Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek en vagyok a paraszt?

Szerintetek en vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

Minden masodik hetvegen az anyosomeknal alszunk szombaton Győrben mert kicsit messzebb lakunk es jo oket latni.


En koran kelo tipus vagyok mig a felesegem alszik delig is ha akar. Aposom mar hajnalban felkel mert eljar edzeni, anyosom meg tollaszkodik delig. Ezzel semmi gaz, mindenkinek megvan a reggeli rutinja.


Na de, ami naluk szent, az az hogy egyutt ulunk le reggelizni, ami vasarnap nekik delutan 1ig nem esedekes, mert addigra szedi ossze magat a csalad. En viszont reggel 8-tol delutan egyig felfordulok az ehsegtol. Ilyenkor leulok enni, de kapom a magjegyzeseket az arrajaroktol, hogy ugye tudod, hogy egyutt eszunk kesobb? Ne egyel sokat, majd eszel kesobb. Mondjuk szerintem eleg lenne ramnezniuk, es latjak, hogy termetes ferfi letemre 3. reggeli is befer oda.


Ilyenkor olyan megvetoen neznek ram, most paraszt lennek mert nem alszom delig, hogy ne ehezzek 5 orat felkeles utan?



2017. dec. 17. 09:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%

Alapból nem normális, hogy minden második hétvégét anyóséknál töltötök, mert elmaradnak a KETTESBEN töltött hétvégék.


Én többek között ezért - is - szakítottam az exemmel, mert már untam, hogy minden második héten p-v-ig ott kell ücsörögni "anyóséknál", és semmit nem csinálhatok, mert megsértődik.

2017. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Utolso mirol beszelsz h beleszolok hogy az aposom mit csinal? Mikor irtam en hogy gaz hogy edzik meg figyel magara, csak a szavak amikkel el azon nevetni lehet, mert mindig olyan csajosan mondja, es az vicces
2017. dec. 17. 11:18
 13/37 anonim ***** válasza:
67%

De arra válaszolj már, hogy mi az istenért kell anyósék nyakán ülni minden második héten?!


Tudod ki menne! A kedvesem szülei rendes, kedves emberek, de meg is őrülnék, ha abból állna minden második hétvége, hogy ott vagyunk náluk.


Szerinted ez nem gáz? Neked nem lenen igényed, hogy a FELESÉGEDDEL KETTESBEN tervezz programot?!

Anyucikislánya az a nő, elég gáz, hogy nem nőtt fel egy házassághoz.

2017. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
Egykor közös evés. Anyós délig alszik, tehát te délben tömöd magad, ha látja. Nyilván éhen halnál egyig.
2017. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Az en szuleim hetente tobbszor is atjonnek, vagy csak egy kavera vagy ebedre stb, de a csalad tobbi tagja is, unokatestverem, es a felesegem testvere is sokat atjar, vagy mi megyunk at, szinte nincs nap, hogy ne latnank valakit a csaladbol. Nagyon sokat vagyunk egyutt. Ekunk ez igy jo. Viszont mivel az o szulei elkoltoztek Győrbe, kethetente lemegyunk latogatoba, vagy esetleg ok jonnek fel Pestre, de nalunk nincs sok hely ottalvasra, naluk meg van ket vendegszoba, ott jobban elferunk.
2017. dec. 17. 11:46
 16/37 anonim ***** válasza:
34%
Arra gondoltál már hogy háromszoros reggelit befaló kétajtós szekrényként enyhén szólva udvariatlan dolog kizabálni őket a vagyonukból minden második hétvégén?Az lenne a korrekt ha megraknád a kamrájukat,hűtőjüket kolbásszal,szalonnával stb,meg vinnél 2 kg kenyeret minden alkalommal,gondolva rájuk is.Udvariasan mondod nekik hogy kell enned,mert ébredés után szédelegsz az éhségtől.Örülj neki hogy szívesen látnak benneteket,és nem kéne odáig eljutni hogy közlöd hogy bu..is ahogy após fogalmaz a sportolással,táplálkozással kapcsolatban.
2017. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha ennyire jó a kapcsolat, akkor nem kéne felvenned, ha szólnak, hogy ne edd tele magad. Én nem látok ebben olyan őrült nagy dolgot, ha náluk az a szokás, hogy az első étkezésnél együtt van a család (hívják azt bárminek, egy órakor villásreggelizni is lehet, és délután 5-6 körül van az ebéd, angolosan), akkor érthető, ha szeretnék, hogy te is részt vegyél benne. Mondd meg egyenesen, hogy ne izguljanak, a közös kajára pont meg fogsz éhezni és kész, nem kell ebből drámát csinálni.
2017. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Este vigyél be a szobába kaját. :)

Nekem párom a saját szüleinél csinálja ezt, oké, ő nem a késői reggeli miatt (ott bele vannak betegedve, ha 8kor még alszunk. :D)

Szóval párom is "termetes férfi, akinek a harmadik reggeli is befér", ő 2-3 óránként simán nekiáll enni. Este pl. anyuka miatt 6-7kor megvacsorázunk, hogy ő pihenhessen, de párom bagolytípusként éjszakáig fent van. Szóval mindig összeszed egy adag kaját, lehozza a szobánkba, ha ott vagyunk, és akkor éjszaka lesz még kajája, és nem kell a konyhában lomolnia, hogy felébredjenek rá. De ugyanígy van, hogy reggelre is marad, ha felébred, és lusta még felmenni reggelizni. :)


Oké, nyilván nem igazi reggeli, ha a vacsi maradékát eszed hidegen, meg nem tudom, mit szoktál ott "nassolni" reggelente, de ez esetleg megoldás lehet.

2017. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
69%

Vigyél kekszet, croissant-t, stb. a hétvégekre és felkeléskor bekapsz 1-2-t. Ennyi.

Amúgy meg simán mondd meg nekik, hogy éhes vagy sajnálod, mert te otthon reggel szoktál reggelizni, attól még eszel velük is.


Egyébként szerintem aranyos család lehettek, hogy ennyire fontosak a találkozások! Sok mai fiatal azt hiszi (én is fiatal vagyok de nem a tipikus mai), hogy ahogy házasságra lépett vagy komoly kapcsolata van, onnantól a szüleik csak a "kéthetente egy ebéd aztán kösz jó volt csá mehettek mert mi már naggggyon felnőttek vagyunk", de egy szerető normális családban ez nem így megy.

2017. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
En nem itelek el senkit akinek nincsenek szoros csaladi kapcsolatai. De szemely szerint, nagyon hianyozna ha "kethetente ebed oszt cső" lenne a talalkozas.
2017. dec. 17. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!