Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kerülik a nők azokat a...

Miért kerülik a nők azokat a pasikat, akik a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés

#pasi #Mamahotelos
2018. jún. 6. 20:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

Ne általánosíts már, légy szíves!!

Otthon lakó férfival jöttem össze. Fél év múlva külőn laktunk kettesben.

Maximum annyi értelmet tudok kivenni a kérdésedből, hogy sok nő nem akar az anyóshoz költözni. Ami szerintem teljesen érthető, én se költöztem volna oda, mert anyówom egy hárpia, és így is megnehezíti az életem, hát még egy fedél alatt mi lenne!

2018. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Párom akkor 34 volt mikor összejöttünk én 22. Ő az anyjával lakott (apja tesoja meghalt neki) nekem rá 2 évre lett házam. Azóta együtt lakunk, ugyhogy van itt ellenpélda is. Nekem van kocsim jogsim neki nincs. Nem azt néztem milye van mibe tudom belerakni a seggem. Sőt előtte mondjuk azt gazdag volt az exem de otthagytam mert agyilag meg nem volt még ott ahol kellett volna.
2018. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Párom a szüleivel lakott mikor összejöttünk, én nem. 19 évesek voltunk, én másik városban egyetemen mint ahol laktunk anyuékkal, ő a szülővárosában, végülis érthető, amíg nincs komoly kapcsolata, ne első éves egyetemistaként akarjon a fővárosban lakást bérelni. Nekem a városomban albim volt, imádtam, többet voltunk nálam mint náluk, mert :

- ha én is ott voltam, hatan voltunk 70 nm-en (1 fürdő és 1 amerikai konyha a közös helyiség ebből)

- valóban halkan kellett szeretkezni, szigorúan párom szobájában

- az anyja agyfszt kapott ha 10 után fürödtünk, mert ne csobogjon már a víz

- ételallergiám van, nem vártam el hogy főzzenek rám, viszont mikor én főztem magamnak külön, abba mindenki beleevett, nekem alig maradt

- a papája nem húzta le maga után a WC-t semekkora dolga után se..

Szóval azért egy idegen családba betagozódni, főleg, hogy már esetleg a nő külön él, hát, borzasztó, maradjunk annyiban. :)

Amióta külön lakunk, párom szegény az elején nézett nagyokat, hogy mennyi házimunka egy lakást rendben tartani, de lassan belejön. Hát még az az örömteli arc, mikor éjfél után zuhanyzott, és nem ugatta le senki. :D

De ha pár évig nem jön el még, lehet később nem szívesen vált. Plusz ha mi valamiért szétmennénk, 1000%, hogy nem szívesen játszanám el újra ezt a szülőkkel pajtizós kört. Nem az a baj ha nem saját kacsalábon forgó palota van, hanem az ilyen apróságok, amik hosszabb távon az embert őrületbe kergetik.

2018. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd el a ma kiírt anyósproblémás kérdéseket - 99%-uknál együtt élnek.
2018. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
4%
Mert a sok műp1csa nem tud villogni a milliós házaddal. A bátyám sok olyan nőt talált akiket ez nem érdekelte. Tovább is tartott mint az izomagyú barmok meg a facebook r1b4ncok 1 hetes románca....
2018. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Kevin888 válasza:
29%
Mert a csajok sokkal jobban kedvelik azokat a pasikat akik már 25 éves korára olyan kökemény egzisztenciával rendelkeznek mint a farkuk... Hála a gondoskodó családnak akik a segge alá pakolja a lakást meg a kocsit. Mert hogy a minimálbéres fizuból nem lesz kocsi meg lakás egykönnyen, pláne ha egyedül van az hóótt biztos...
2018. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Miért kerülik a nők azokat a pasikat, akik a szüleikkel laknak?"


Miért kerülnék? Hol olvastad ezt? Aki csak az alapján dönt, hogy ki hol lakik az általánosít, és buta.


Ugyanígy lehet általánosítani, hogy aki albérletben lakik annak nincs sok pénze, mert ha lenne akkor lenne saját háza.

Vagy otthagyta a szüleit, mert nem akarja őket támogatni. Vagy csak pazarolja a pénzét, mert ha otthon is lakhatna akkor megmaradna az albérlet ára.

Ha a szüleivel lakik akkor fél, nem akar önálló lenni.

Vagy nincs pénze albérletre.

Vagy elfogadja, hogy helyette mindent megcsinálnak.

Vagy teljesen önálló, csak nincs még kivel elköltözni saját lakásba.

Vagy ahol él a szüleivel az részben az ö háza is, és egyedül ostobaságnak tartja elköltözni két házat fenntartani.


Pár általánosítás ami logikusnak tűnik, de nem biztos, hogy igaz, legalábbis nem mindenkinél.

Ezért butaság az a megállapítás, hogy aki a szüleivel él az még gyerek, nem pasi és ezért el kell kerülni.

2018. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Itt egy jó cikk:

[link]

2018. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mert elvárom,hogy keressen annyit,hogy eltartsa magát. Na meg nincs kedvem az anyós melletti szobában szexelni.
2018. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!