Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek en vagyok a paraszt?

Szerintetek en vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

Minden masodik hetvegen az anyosomeknal alszunk szombaton Győrben mert kicsit messzebb lakunk es jo oket latni.


En koran kelo tipus vagyok mig a felesegem alszik delig is ha akar. Aposom mar hajnalban felkel mert eljar edzeni, anyosom meg tollaszkodik delig. Ezzel semmi gaz, mindenkinek megvan a reggeli rutinja.


Na de, ami naluk szent, az az hogy egyutt ulunk le reggelizni, ami vasarnap nekik delutan 1ig nem esedekes, mert addigra szedi ossze magat a csalad. En viszont reggel 8-tol delutan egyig felfordulok az ehsegtol. Ilyenkor leulok enni, de kapom a magjegyzeseket az arrajaroktol, hogy ugye tudod, hogy egyutt eszunk kesobb? Ne egyel sokat, majd eszel kesobb. Mondjuk szerintem eleg lenne ramnezniuk, es latjak, hogy termetes ferfi letemre 3. reggeli is befer oda.


Ilyenkor olyan megvetoen neznek ram, most paraszt lennek mert nem alszom delig, hogy ne ehezzek 5 orat felkeles utan?



2017. dec. 17. 09:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
18%
"Szerintetek en vagyok a paraszt?" ... ha ez a kerdes megfogalmazodott benned, akkor valoszinuleg IGEN.
2017. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
25%
Családtagok ide vagy oda, akkor is paraszt dolog kienni másnak a hűtőjét. Érdekes módon mi rendszeresen járunk át egymáshoz, mégsem vesz ki senki nagyobb mennyiséget, mert szimplán pofátlanság minden körülmények között. Ha nem elég neked az az étel, amit ők adnak, akkor viszel magaddal, nem pedig előlük eszed meg a sajátjukat. Azt meg továbbra se várd el, hogy mivel te korán kelsz, majd miattad mindenki más is korán fog és akkor reggeliztek.
2017. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Megmutatnad nekem azt a reszt amikor azt irtam, hogy elvarom, hogy masok koran keljenek?
2017. dec. 17. 18:18
 34/37 anonim válasza:
Hát elégé sokat alszotok ott én a hejedben vinnék dugi csomagolt szendvicseket xD
2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Jah és tényleg nem valami jó hogy reggel te mész oda a hűtőhöz.De az se semmi hogy mindenki akkor ehet amikor mindenki fent van és öszegyültetek..
2017. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hihetetlen problémák, komolyan...
2017. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem, nincs veled semmi baj, normális vagy, normális ember reggel reggelizik, délben ebédel, este vacsorázik, közben meg csipeget. Teljesen igazad van, hogy te reggel 8-tól egyig éhen halsz. Nem értem, miért kell idehozni azt, hogy kinek a kajáját eszed, ha feszt ott vagytok, biztos benyúlhatsz a hűtőjükbe. A fene menne ennyi anyóshoz, de ez a ti dolgotok.
2017. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!