Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondjak, mit csináljak a...

Mit mondjak, mit csináljak a párom anyjával, hogy ne jőjjön hozzánk?

Figyelt kérdés

Párom anyja a fejébe vette, hogy majd átjön már hozzánk. Párommal fél éve vagyunk együtt csupán, én 18 vagyok párom 19, semmi iszonyat komoly dologról nincs szó.

Egymástól kb fél óra autóútra lakunk, szóval nem olyan messze. A szüleink nem ismerik egymást. Már egy ideje mondogatja az anyja, hogy majd bejön hozzánk. Én ezen nagyon ki vagyok akadva, miért jönne át és minek, mikor senki nem hívta soha? Anyáék is kifejezetten utálják az ilyen nyomulós viselkedést, és én szintén.

Továbbá nem szívesen látom itt nálunk, mert nem kedvelem, rossz természetű. Nem vagyok vele rosszban mert a párom anyja és nem állok le vele soha veszekedni, de épp eleg belőle annyi amikor átmegyek hozzájuk. Mondtam itthon mit tervez, hát senki nem örült neki.

Mit csináljak, hogy ezt felejtse el? Iszonyú bunkóság lenne a képébe mondani, hogy ne gyere.. De nem akarom hogy jöjjön! Mit csináljak?

Légyszives ne csesszetek le, elég rossz nekem így is, ráadásul pofátlannak érzem, hogy senki nem hívta, de 100x elmondta már, hogy jön. Ami a legrosszabb, hogy pàrom is támogatja őt ebben.


2018. márc. 27. 13:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%

A barátodnak mondd el, hogy ez zavar téged. No meg nemcsak téged, a családod sem szeretne vele találkozni. Mert miért is?


Ha a barátod nem veszi a lapot (nem intézkedik), akkor hívd fel rá a figyelmét, hogy a kapcsolatotok (az anyuka és te közted) esetleges rovására megteszed te szükséges rosszat helyette.


Teljesen érthetetlen, hogy mit akar az anyuka és milyen elgondolásból...ha a párod meg nem látja ebben a hibát, akkor az is kérdéses, hogy ő milyen világban él?

2018. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
13%

“Mondtam itthon mit tervez, hát senki nem örült neki.

Mit csináljak, hogy ezt felejtse el?

De nem akarom hogy jöjjön! Mit csináljak?”


“Ami a legrosszabb, hogy pàrom is támogatja őt ebben.”


Nektek mi bajotok van? A fiú akarja hogy megismerkedjenek a szülők, a fiú anyja kíváncsi rátok, ti meg akkora cirkuszt csináltok egy ilyen egyszerű látogatásból, mintha halott csecsemőket rejtegetnétek. Ez a legrosszabb a világon, hogy a társad szeretné, ha a szüleid megismernék az ő édesanyját? Ez a LEGROSSZABB, komolyan?

2018. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
93%

ha a barátod anyukája kb. 70-80 éves lenne, akkor talán lehetne mondani, hogy még a régi szokások miatt meg akarná ismerni a fia barátnőjének a szüleit, de még így sem állna meg a dolog, mert az én szüleim ennyi idősek, és 7 éveig voltunk együtt az akkori barátommal (azóta férjem), és konkrétan csak az eljegyzés után akarták megismerni az ő szüleit.


Az pedig előre megbeszélve történt.


Ilyen nincs, hogy majd megyek. Minek? Tényleg csak körülnézni, szaglászni....


Én a helyedben ha legközelebb ilyet mondana, visszakérdeznék, hogy miért akar menni? És a választól függően leállítanám. Ha azt mondja, meg akarja ismerni a szüleidet, akkor viccesen elsütheted, hogy ráér majd az esküvő előtt. Ha a házatokra kíváncsi, mondhatod, hogy minek, csak nem akar odaköltözni? És így tovább, most hirtelen nem jut eszembe több lehetséges indok, amellyel beállíthatna.


A váratlan vendégekről meg annyit, hogy én annyira nem szívelem őket, hogy kinézek, és egész egyszerűen nem engedek be senkit, akit nem hívtam, és csak úgy beállít.

2018. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 14.37-es, szerintem egy dolog, hogy meg akarja ismerni a fia barátnőjének szüleit, és egy másik, hogy közli, hogy majd megy hozzájuk.


Az első esetben mondhatná, hogy a kérdező legyen szíves, kérdezze meg otthon, alkalmas lenne-e valamikor, hogy meglátogassa őket, vagy meghívhatná ő a lány szüleit.


De az igenis neveletlenség és tolakodás, hogy közli egy 18 éves lánnyal, hogy majd menni fog a családjához. Ilyen nincs.

2018. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem azzal van a legnagyobb baj, hogy meg akarná valaki ismerni a másikat. Itt leginkább az hogy:

1. Fél év után szerintem ez fölösleges és értelmetlen.

2. Baromira bunkóság,így hogy NEM HÍVTUK!

3. Az is gáz hogy 10-15ször már felvetette ezt a témát az anyuka és én mindig próbáltam terelni, sosem mondtam hogy gyere, várunk! És ebből nem veszi a lapot.

4. Én sem megyek sehova, ahova nem hívnak. Nálad ez szokás?

2018. márc. 27. 14:43
 26/33 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi már nem utolsó, hanem 23as:) Azóta jött 2 komment
2018. márc. 27. 14:43
 27/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem mi a baj azzal ha szeretné megismerni a szüleidet. Gondolom tisztaság és rend van nálatok,a szüleid pedig tisztességes dolgozó emberek.
2018. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
De nem hívta senki, kijelentette, hogy jön és kész. Ki kérte erre és minek jön hívatlanul? Az lenne a minimum hogy megbeszéljük előtte nem?
2018. márc. 27. 17:44
 29/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak duma hogy menni fog.Ha annyira akarná meg már mondta vagy 15* akkor már ment volna.
2018. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
11%
De kérdező, te is ahányszor átmész oda dugni, annyiszor bejelented előre, megvárod hogy az anyja meghívjon, és csak akkor mész? Legyen már kölcsönös akkor. Vagy te csak úgy feljárkálsz oda, na de hogy ti fogadjatok valakit, azt már nem?
2018. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!