Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gonosz vagyok mert várom...

Gonosz vagyok mert várom mikor fog meghalni az anyósom?

Figyelt kérdés

Nem beteg és nem anyagi okok , hanem egyéb dolgok miatt...

Nagy baj van velem igaz?65 éves...



2018. máj. 31. 13:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy vagy gonosz!

Ugyanúgy nem gonoszság anyósod halálát várni, mint ahogy ő szivesen vinne virágot sírodra.

2018. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

Igen.


Ha nem bírod nem kell menni hozzájuk.

2018. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nyilván sok gond lehet vele.

Nekem elég évente 2 maximum 3 alkalommal elviselnem őt. A feleségemnek sem a szíve csücske, nem részletezném a miértjét, de nem véletlen költözött ide az ország legdélibb részéről, nem csak a munkahely hiány miatt, hanem mert nem bírta az anyját elviselni.

Amikor húsvétkor, illetve karácsonykor lemegyünk pár napra látogatóba amikor ott is alszunk annyi bőven bele fér mert vannak témák amiről tudunk beszélgetni velük, és nincs az hogy kifogyunk a témából és mondja a hülyeségeit meg beleszóljon a dolgunkba. Ameddig van mit kivesézni addig jó vele, nincs gond, de ha már nincs téma akkor elkezd kötekedni meg parancsolgatni mit hogyan csináljunk, olyankor szoktam őt otthagyni kb.

2018. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
Én feleslegesnek éreztem erre várni....számomra ő már több mint 2 éve meghalt. Azóta béke és nyugalom van a lelkembe, a férjemmel sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk, a gyerekek nem isszák ennek a levét mert akkor mehetnek amikor csak akarnak.
2018. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy az. Akárki akármit mond, minden emberben megfordult már legalább egyszer még ha kósza gondolatként is, hogy valaki halálát kívánta. Lehet, hogy dühében, lehet, hogy csak egy pillanatra, de abban az egy pillanatban teljesen komolyan gondolta.

És ugyanúgy, nemigen van olyan ember, akinek nem kívánták volna soha, hogy patkoljon el.

Amíg az ember magában, csöndben várja, hogy esetleg az illető feldobja a talpát és eltűnjön az életéből, addig nem tudom, ez kinek fáj.

2018. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%
Elég nagy a baj az agyaddal..már ha van. Más halálát várod ember? Úristen. Nem gonosz vagy hanem retardált.
2018. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 10-es! A kérdező rosszindulata és gonoszsága nem attól függő jelenség, hogy mit tett ellene az anyósa, illetve, hogy jogosan érez-e gyűlöletet vagy sem. Alapból más halálát kívánni az, függetlenül attól, hogy mit tett az adott személy . De ez már egy magasabb szint. Nem várom el, hogy megertsd. :)
2018. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

"a kérdező rosszindulata és gonoszsága nem attól függő jelenség, hogy mit tett ellene az anyósa"


Dehogynem.

2018. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 17es de azon mulik! :)
2018. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%

Igen, gonoszság.

Ha nem szeretnéd, hogy az életed része legyen, tegyél érte.


Anyámat 17 éve nem láttam (34 vagyok most). Önkéntes döntés volt. De nem kívánom a halálát. Igazából nem is érdekel mi van vele, ha 100 évig él, az sem izgat.


Szóval szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha nem vagy rá kíváncsi. De a halálát kívánni valakinek...

2018. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!