Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki az após/anyó...

Van itt olyan aki az após/anyós szinte a saját gyerekének tart titeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 04:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Bocsánat, vèletlenül elküldtem. Szóval nem is tartjuk már 8 ève velük a kapcsolatot.
2018. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Ja ès nem "fiúkat" hanem "fiukat". Jó ez az okostelefon :)
2018. febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

De durva első, hirtelen meglepődtem mit írtál mert mi is 15 éves korunk óta vagyunk együtt, 26 éves vagyok és van egy lassan 2 éves fiúnk :D

Szóval igen, tündéri anyósom van, jó volt mindig is a kapcsolatunk, de mióta született unokája még szorosabb lett, nagyon szeretjük egymást, após is aranyos csak őt ritkán látom. Többet találkozik velem az anyósom mint a fiával :)

És az a szuper hogy másik oldalról is így van anyuék/apuék is imádják a férjem.

2018. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
És mi is 3 éve vagyunk házasok.. :)
2018. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

Igen. Hivatalosan nem anyósom, de a papír senkit nem érdekel a családban. A fiával már közel 20 éve együtt vagyok, építkezésben, jóban-rosszban, ez már így marad. Az édesanyja jó fej, mindig megvoltunk, de most márkifejezetten a gyermekének tekint, bár olyan távolinak, mint a sajátjait, nem hívogat, nem szól bele az életünkbe meg semmi. Pár hetente járunk nála, akkor főz olyat, ami közel áll az étrendünkhöz (ő húst hússal eszik, de képes volt vega ételeket főzni, amikor vegák lettünk), karácsonyra a legtökéletesebb ajándékokat adja, felköszönt, megvarr valamit, segít ebben-abban... Nem mindenben értünk egyet, de soha nem vesztünk össze. Állítólag volt már életében dühös, a párom ezt mondja, de én még csak elképesztően nyugodtnak láttam. Ez bizonyára segít, mivel én nem vagyok az a fajta, van egyfajta temperamentumom. De őt szeretem nagyon :)


Szerintem a fő az, hogy egyikünk sem szeret békétlenkedni s problémákat kavarni családi körben, irigyek se vagyunk, beleszólógatók se... Nyilván valami alap kompatibilitás is lehet, de főleg az előbbi. Sok ember olyanokat csinál, hogy a hajam égnek áll tőle. Anyám is temperamentumos volt, de tisztelte a saját kis köreimet, így vele is igen ritkán vesztem össze.

2018. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Anyósnak a párom húgának a pasija a favorit. De após engem szeret jobban. :)
2018. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Annta válasza:
60%
Nem, és nem is szeretném.
2018. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Elég beteg dolognak tartom, nem voltam a gyereke, nem fogadott örökbe, és hogy is nézne ki a házasság két testvér között. Én azt látom bele, hogy nem akarja elismerni, hogy lett egy új család, amihez van köze, de nem az övé.
2018. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
igen, az anyósom úgy viselkedik velem, mintha én is a gyermeke lennék, engem nem zavar mert sokat törődik velem és én is szeretem őt :)
2018. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Nekem folyamatosan mondja, hogy olyan, mintha a lánya lennék. Tény, hogy sokat törődik velem, néha már tényleg nagyon sokat, igaz a saját lányával is ezt teszi.

Neki is a nyakára jár, kéretlen tanácsokat oszt, kéretlenül csinál mindenfélét, a lánya gyerekét gyakorlatilag a lánya ellen nevelte és magához édesgette - mondjuk ebben benne volt, hogy elvált a férjétől, estig dolgozott így anyósom ráért a gyereknevelésre - és most az enyémmel is ezt akarja csinálni. Te meg lányom fogadd el azt a munkát, majd este 8-kor viheted a gyereket lefektetni... az.

Szóval pótanyából is megárt a sok, összeségben véve azért rendes, csak nagyon hiperaktív és nem az anyám akar lenni, hanem helyettem akar gondolkodni meg gyereket nevelni. Meg a saját lánya helyett is.

2018. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!