Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kicsit kezd elviselhetet...

Anyós kicsit kezd elviselhetetlen lenni és kinek erről mi a véleménye!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Mikor várandós voltam az anyósommal a kapcsolat nagyon jó volt, együtt élünk velük a barátommal , mert a barátom a lakás törlesztő részletét még fizeti ebbe a lakásba és sajna 2-tőt egyszerre nem tud fizetni azé lakunk még itt! Most január 9 én szültem meg a kis fiúnkat, 12-én engettek minket haza. Bejött anyós a barátommal a kórházba mindenen keresztül át gázolt hogy a gyereket lássa annèlkül, hogy köszönt volna neki abgyerek volt a fontos, majd utána köszönt. Mikor haza értünk ő addig elment dolgozni volt nálunk akkor a védőnő és akkor mondta, mivel lássa rajtam fáradt vagyok hogy ma nyugottan ki hagyhatom a fürdetésèt azzal az indokkal egy kicsit meg pihenjek. Az anyósom haza jött akkor mán el mondtuk hogy mit mondott a védőnő, erre elkezdi mért nem fürdessük meg,mikor etettem meg a gyereket tisztába raktam e mán máma a gyereket. Jelzem első gyermekem és az ilyenekben nem vagyok úgy hanyag mert az anyai ösztönök be indultak nálam. Viszont minden nap nem tellik el úgy hogy valamit ne szóljon be vagy kérdezzen. A védőnőt kérdeztük mikor lehet ki vinni a gyereket levegőztetni akkor mondta hogy 2hetes kora után mán ki lehet vinni de ott is csak ovatosan, majd jött az anyós azzal hogy mikor akarjuk ki vinni levegőztetni közöltük vele mikor lehet és jött azzal mi az hogy 2hetes korában akkor hagyam itthon a gyereket vele azt menjek én le levegőzni, mert utána jót fog tenni nekem. Persze én ezt nem tettem meg, mert úgy voltam vele milyen szülő lennék ha fognám magam és ezt meg tenném, hogy a gyermekünket csak így itthon hagynám 1hetesen az anyósommal, akkor minek válaltam a gyereket.?-ez merült fel bennem meg a kérdés. A további napok sem annyira fènyesek,mert szinte minden nap be járkál a szobánkba, mikor ki mèk mosdóba vagy enni valamit akor be rohan azzal hogy megnèzi, ha a gyerek pont fent van és csak nezelődik mán akkor is a kezébe veszi amit nem értek hogy akkor miért!? Múltkor a barátom kezében volt a gyerek kicsit sirogatot mán megint ott termet, és ki akarta venni a barátom kezèből a gyereket, hogy ad ide hogy fogjam meg, akkor mondta a barátom, hogy mért is adjam oda és ő mondta, hogy igazad van. Ebben az esetben én úgy érzem, hogy szerintem magáènak hiszi a gyereket, vagy annak akarja tituálni. Mostanában has fájós a picink akár hányszor sír ő mán ront be mi a baja mért sír, mikor tudja hogy fáj a hasa nem egyszer nem 2szer mondtuk el neki mán,sajna sokat nem tudok rajta segíteni de azé igyekszem meg nyugtatni a picit meg gyógyszert is adok neki amit az orvos fel írt neki, ilyenkor az ember kicsit feszült is hogy nem tud mit tenni, hogy jó legyen a gyereknek és kōzben be jönnek ilyen kérdéssel, hogy adtam e a gyereknek enni nem azé sír mert éhes. Jelzem a születési súlya 3380g volt mikor a kórházból ki jöttünk akkor 3280g most 3 hetesen 4040g volt a súlya. Szóval a gyerek nincs èheztetve és csak anya tejes. A barátom próbált vele beszélni de olyan mintha meg se halgatta volna,vagy nem is volt róla szó a barátom annyit mondott, azt hiszi mi el akarjuk tiltani a gyerektől hogy ne lássa meg ilyenek,de nem értem hogy minden 15perc után mért kell meg nézni a gyereket abban a 15percben mi változik rajta.? Arról nem is beszélve hogy próbálok melette pihenni mikor ő alszik akkor meg pont miatta nem tudok pihenni az ilyen viselkedése mellett a berontásaival és jön azzal alszunk e vagy fent vagyunk és nem számít mit csinálunk, akkor is be jön és lesi a gyereket. Mikor ki tudok menni a dolgaimat intézni akkor is. Mit csinál a gyerek!? Mán tegnap mondtam szamitógèpezik, mert nem veszi észre, hogy ilyenkor alszik vagy mi!? És mindig lejátsza! Egyre jobban azt érzem, hogy sajátja ként tekinti a gyereket vagy nagyon a nevelésbe akar bele szólni. Valakinek ötlete, hogy hogyan viseljem el a dolgokat addig még elköltözünk mert valamikor idén fogunk, vagy kinek mi a meg látása ebben az esetben mert én mán nem birom ezt az egészet



2018. febr. 1. 10:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Az egész szövegből az jött le, hogy teljesen tanulatlan vagy aki romásan ír és ezekszerint akkor úgy is beszélhet.

Elöbb helyesírással foglalkoztál volna.

Költözz el ha valami nem tetszik ne pedig itt nyavajogj.

2018. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Tanultál volna inkább gyerekszülés helyett, mert ez a stílus amiben írsz... van 8 osztályod kábé; munka persze büdös inkább szülsz anyóshoz; és még te akarsz az ő házában kiskirálykodni. Nyeld le a békát aranyom.
2018. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell más nyakára szülni, vagy maradj csendben.


Az ő lakása azt csinál, amit akar, te csak odababáztál, neked ott nincs beleszólásod semmibe.

2018. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Mi bajotok az írásával? Helyesírási hibája alig van, és tájszólásban ír.

Kérdező, miféle lakás törlesztőjét fizeti a párod? Az anyjáét??

2018. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Kb. a harmadik sorig jutottam, annyira idegesítőek a helyesírási hibák (tényleg romás, ahogy írta valaki, "kis fiúnk").


Ha én lennék az anyósod, én is utálnálak, mert egy tanulatlan, primitív bunkó vagy, aki képes volt a "párja" szüleinek nyakára szülni.

2018. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
szoszi dik én ferugnám az anyost eszt nem teheti a családotokal. menny el a családdegitöbe kérj segitséget mond el miket müvel az anyosod jelentsed fel hogy nem hagy élni párotokkal
2018. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Majd elolvasom..
2018. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Így olvastam az első mondatot: amikor várandós voltam az anyósommal...


Tanulni kéne és kicsit önállósodni.

2018. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Jajj hagyjátok már! Szerintetek ettől helyesen fog írni? Ha tanulatlan is, az elmondása szerint a gyerekről jól gondoskodik, viszont nem tud pihenni, meg fárasztó ha valaki rajtuk lóg folyamatosan. Igen tudom, nem kellett volna oda szülni... de már ezen sem lehet változtatni.

Nyugodtan kimehetsz a gyerek nélkül is, attól nem leszel rossz anya. Nem óráról beszélek, hanem az 30 percről kb. Előtte megeteted a picit, megbüfizteted, pelust cserélsz...ezt közlöd is anyósoddal és elmész levegőzni egyet, vagy elszaladsz s boltba ha kell valami. Jót fog tenni neked. Anyós is boldog lesz. Mivel még nagyon pici, így attól sem kell tartani, hogy esetleg megeteti valamivel. ;)

Igen nem egyszerű, de el kell mondani, hogy szívesen kiviszed hozzá, meg bejöhet hozzátok, ha nyitva a szobaajtó. Ha zárva, akkor valószínűleg pihentek, ne zavarjon.

Viszont azt nem értem, hogy mit fizet a párod?

Igyekezzetek minél hamarabb külön menni, mert látod ez nem jó így. Legalább több gyakoris is látja, hogy bizony bizony, akármilyen is a viszony, külön a legjobb!

2018. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Hopp nem olvastam át, elgépelésekért bocsi.
2018. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!