Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gonosz vagyok mert várom...

Gonosz vagyok mert várom mikor fog meghalni az anyósom?

Figyelt kérdés

Nem beteg és nem anyagi okok , hanem egyéb dolgok miatt...

Nagy baj van velem igaz?65 éves...



2018. máj. 31. 13:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább NEM minősítenélek...
2018. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
49%
Èn meglepődtem most minden hozzàszòlò vàlaszàn. Nem azèrt, mert valaki szerint gonosz valaki szerint meg nem, hanem hogy csak ezt boncolgatjàtok, hogy gonosz vagy ha màs halàlàt kìvànod ès a màsik oldal hogy nem gonosz hàt ki tudja milyen az anyòs stb. DE! Azon csodàlkozok hogy a kèrdező pàrjàra nem gondol senki??? Nem tudom ferfi vagy e vagy nő, kedves kèrdező, de tètelezzük fel, hogy anyòs meghalt a pàrod pedig mèlysèges fàjdalmat èrez. Szereted a pàrod? Ezt kìvànod neki? Milyen èrzès lenne làtni a szenvedèsèt napròl napra? Persze, előbb utòbb mindenkèpp ez bekövetkezik akàr akarjuk akàr nem. De hiàba, nekem sem jò a kapcsolatom anyòsommal, de nagyon szeretem a fèrjemet, ès MIATTA remèlem, hogy sokàig fog èlni. Mert az ő èdesanyja, akàrmilyen is!!
2018. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%
Varod,hogy lasd a parodat osszetorni az edesanyja halala miatt?
2018. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%
Én pont azt szeretném, ha sokáig élne és láthatja, hogy boldog vagyok a fiával és az unokáival. Amiben ő a viselkedése miatt nem részesülhet.
2018. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%

"egyéb dolgok miatt..."

No, ebbe mi, akik egyikőtöket sem ismeri, bármit beletalálgathatunk.

.

Nem árulod el, miért utálod ennyire anyósod és nem is hallgathatjuk meg őt, SZERINTE mi a baj.

Ha már feltetted a kérdésed így, kellő infó megadása nélkül, nem gondolok másra, csak a téged felmentő, dicsérő komment a neked megfelelő.

2018. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%

A téged felmentő, dicsérő komment a neked megfelelő?

Akkor azért kaptam 0 pontot...

2018. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%
Hát nézd babám, ha nem masszív alkoholista, vagy láncbagós és a Jóisten is úgy akarja, elél még legalább 20 évet, de ha jól ki akar szúrni veled, talán 25-öt, 30-at is, én szurkolok neki. Anyukám nagynénje tavaly hunyt el, 99 éves volt a néni, lehet húzza anyós is addig, tudod, akinek halálhírét keltik (avagy halálát kívánják), sokáig él!
2018. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
60%

Az anyósod: párod anyja!

Mekkora öröm lenne részedre, ha itt olvasgatva jönnél rá, hogy ő ezt a kérdést teszi fel a te anyáddal összefüggésben?

.

"Nem beteg és nem anyagi okok , hanem" - csak úgy, forduljon fel, kívánod.

Szerinted ez nem rossz kivánság?

Ha van/lesz gyereked, megfosztod őt/őket nagyanyjától, nagyanyjuktól, csak azért, mert nem tetszik neked fizimiskája?

Attól még a gyerekeitekhez lehet jó és szerető.

2018. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
39%
Szeretnéd , ha a gyerekeid házastársai is ezt kívánnák veled kapcsolatban?
2018. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
nem, mint ahogy ő se gonosz, hisz valószínűleg ő is ugyan ezt várja a te irányodban:-)
2018. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!