Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki az após/anyó...

Van itt olyan aki az após/anyós szinte a saját gyerekének tart titeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 04:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Engem igen. 16 éves korom óta vagyunk együtt a párommal, már 26 vagyok. 3 éve vagyunk házasok és van egy közel két éves gyerekünk. Volt mikor hozzájuk költöztem az egyetem miatt, egyszerűbb volt onnan a közlekedés, ők ajánlották fel. De még a gimis időkben is volt, hogy Após vitt el vagy jött értem valami miatt (nem volt busz vagy hasonlók). Egy gyerekük van, a férjem és már a bemutatkozás óta úgy bánnak velem, mintha családtag lennék.
2018. febr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Engem igen. Két fiuk van, mindig is szerettek volna egy lányt. Sajnos nem lehetett nekik. Anyósom mindig a lányának hív, és az esküvőnkön apósom vezetett az anyakönyvvezető elé, mert nekem nincsenek szüleim. :)
2018. febr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Első kettő nagyon szerencsés,tök jó ilyet olvasni.Nekem is volt após akinek lányai voltak de sajnos ott a kapcsolat nem működött egy ideig visszagondolva ezért nem mentünk szét,mivel nekem apámmal rossz a viszony.Jó volt egy rendes fater kus időre is.
2018. febr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az exemmel volt ilyen kapcsolatom. 17-23 éves koromig voltunk együtt. Náluk laktam és ugyan úgy bántak velem, ahogy az összes többi gyerekkel.
2018. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez a helyzet, de én máshogy élem meg, mint az elôttem szólók. Nekem van édesanyám, akivel jó a kapcsolatom. Kiakaszt, hogy anyós is a lányának hív és másoknak is úgy beszél rólam, mintha a gyereke lennék. Emellett persze mindenbe beleköt, akár olyanokba is, h h mosom meg a hajam... Nyilván az tök jó, ha jóban van az ember a férje szüleivel, de nekem ez a “saját gyerekének tart” dolog sok. Ő számomra egy idegen néni, aki igen, felnevelte a férjemet, de ettől még hozzám nincsen úgy köze. Az meg kifejezetten dühítő, hogy anyukámat kvázi semmibe veszi...
2018. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk anyu bánik úgy a párommal, mint ha a saját gyereke lenne, nagyon szeretik egymást szerencsére. Már 12 éve. :)
2018. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Nalunk a ferjem van igy. 3 lany koze kerult be o, persze hogy imadja anyukam. O lett a 4. gyerek es vegre fiu.:)
2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Amikor meghalt az anyukám akkor felkértem anyósomat,pótólja a hiányzó szeretetet.Azt mondta:örömmel és attól fogva "anyukának"neveztem. Nálunk nem voltak marakodások,mi több anyósom minden karácsonyra a kedvenc ételemet főzte meg hatalmas lábosban. A férjemmel együtt nagyon szeretjük a fejünket aki átvette anyósom szokását,most Ő főzi meg nekem a kedvenc ételemet. Ezúton kérek mindenkit,hogy ha lehet ne bántsátok a szeretett személy szüleit,mert annak folyamatos őrlődés lesz az élete:mindkettőtöket szeret,de a szüleit nem tagadhatja meg!
2018. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Vejünket szeretjük.
2018. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk úgy áll a helyzet, hogy pont úgy utálnak, mint a fiúkat, nem is tartjuk má
2018. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!