Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondjak, mit csináljak a...

Mit mondjak, mit csináljak a párom anyjával, hogy ne jőjjön hozzánk?

Figyelt kérdés

Párom anyja a fejébe vette, hogy majd átjön már hozzánk. Párommal fél éve vagyunk együtt csupán, én 18 vagyok párom 19, semmi iszonyat komoly dologról nincs szó.

Egymástól kb fél óra autóútra lakunk, szóval nem olyan messze. A szüleink nem ismerik egymást. Már egy ideje mondogatja az anyja, hogy majd bejön hozzánk. Én ezen nagyon ki vagyok akadva, miért jönne át és minek, mikor senki nem hívta soha? Anyáék is kifejezetten utálják az ilyen nyomulós viselkedést, és én szintén.

Továbbá nem szívesen látom itt nálunk, mert nem kedvelem, rossz természetű. Nem vagyok vele rosszban mert a párom anyja és nem állok le vele soha veszekedni, de épp eleg belőle annyi amikor átmegyek hozzájuk. Mondtam itthon mit tervez, hát senki nem örült neki.

Mit csináljak, hogy ezt felejtse el? Iszonyú bunkóság lenne a képébe mondani, hogy ne gyere.. De nem akarom hogy jöjjön! Mit csináljak?

Légyszives ne csesszetek le, elég rossz nekem így is, ráadásul pofátlannak érzem, hogy senki nem hívta, de 100x elmondta már, hogy jön. Ami a legrosszabb, hogy pàrom is támogatja őt ebben.


2018. márc. 27. 13:31
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam szólni a páromnak, hogy megyek, ő pedig otthon mondja, nem csinálok váratlan beállításokat hozzájuk, hiszen fél év után egyáltalán nincs jogom ehhez szerintem.

Az evésről meg annyit, hogy soha nem eszek ott, mert nem hogy nem kínál meg de nem is főz stb:) Nem főz mert ő sovány akar maradni és azt mondja, hogy azért nem főz, mert ha nincs kaja nem eszik nem hízik el. Az lényegtelen, hogy a páromnak nincs kaja:D Egy öntelt nő, aki csak magával van elfoglalva, most így 42évesen úgy érzi, hogy a 2. fiatalságát éli, konditerembe járkál, ruhatárat cserél, műszempilla póthaj stb:) Nem véletlen nem szimpi nekem, csak nem akartam ezeket írni, mert nem tartozik a kérdéshez.

2018. márc. 27. 13:59
 12/33 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen egyértelmű volt első olvasásra is, hogy a szüleid otthonába akar nyomulni.

Nem is értem, hogyan jut eszébe ilyesmi?

Valami öreg, falusi asszony ugye? Menne szaglászni milyen körülmények között éltek.

Fiatalok vagytok még, járkáltok egymáshoz, ennyi.

A srác hozzáállása is totál maradi. 19 évesen ezt helyesnek látja?

Gáz!

2018. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem is az ilyenhez pofa kell, de az elegáns az, ha ilyet is lazán tudsz kezelni.


Ha olyankor jelenne meg, amikor barátnőddel otthon vagy, akkor simán mondhatjátok neki, hogy elnézést, most nem készültetek vendégre, de sebaj van a közeletekben egy étterem/gyorsétterem/cukrászda oda leugorhattok enni/sütizni pár perc alatt elkészültök, addig várhat ajtó előtt vagy előszobában.


Ha meg olyankor jelenne meg, amikor barátnőd nincs ott, akkor simán mondd, hogy bocs, de te most kocogni/bringázni indulsz éppen, ezt is lazán, úgy hogy ne érezzen rajtad zavart. (Aztán, hogy utána akar-e szüleiddel dumálni, vagy sem az már legyen az ő dolga.)

2018. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Szokj hozzá, hogy vannak emberek, akiknél kimaradt a nevelés egy része...A párodnak kellene leállítania, beszélj a fejével, hogy ez nem szokás, és majd legyen kedves megvárni, hogy a kapcsolatotok olyan szintre érjen, amikor lesz értelme a szülők bemutatásának, és akkor majd megismerkedhet a szüleiddel. Meg fog sértődni, de ha egyszer egy tahó, akkor mit tud vele tenni?
2018. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

Ja, most látom, hogy nem vén. Annál nagyobb gáz.

Milyen anyós lesz ez?😂

2018. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért ilyen, de valami brutális higgyétek el. Fél év alatt már megszoktam nagyjából és a mindennapi dolgokat tudom kezelni, de ez valahogy nekem sok, és nem tudom kezelni, főleg, hogy a párom is jó dolognak tartja hogy a szüleink legyenek jóban.

Ráadásul cigizik de rettenet sokat, olyan büdös bagószaga van hogy hihetetlen. Lakásban cigizik, nemcsak otthon hanem másoknál is bepróbálkozik, hogy rágyujthat e bent. Nyilvan itt is bepróbálkozna, nálunk meg senki nem dohányzik, anyáék szerintem egy ilyen kérdés után egy életre megutálnák, úgy, hogy ideállított hívatlanul majd rá akarna gyújtani bent. Aztán az anyja tahósága miatt már a páromra is akaratlanul de más szemmel néznének mint most.... Mindenképp el akarom kerülni, hogy idejön.

2018. márc. 27. 14:12
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is alapszabály, hogy ahova nem hívnak, oda nem megyek. El is várom fordítva is.
2018. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%
18-as: De fél év még nagyon kevés idő. Szerintem.
2018. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, 17-nek szántam: szóval fél éve járnak még csak, szerintem még nem is kellene sűrítenie a lány szüleinek amúgy sem.
2018. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem váltogatom a partnereimet gyakran. Ő a 3. barátom de úgy, hogy az első általános suli 7. osztályban volt, az osztálytársammal “jöttem össze” aztán 13 évesen kb a mekibe eljártunk együtt enni, meg sétáltunk a városban és ennyi szóval az semmi, haza se vittük egymást:D Itt ismerték a szülők egymást a szülői értekezletek miatt. A 2. barátom volt igazából az első komoly, másfél évet voltunk együtt, és a szüleink egyszer sem találkoztak. A srác rendes volt, szeretett engem, szüleimet tisztelte, innentől fogva nem érdekelte anyáékat milyenek a szülei csak a srác legyen rendes. Most szintén ugyanez a helyzet.
2018. márc. 27. 14:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!