Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki az após/anyó...

Van itt olyan aki az após/anyós szinte a saját gyerekének tart titeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 04:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartanak még családtagnak sem szerintem, az eddigi összességében megtörténtek alapján. Leendő anyós alapjáraton kedves, de amikor olyanja van, belém mar, oda csap ahol a legjobban fáj. Sajnálom, hogy ők eldöntötték a legelején, hogy nem is fogadnak be a családba, pedig egy időben azt hittem, már kicsit úgy éreztem közéjük tartozom. Aztán "felébresztettek az álomból". Annyit bántottak engem, én meg csak tűrtem, nem szóltam... Egyszer csak besokalltam, azóta nem tartom magamban én sem amit valóban gondolok, kimondom. Teljesen felszínes már csak a viszony, részemről tuti, de részükről is biztos nem teljesen őszinte a mosoly.
2018. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!