Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt mérgezi a kapcsola...

Anyósjelölt mérgezi a kapcsolatunkat. Felajánlottam a páromnak, hogy költözzünk más városba, de nem akar. Így mi értelme?

Figyelt kérdés
Lassan rámegy a kapcsolatunk, végső megoldásként az jutott eszembe, hogy haggyuk itt a szülővárosunkat, és kezdjünk új életet ketten. De csak kifogásokat sorolt. Hogy ide köti a munkahelye, ő már nem akar váltani. Hogy itt van a lakása, amin hitel van. Hogy itt van a családja. Mondtam neki, hogy minden akarat kérdése, ketten megoldanánk. Találna új munkát, talpraesett, jó abban amit csinál, és pár éven belül ugyanolyan szintre juthatna fizetésben is. A lakását kiadná, többért mint a hiteltörlesztő, mi pedig elmennénk albérletbe. Ha eladná az autóját, lenne pár millió indulónk is bármihez, mondtam neki hogy járhatna az enyémmel, én meg vállalnám hogy buszozok, amíg nem tellik újra két autóra. Az meg hogy itt van a családja, hát erre nem tudok mit mondani, hiszen pont ez a probléma forrása. Úgy érzem semmit nem akar tenni annak érdekében hogy legyen jövője a kapcsolatnak. Én itthagynám a munkámat amit szeretek, itthagynám a családomat akikkel amugy jó a viszonyom, és kedvelik páromat is. De ő semmit.
2018. ápr. 6. 18:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem a te autódat adnád el?
2018. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Bubuka508 ***** válasza:
69%
Attól is függ, mivel mérgezi a kapcsolatot az anyósjelölt. Ha a párod nem is akar elköltözni, ha komolyan veszi a kapcsolatot, leállíthatja az anyját (ha akarja). Ezt vele kell megtárgyalni, hogy mit akar tulajdonképpen. Végső soron a költözés is megoldás. Ha sem ezt, sem azt nem akarja, nincs értelme a dolognak, mert boldogok nem lesztek.
2018. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van a párodnak, nem kell költözni. Az anyós jelöltet kell kiiktatni, nem kell vele foglalkozni
2018. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
Feltehetöleg azért jóval kevesebb pénzt kapnának, és az nem elég az elinduláshoz!
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Mi meg fiatalok vagyunk,de hasonlo cipoben jarunk sajna! Varom a valaszokat hatha ihletet merithetek! Neked viszont kitartast es sok-sok erot! :)
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%
Melyik nemhez tartozol, ilyet is rég hallottam, hogy valaki vállalja a buszozást. De ez sokat elárul rólad, másik fél meg úgy érzem nem kötelezte még el magát melletted. Nem megoldható, hogy egyedül járjon a mamához?
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
Nyilvánvalóan a kérdező a nő, utolso
2018. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Maradjon a családjával,te meg keress egy felnőtt férfit. Ha csak az egyik fél akar előrehaladni,annak a kapcsolatnak nincs jövöje.
2018. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

Hát bocs, én sem vagyok jó anyóssal megáldva, de amit írtál, nem vállalnám.

Miért keresnék másik helyet, hogy ott lejjebb kezdjem, és olyan szintre tornázzam fel magam PÁR ÉV alatt, ahol most vagyok? Hülye lennék én? Adjam el a kocsimat? Valóban, ha te vállalod a buszozást, add el te. Ja, hogy mondjuk az övé 3 milliót ér, a tiéd meg 200 ezret? Fair.

Lakjak más "koszos" albérletében, mikor van saját lakásom, még ha hiteles is, ami az én kedvem szerint rendbe van téve? Gondold ezt át még egyszer.

Hidd el, ha anyós annyira fúr, fúrni fog másik városban is. Nem elfutni kell. Megoldani. Neki. Ha nem teszi, így jártál, lépj tovább.

2018. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Én alapból támogatója vagyok a költözzünk minél távolabb az anyóstól csapatnak, de azért az kicsit meredek, hogy te közlöd a pároddal, hogy adja el a lakását, lépjen ki a munkahelyéről és adja el az autóját is. Tudni kéne, hogy mit csinál pontosan az anyós (nem mindegy, hogy csúnyán néz rád és emiatt akarsz mindent eladatni a pároddal, vagy mondjuk rátok akarja gyújtani a házat). Ez persze két sarkalatos példa volt. Na meg azt sem ártana leírnod, hogy mióta vagytok egytt, mert szintén nem mindegy a helyzetben, hogy pár hónapja, vagy több éve.
2018. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!