Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túlságosan magamra vettem...

Túlságosan magamra vettem apósom szóhasználatát? Jogtalanul érzem magam sértve?

Figyelt kérdés

A rövid lényeg, elaludt náluk a fiunk, korábban, mint szokott jóval, és felvettük, indultunk vele haza.

Apósom néz a kómásan pislogó gyerekre, és gügyögés közben megkérdi, Nem hagytak aludni ezek a ronda disznók?

Párom a jelek szerint meg se hallotta. Én viszont a meglepetéstől szólni se tudtam, hogy ez meg mégis mi???

Egyrészt, velem a saját anyám se beszél így, nemhogy idegen. Hozzá képest ugye az, nem vérszerinti családtagom.

Aztán én mindig megadtam a tiszteletet, ée szerintem ez nagyon nem az.

Ja, meg azért az a véleményem, igazán bunkó, primitív dolog egy gyerek előtt a szüleit elmondani bárminek.

Ha a párom nem is veszi fel, én a következő alkalommal szólni szeretnék. De nem tudom, mennyire vagyok hisztis ettől. Amúgy mindketten olyan típusok, hogy a gyerek akarata szent, és a csúnya gonosz anya nem engedi....



2018. jún. 25. 21:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Rendben van hogy valószínűleg nem akart megbántani deee... Most vagy a hozzászólók között nincs szülő, vagy eltulzottan laza szülők. Ettől az egy esettől eltekintenék, de ha még egyszer mondaná, biztos hogy rászólnék, hogy ne nevezzen így a gyerekem előtt! És ez nem hiszti, ne ássa már alá senki se a tekintélyem a gyermekem előtt!
2018. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, egyetértek!

Azt hozzátenném, hogy ennyire egyátalán nem közvetlen a viszonyunk amúgy.

2018. jún. 25. 23:46
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg én is eszéhez érteném és nem szólnék. De azért magamban fönnakadnék rajta. Valószínűleg párommal beszélnék erről és megmondanám, hogy ez rendkívül sértő mondat volt.


Egyébként magánvéleményem is az, hogy ez rendkívül bunkó beszólás volt.

2018. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%
Az itt a baj hogy mindenki túl komolyan vesz mindent.
2018. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, ezt apám is mondja, de viccel.


Komolyan nem bántana meg senkit, te meg hiszti helyett szólj apósnak, hogy neked rosszul esett, mert nem ehhez vagy zsokva.


Biztosan nem fog megsértődni, ha kulturáltan elmondod neki a véleményedet.


Amúgy NEM bunkó, hanem ilyen hülye humora van. Nagyapámat hallottad volna, tisztes, becsületes férfi volt, de a beszólásai... hát, anyának már néha sok volt, de ő meg is mondta, ha valami nem tetszett neki. :)

2018. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Viccnek szanta.
2018. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Na sikerült megtalálni a kákán a csomót. Mivel állításod szerint sem felhőtlen a viszony, ezért szerintem direk jól is jött az öreg elszólása hogy tudj egy kicsit durrogni meg fúrni.
2018. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Ja, hogy itt mindenki jobban tudja, milyen a humora, és mit engedhet meg.

Tudjátok mit? Igazatok van, kedves ronda disznók! A többieknek köszönöm!

2018. jún. 26. 08:48
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Ó, ha az èn apósom csak ennyit mondott volna ránk...

Szerintem túlgondolod, de ha nem tetszik, nyisd ki a szád ès szólj, hogy neked ez sèrtő.

2018. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Na mi van? Ha nem neked ad igazat valaki, akkor törölteted a választ? Nem apóssal van a baj, hanem veled.
2018. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!