Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja azt a párom...

Miért akarja azt a párom anyja, hogy úgy nézzen ki, ami más lányoknak tetszik, ne úgy, ahogy nekem?

Figyelt kérdés

Ezzel azt akarhatja elérni, hogy felfigyeljenek rá mások és találjon emiatt esetleg mást helyettem? Vagy azt akarja elérni, hogy emiatt szakítsak vele? Mert emiatt biztos, hogy nem fogok vele szakítani. Nem vagyok olyan felszínes,hogy csak a külső érdekeljen, de nagyon bánt, hogy mindig azt mondogatja direkt előttem az anyja, hogy így meg úgy kell kinéznie, mert annyi szép lány van és a lányoknak az tetszik. Ha meg megmondja az anyjának, hogy nem öltözik úgy, mert nekem nem az tetszik, akkor meg behisztizik az anyja és jön azzal a szöveggel, hogy tesz rá, hogy nekem mi tetszik, amíg az ő kenyerét eszi, az lesz, amit ő akar.

Kérdeztem már az anyját, hogy miért azt akarja, hogy a fia más lányoknak tetszen, mikor már velem jár, e sosem válaszol rá semmit. Volt egy lány, akivel össze akarta volna hozni a barátomat, de az a lány nem jön be neki. Több éve együtt vagyunk már, sosem fogja felfogni, hogy engem választott?



2018. jan. 3. 22:08
1 2 3
 11/25 Metionin ***** válasza:
95%

Valamiért nem felelsz meg anyós igényeinek.

Nálam azért csinálja mert nem vagyok gazdag és ez nem tetszett neki. Az ő filozófiája hogy mindenki azonos társadalmi rétegből válasszon párt. A másik indok pedig hogy szeretett volna átformálni olyanná amilyen neki tetszik (vagy amilyen anno ő akart lenni) de ez nem sikerült neki. Előbbi indok erősebb volt mert ha gazdag lettem volna, nem érdekelte volna hogy hogy öltözködök. De az utóbbi időben kezdi lassan feladni, lehet hogy elfáradt így 9 év alatt. :D

2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyum volt ilyen, ő páromnak fikázott engem még anno, hogy hogy nézek már ki, miért velem van, mikor annyi sok szebb lány van, aki értelmesen öltözik, stb. (Feketét hordtam és hordok a mai napig és ez nem tetszik neki.) Nekem is ajánlgatott ilyen random, utcán meglátott (tipikus páva gyerek) pasikat, hogy nézzem meg ő milyen jól néz ki, meg a munkatársa fiát meg ilyeneket.


Engem is azzal akart manipulálni, hogy ezt meg azt kéne hordanom, meg le kéne vágatnom a hajam, mert párom biztos szégyell engem, amiért így nézek ki. Meg kitalált ilyeneket, hogy párom mondta neki, hogy mennyivel szebb lennék egy ilyen /anyum által választott valami neki tetsző, de a súlya miatt nem hordhatja, csilivili/ felsőben a mostani helyett. (Természetesen tudtam, hogy párom nem akarna ilyenben látni és anyum csak így akarta felvetetni velem azt, ami neki tetszik.)


Azt tudtam, hogy nem kedveli a személyiségem meg a stílusom, de hogy páromnak is ezt fogja nyomni azt nem gondoltam volna. Ez főleg a kapcsolat elején volt. Párom eleinte csak finoman közölte, hogy neki így tetszek, de elég hamar elege lett és megmondta anyumnak, hogy neki nem jönnek be az olyan pcsák, akiket körülírt és nem akarja, hogy olyan legyek. (Anyum majd felrobbant, mert nem számított ilyen "tiszteletlen" válaszra egy kamasztól, de hatásos volt, mert leállt vele.) Azóta is együtt vagyunk, már az esküvőnkre készülünk.


Szerintem vagy te nem tetszel neki és mást akar helyetted vagy a fia kinézete nem tetszik és így akarja rávenni, hogy úgy nézzen ki, ahogy anyuka szeretné vagy mindkettő.

2018. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvel téged az a nő. Az meg röhej, hogy ilyenekbe akar beleszólni, hogy nézzen ki a fia.
2018. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert utál és igen, SOHASEM fogja elfogadni, hogy te vagy az aktuális - vagy épp "végleges" - csaj.


Sőt, ha a párod hagyja, addig fúr, míg szét nem szed titeket.

2018. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak osztálytársai vannak akkor 18 körüloek lehettek. Amúgy ezen kár felhúzott magad, nem tetszel az anyjának ennyi. Ha a fiú szeret, akkor meg úgy is mindegy, hogy mit káros, engedd el a füled mellett.
2018. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Elengedném a fülem mellett, ha nem tartana már olyan szinten a dolog, hogy egyszer amíg suliban voltunk az anyja kidobott a páromnak egy csomó olyan cuccát, amire azt mondtam, hogy nekem nagyon tetszik rajta, amikor meg barátom összeveszett miatta vele, engem mondott el minden hisztisnek, meg azt mondta, hogy én ellene fordítottam a fiát. Van egy egyforma színű pólónk és egyszer azt szerettük volna felvenni, denem akarta megengedni, mert az hogy néz már ki, hogy összeöltözünk és persze azt a pólót eltette, hogy párom meg sem találta, csak másnap adta vissza neki. Most az a legújabb mániája, hogy azt akarja, hogy a barátom menjen el gyúrni, mert a lányoknak az izmos pasik jönnek be. Ezt is azért, mert tudja,hogy nekem pont hogy nem. De ha így halad, kénytelen leszek közölni vele, hogy ha szét akar minket választani jobbat találjon ki, mert csak amiatt, hogy úgy öltözteti, ami nekem nem tetszik, nem fogom elhagyni. Nem vagyok egy felszínes kis liba, akinek csak a külső számít! A barátom meg szeret, szóval ha meg is tetszik más lányoknak sem fog otthagyni, ha tetszik az anyjának, ha nem.
2018. jan. 4. 17:05
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Én imádom a szakállamat :D


[link]


és persze nem így nézek ki :). Alapból szőrös tipus vagyok, ezért én ebben az értelemben szerencsésebb vagyok ... Magyarul a szakállam nem nézki rosszul és rendesen ápolom.


Viszont ez több idősebb embernek nem tetszik, mert a szemükben ez nem "férfias". Pl.: Nagymamám a szemembe mondta, hogy bajszom lehet, de a szakál csúnya :)


Nincs anyósom és még nem voltam olyan komoly kapcsolatban, hogy a másik fél szüleit megismerjem szóval nem én vagyok a legjobb válaszoló a kérdésben, de ez is állhat mögötte :)


Ha már a lányával jársz, nézz ki normálisan...

2018. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a véleményed, de szerintem nem olvastad el végig a leírást. Én vagyok a lány és a párom anyja azt akarja, hogy a fia úgy nézzen ki, ami más lányoknak tetszik, ne úgy, ahogy nekem.
2018. jan. 6. 13:14
 19/25 anonim ***** válasza:

18# Elolvastam én csak leírtam egy lehetséges választ ... Hogy az idősebbeknek más számít szépnek és ápoltnak mint ami a fiatalabb generációknak és lehet, hogy csak azt akarja, hogy egy jóvágású fiú legyen belőle nem feltétlenűl hogy másoknak tetszen.


Persze az is lehet, hogy szét akar titeket választani, de én csak bemutattam egy alternatív választ a saját történetemen keresztül.

2018. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%
Végig azt hittem, hogy te vagy a fiú...
2018. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!