas elott o max egy ket ilyen zabkekszet eszik, mert "vigyaz a vonalaira" hahahahaa. Az etkezoben meg ahogy felkelnek a csaladban az emberek lejonnek kaveert vagy, tollaszkodas kozben a mosokonyhaba egy egy ruhaert, es ilyenkor latjak, hogy tomom a majmot.

2017. dec. 17. 10:42
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem te vagy a paraszt.

Hanem ők. Az egy dolog, hogy ők nem reggeliznek, bár normális családnál du. 1-kor ebéd van, nem reggeli... de hogy még neked be is szólnak emiatt, ez már bunkóság.

Ne törődj vele, mondd meg, hogy te most vagy éhes, ezért eszel. Majd leülsz velük is, ha magukhoz tértek.

2017. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Egyszeruen mondd azt, hogy te korankelo vagy, es nem birod ki reggeli nelkul, amig ok asztalhoz ulnek, de ettol fuggetlenul veluk is leulsz enni, es nem kell erre minden alkalommal felhivni a figyelmedet.


Egyeb alternativa, hogy megkered a feleseged, hogy allitsa le a szuleit, mert tudod, hogy egyutt is kell reggeliznetek.

2017. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy ha nem eszel akkor rosszul leszel és nem szeretnél elájulni.
2017. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%
Mi ez hogy vigyáz a vonalaira,hhahaha?Marhára kedveled őket,süt minden szavadból..
2017. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szerintem poen ha egy ferfi ezeket a szavakat hasznalja, amugy jiert ne kedvelnem oket, csak en erzem kicsit szarul magam ilyenkor, mert ez a kaja temat kicsit olyan tabunak erzem.
2017. dec. 17. 11:01
 10/37 anonim ***** válasza:
40%

Legközelebb szépen kinyitod a szádat és közlöd velük, hogy te nem tudsz sokáig aludni, ergo muszáj korábban enned, hogy ne legyél rosszul.

Azon viszont én is kiakadnék, ha vendég létedre pofátlanul kizabálnád a hűtőből a közös étkezésre szánt kaját. Oldd meg magad, abba már végképp nem köthetnek bele, ha a saját cuccodat eszed.

Abba meg nincs jogod beleszólni, hogy apósod fogyózik-e vagy sem és hogy mennyit eszik. Ilyen alapon te sem vagy különb, hiszen te is ugyanúgy megszólod az ő étkezési szokásait.

2017. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!