Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja azt a párom...

Miért akarja azt a párom anyja, hogy úgy nézzen ki, ami más lányoknak tetszik, ne úgy, ahogy nekem?

Figyelt kérdés

Ezzel azt akarhatja elérni, hogy felfigyeljenek rá mások és találjon emiatt esetleg mást helyettem? Vagy azt akarja elérni, hogy emiatt szakítsak vele? Mert emiatt biztos, hogy nem fogok vele szakítani. Nem vagyok olyan felszínes,hogy csak a külső érdekeljen, de nagyon bánt, hogy mindig azt mondogatja direkt előttem az anyja, hogy így meg úgy kell kinéznie, mert annyi szép lány van és a lányoknak az tetszik. Ha meg megmondja az anyjának, hogy nem öltözik úgy, mert nekem nem az tetszik, akkor meg behisztizik az anyja és jön azzal a szöveggel, hogy tesz rá, hogy nekem mi tetszik, amíg az ő kenyerét eszi, az lesz, amit ő akar.

Kérdeztem már az anyját, hogy miért azt akarja, hogy a fia más lányoknak tetszen, mikor már velem jár, e sosem válaszol rá semmit. Volt egy lány, akivel össze akarta volna hozni a barátomat, de az a lány nem jön be neki. Több éve együtt vagyunk már, sosem fogja felfogni, hogy engem választott?



2018. jan. 3. 22:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Pedig én a lány vagyok :D Azt hittem kiderül a leírásból :D
2018. jan. 6. 22:27
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem fogja feladni. Én 20 éve voltam a párommal, de az anyja még mindig a régi pasiját emlegette, hogy vissza kellene menni hozzá. 20 év után.
2018. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
20 év után? Az nagyon durva :(
2018. jan. 9. 20:42
 24/25 anonim ***** válasza:
42%

Bár már lejárt a kérdés, de talán még nem késő.


Ha mindenki együtt sétál, akkor odaszólsz a párodnak, hogy nézd csak milyen szép fekete öltönyök, kellene már vennünk egyet a temetésre. Aztán csak megérti az anyuka...

2018. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ismerős!

A párom anyja bár öltözésbe nem szólt úgy bele neki, de én szeretem ha szőrös az arca, legyen borostás ne tök csupasz, mert úgy kisfiús. Erre az anyja egy csomószor mondta neki, jaj fiam borotválkozz már meg hogy nézel ki! Mondtam neki, nekem így tetszik és nekem kell, hogy tetszen. Nem borotválkozott le az anyja "kèrèsére". A probléma az, hogy nem vesz téged komolyan. Nem téged szánt a fiának valószínűleg. Nyugi, engem sem szántak az ő feleségének a családja, de én leszek a felesége... De még mindig anyáskodik a fia felett, de olyan dolgokba ami szerintem röhej. Tegnap mondtam is az anyjának, hogy ezt nem neked kell elintézni, hanem a fiának mert az ő érdeke és ciki, hogy 27 évesen még az anyja intézkedik egy ilyen egyszerű dologban. S én segítettem volna egyébként, de ne tolja át rám teljesen a párom sem. Én nem az anyja vagyok és ő nem kisgyerek. S szerintem ez is amolyan dolog volt, olyan majd én megmutatom az anyja részéről, én látod ellátom őt kb... mert én előtte mondtam az anyjának erről, hogy nem kell segíteni, egyedül elintézzük de mondtam, hogy majd a fia is beszáll és ketten megcsináljuk. Gondolom a fia is segít című rész nem tetszett neki, mert tegnap közölte hogy elintézte. A kérésem ellenére. Állandóan hadban vagyunk valami kis dologban, egyszerűen nem akarja elfogadni, hogy már igencsak felnőtt a fia aki pár év múlva 30 lesz, de úgy kezelik néha mintha 15 lenne.

2018. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!