Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek en vagyok a paraszt?

Szerintetek en vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

Minden masodik hetvegen az anyosomeknal alszunk szombaton Győrben mert kicsit messzebb lakunk es jo oket latni.


En koran kelo tipus vagyok mig a felesegem alszik delig is ha akar. Aposom mar hajnalban felkel mert eljar edzeni, anyosom meg tollaszkodik delig. Ezzel semmi gaz, mindenkinek megvan a reggeli rutinja.


Na de, ami naluk szent, az az hogy egyutt ulunk le reggelizni, ami vasarnap nekik delutan 1ig nem esedekes, mert addigra szedi ossze magat a csalad. En viszont reggel 8-tol delutan egyig felfordulok az ehsegtol. Ilyenkor leulok enni, de kapom a magjegyzeseket az arrajaroktol, hogy ugye tudod, hogy egyutt eszunk kesobb? Ne egyel sokat, majd eszel kesobb. Mondjuk szerintem eleg lenne ramnezniuk, es latjak, hogy termetes ferfi letemre 3. reggeli is befer oda.


Ilyenkor olyan megvetoen neznek ram, most paraszt lennek mert nem alszom delig, hogy ne ehezzek 5 orat felkeles utan?



2017. dec. 17. 09:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%
Arra még mindig nem reagáltál, hogy a közös kaját zabálod fel vagy a sajátodat? Utóbbival azt csinálsz, amit akarsz.
2017. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Termeszetesen az oveket, hiszen mi vagyunk naluk, de sose megyunk ures kezzel, es mint irtam oket is vendegul szoktuk latni, bar szukosen ferunk el.
2017. dec. 17. 13:03
 23/37 anonim ***** válasza:
18%
Nem mentek üres kézzel?Miért,mit szoktatok vinni?Azt írtad hogy apósod keveset eszik.Nem hiszem hogy annyit esznek nálatok mint te náluk.Még mindig azt mondom hogy faragatlanság kizabálni a hűtőjüket.
2017. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
20%

"Természetesen az övékét", lol. Egy ilyen mondat után tőlem aztán már csomagolhatnál is. Vagy legközelebbi alkalommal én meg mondjuk nálatok kezdenék el hajnalban főzőcskézni természetesen a ti kajátokból, hiszen vendég vagyok, megtehetem.

Tudod, attól még, hogy felajánlják a hűtőhasználatot, nem azt jelenti, hogy illik is kizabálni. A vendég ott vendég, ergo ha egy csepp udvariasság is van benne, a szállásadásért, ételért cserébe nem az a hálája, hogy pofátlanul kiszolgálja magát, noha nagyon jól tudja, hogy kapni fog enni. Azt meg nehogy már elvárd, hogy a vendéglátóid csakis hozzád alkalmazkodjanak az időpontban.

2017. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, utolsó, de ez egy családban nem így működik.:-) Eszembe se jutna felhánytorgatni, hogy mennyit eszik egy családtag, max ha nagyon csóró lennék, vagy nem lenne kölcsönös az összejárás. Írta a kérdező, hogy visznek mindig ezt-azt. Nem a lányuk alkalmi pasijáról van szó, hanem a vejükről.
2017. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Azert igen pont nem ez a szitu, hogy mi itt flancos vendeglatasban vagyunk. Csaladtagok vagyunk nem egyszeri vendegek. Ha az en szuleimhez megyunk ott is teljesen magatol erthetodo, hogy a felesegem azt vesz ki a hutobol spejzbol amit akar, foleg mert veluk laktunk egy jo ideig mielott elkoltoztunk. Ha meg az o szuleinel vagyunk ott is akkor veszek ki ezt azt amikor akarok, es ezt mondjak is, csak neha neha kapok megjegyzeseket, hogy koran eszem vagy stb minden amit a kerdesben leirtam, es nem tudom, hogy most en vagyok a paraszt vagy csak viccelodnek velem.


Amugy nem azt irtam, hogy az aposom keveset eszik, hanem edzes elott eszik keveset. Utana o is megeszik egy toltott lovat egy kad rizzsel, bar szerencsejere nem latszik rajta. De teli hassal gondolom kellemetlen futni.

2017. dec. 17. 13:58
 27/37 A kérdező kommentje:

Arra meg, hogy mit hoztunk tegnap este: sajttortat amit a felesegem csinalt otthon, es egy sajttalat direkt a reggelihez vagy csak ugy harapdalni napkozben. De ha valami nagy csaladi buli van naluk akkor altalaban mi is fozunk otthon ezt azt es akkor atvisszuk, vagy egyutt megyunk el vasarolni es egyutt fozunk meg mindent.


Szerintem ennyi boven eleg ahhoz hogy ne ureskezzel menjunk. Vagy ti tobbet vinnetek a szuleitekhez? (Persze abban a helyzetben ha anyagilag ugyan olyan, vagy jobb helyzetben vannak mint ti)

2017. dec. 17. 14:09
 28/37 anonim ***** válasza:
96%

Vegyél előre ilyen péktermékeket, croissont vagy töltött húsos párnákat ilyesmit és azt ehetsz akár a szobátokban is.

Nem vagy paraszt, szerintem ők azok.

Nálunk is evides akármelyikünk családjánál vagyunk vendégségben hogy aki éhes-szomjas az eszik-iszik.

2017. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az lesz, higy majd kari utan mert akkor jovunk legkozelebb, hogy veszek peksutit, ugy is keso este erunk ide addigra meg vagy alszanak mar vagy a vacsi megvolt, es akkor megeszem azt reggel :)
2017. dec. 17. 14:26
 30/37 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak egyszer szólnának be emiatt, tuti többet nem lépném át a küszöbjüket többé.
2017. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!