Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem tud megnyugodni?...

Miért nem tud megnyugodni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éve vagyok párommal, abból 3 éve együtt élünk külön háztartásban anyósomtól. Egyszerűen kezdek belebetegedni a viselkedésébe. Egyszer tök normális aztán elborul nála valami és csak azért is be akarja bizonyítani hogy én rossz ember vagyok. A családomat lenézi holott egy rossz szót soha nem szóltak neki sőt támogatták. Olyan lelki elnyomásban tart engem hogy érezzem én egy semirekellő vagyok. Ha elmegyünk hozzá pofákat vág mindenbe beleköt amit és ahogy csinálunk. Mindig az ő lelki világával kell foglalkozni. Neki mindig fáj a feje a dereka a mindene. De ha én mondom esetleg hogy fáj a fejem ohh az nem betegség. Havonta csinál egy jó kis cirkuszt olyankor minket is ellök magától meg a párját is. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szívem szerint kiosztanám de azthiszem felesleges, bár volt egy nagy vitánk amikor a családomat támadta akkor nagyon lekiabáltam hogy tudja hol a helye meg azért nézzen önmagába is mire fel a fiának azt mondta hogy "ha nem védesz meg nem vagy a fiam" . kezdem azt érezni hogy ki kell szállnom ebből a kapcsolatból mert már a mindennapjaimat keseríti meg. Ezen jár az eszem hogy hogyan tegyem helyre a dolgokat. Nem megy semmi és fogy a türelmem. Kérlek segítsetek. 22/L

2018. máj. 26. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
6# ok, elhiszem h ő ilyen, de akkor minimalizálni kell a kapcsolatot vele, a párodnak is (v teljesen megszűntetmi). Ha ez se megy, akkor ne csodákozzon a párod ha egyedülálló lesz hamarosan.
2018. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Én heti kétheti alkalomnál nem találkozok vele többet akkor is 20 perc max de csak a fiam miatt hogy lássa. Én nem is beszélek nagyon vele. Abba a 20 percbe néha megy a bájcsevej és ennyi. Ha nem lenne a fiam ennyit se találkoznék vele de az meg kizárt dolog h nélkülem legyen vele mert állandóan édességgel és üditővel akarja tömni a 1.5évesemet.
2018. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!