Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kerülik a nők azokat a...

Miért kerülik a nők azokat a pasikat, akik a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés

#pasi #Mamahotelos
2018. jún. 6. 20:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
46% Ha elfértek, akkor szerintem logikus. Van harmincas ismerősöm, szülei házában lakik, de külön szinten, saját konyhával. Amikor nála voltam vendégségben több napig, egyszer futottam össze a szüleivel.
2018. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%

Én leszarom hogy kik azok, akik már rögtön kerülik a másikat ahelyett hogy megismerné a dolgok mögöttes okát.

A személyes helyzetem is ilyen, mert senkinek nincs 30 éves korára 20-25 milliója házra, nem hogy lakásra 8 millió. Ez részben abból adódik hogy amint fizetéshez jut a magyar, elkölti majdnem az egészet miután a számla rendezve lett.


Én nem vagyok hajlandó panelban lakni elég volt gyerekként, és huszonéves korom közepéig, a ház amit vettünk azt szülőkkel közösen oldottuk meg, most már elmondhatom hogy rendben az életem, tágas helyen lakunk és elférünk, ha ettől valaki megijed majd aki előző héten még szerelmes volt belém, hát ez van.


Én már még egyszer nem fogok bele 26 évesen a gyűjtögetésbe, mert nincs rá különösebb szükségem, a lakások errefelé 7-8 millióba kerülne + ezen felül a berendezés. Örülök hogy tudtunk lépni és nem ragadtunk le egy lakásnál, nekem senki ne mondja hogy 100nm-en két szintes házban(akár külön bejárattal) nem tud meglenni valaki a másik szüleivel.

Mi lehet a dugáson kívül olyan nyomós indok, ami kizáró ok egy kapcsolatban?


Én felkészültem arra, hogy esetleg öreg korom előtt soha nem lesz senkim, ebből kifolyólag, de néha áldozatokat kell hozni.

2018. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%

10# fel vagyok nőve..... az a baj, hogy en teljesen atlatok azokon a gyenge probalkozasokon amiket megkiserelnek a nők azért, hogy ingyen lakás legyen....

Meg csak nem is beszélhetünk szerelemről. Van lakás, széteszi a lábá van hol.lakjon, csak azert hogy elmondhassa, hogy ő mar külön lakik....

Es igen, amig vannak ilyen nők, en addig szanaszet fogom k.ni az összeaet, aztán reggel mehet haza az első busszal....

És nem, nem vagyom felhaborodva aranyom....

2018. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
Egész egyszerűen azért, mert még a különèlő férfiak sem képesek leszakadni az anyjukról. Sajnos ez tèny,szinte minden kapcsolatban ez van. Anyuka nem képes megérteni,hogy a fia felnőtt, szeretne mindenbe beleszólni. A fiúk nem akarnak balhét, ezért nem szólnak semmit, a nők pedig rájönnek hogy nem fog kiállni mellettük a férfi, és rögtön kisfiúnak látják. És itt most nem a természtes szülői kapcsolatról beszélek, hanem amikor anyuka főz a kisfiának minden egyes nap, mert csak ő tudja mi kell neki, vagy hazajár a fiú naponta kétszer bevásárolni az amúgy egészséges anyukának. Vagy 30 évesen anyuval megy ruhát venni..Aki otthon lakik a harminchoz közel ott a lányok azért menekülnek mert remény sincs,hogy kiszakad a mamahotelből a srác.
2018. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%

Mert a legtibb eletkeptelen...nok se kulonbek.

En kulon lakom had varjam mar el h a pasi se az anyjaeknal lakjon.

Valaki irta h a no mar par kufirc utan rendezgeti a lakast...hat Ti sem vagytok am kulombek😅

2018. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Azért,mert ha van egy nő,aki a saját jogán már egyedül lakik,hadd várja el ugyanezt a partnertől.Aki még otthon lakik vagy házat örökölt,az más tészta,annak nincs mire fel így szelektálni.
2018. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%
Probáld ki,és rájössz a saját károdon.
2018. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
8%
3, 5, 13 leírta az igazat, a többi csak mellébeszélés.
2018. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mindegy, milyen korú pasiról beszélünk: haszonpár éves egyetemistáról, gyűjtögető pályakezdőről, vagy harminc közeliről, aki kétszobás lakásban húzza meg magát a szüleivel, ahol egymás sóhajtását is hallani csukott ajtó mellett is, és se igénye se lehetősége külön menni. Az ilyen megélhetési társkeresőket minden talpraesett nő elkerüli, de szerintem ez fordítva is igaz, azért a normális férfiak se vesznek szívesen a nyakukba egy gyámoltalan, önmagát fenntartani sem tudó nőt. Elvégre mindenki előrefele akar haladni az életben, és társat, nem pedig koloncot akar magának. Aki meg gyengébb képességű...az maradjon a saját színvonalánál, abból nem lesz gond!
2018. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%

Mert van erre bővebben példa fordítva is, amikor a pasi ül bele a készbe, aztán nem csinál semmit, mert otthon sem kellett. A lakásba egy fillért nem ad, a hobbira mindig van pénz, de a hétvégi bevásárláshoz már úgy kell kikönyörögni a részét.

Mások előtt meg játssza az agyát, hogy nézzétek, milyen szép házunk van, közben semmi köze az egészhez.

Aztán meg marhára fel volt háborodva, amikor a feleségének elegendő lett. Akkor rögtön ügyvéd, és megpróbálta az utolsó fillért is lehúzni a nőről. Végül ment vissza anyuciékhoz lakni, amíg nem talál másik nőt lakással.

Szóval nem kell ezzel a nőknek korlátozni. Van ilyen mindkét oldalon.

2018. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!