Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondjak, mit csináljak a...

Mit mondjak, mit csináljak a párom anyjával, hogy ne jőjjön hozzánk?

Figyelt kérdés

Párom anyja a fejébe vette, hogy majd átjön már hozzánk. Párommal fél éve vagyunk együtt csupán, én 18 vagyok párom 19, semmi iszonyat komoly dologról nincs szó.

Egymástól kb fél óra autóútra lakunk, szóval nem olyan messze. A szüleink nem ismerik egymást. Már egy ideje mondogatja az anyja, hogy majd bejön hozzánk. Én ezen nagyon ki vagyok akadva, miért jönne át és minek, mikor senki nem hívta soha? Anyáék is kifejezetten utálják az ilyen nyomulós viselkedést, és én szintén.

Továbbá nem szívesen látom itt nálunk, mert nem kedvelem, rossz természetű. Nem vagyok vele rosszban mert a párom anyja és nem állok le vele soha veszekedni, de épp eleg belőle annyi amikor átmegyek hozzájuk. Mondtam itthon mit tervez, hát senki nem örült neki.

Mit csináljak, hogy ezt felejtse el? Iszonyú bunkóság lenne a képébe mondani, hogy ne gyere.. De nem akarom hogy jöjjön! Mit csináljak?

Légyszives ne csesszetek le, elég rossz nekem így is, ráadásul pofátlannak érzem, hogy senki nem hívta, de 100x elmondta már, hogy jön. Ami a legrosszabb, hogy pàrom is támogatja őt ebben.


2018. márc. 27. 13:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
26%

Most, hogy olvasom a 31-es hozzászólást, lehet, hogy pont ezért mondogatja az anyuka:))


Mondjuk én is úgy vagyok, hogy oda nem megyek, ahova nem hívtak, ez alap nálam.

Viszont pl. a családunkban van olyan, aki nagyon tudja védeni a maga kis magánterületét, hozzájuk nem hogy "csak úgy" nem lehet menni, de pl. beköltöztek a házukba, és két évig annyi sem hangzott el, hogy menjünk oda valamikor meglátogatni őket.

Ehhez képest ők bármikor, akár vasárnapi ebéd kellős közepén is beállítanak, úgy, hogy oda sem szólnak telefonon.

2018. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy szerintem se gondolja komolyan a nő, ha komolyan gondolná, már rég odarongyolhatott volna.


A másik meg, hogy ha annyira meg akarja ismerni a kérdező szüleit, akkor meghívhatná őket magához egy kávéra.

2018. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez egyénfüggő. Normál esetben ez nem kéne, hogy problémát okozzon. Szerintem próbáld meg ezt az alkalmat túlélni és ezt követően meglátod... Ha nagyon nyomul utána és rendszeresen át akar menni, akkor arról már nyithattok egy elbeszélgetést a pároddal.

Nálunk ez fordítva van, anyósomék hívnak mindenért át minket, ők meg egyszer ki nem mozdulnának hozzánk. Pl ha nekik kell valami, akkor is páromnak kell átugrálnia, aki rohadt sokat melózik. Ja és nincs kocsi.

2018. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!