Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok erre? Teljese...

Ti mit szólnátok erre? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés
Még pár hete anyós felvetette, hogy elmehetnénk wellness-ezni 1 hétre együtt abba a szállodába, ami neki már nagyon régóta szíve-vágya. Örültem neki nagyon, hiszen ránk fér a kikapcsolódás. Tegnap beszéltünk, hogy mikor menjünk pontosan és mondta, hogy mindenképpen a mi kocsinkkal menjünk, mert ő nem hajlandó buszozni-vonatozni ilyen melegben 300 km-t, ráadásul sok lenne a cucc is 1 hétre. A taxi nem opció, horror összeg lenne. (Azt tudni kell, hogy a kocsink az enyém, saját pénzből vettem, férjemnek semmi köze hozzá. Természetesen a házasságunkban nincs ilyen, hogy "enyém-tied", mindent közösnek tekintünk, csak most a sztoriban ez lényeges.)Férjem kérdezte, hogy hogyan fogunk beférni az 5 személyes kocsiba: anyós-após-nekik van egy 24 éves lányuk (férjem húga)-férjem-én- és a 2 éves közös gyermekünk? Erre anyós, hogy akkor mi ne menjünk (vagyis én és a gyerekünk). Férjem rögtön mondta, hogy szó se lehet róla mi is megyünk vele együtt, nem is bírna ki nélkülünk 1 hetet mi is a családja vagyunk, majd bérlünk még egy autót. De anyósnak meg ez nem jó, mert drága a bérlés is és ő úgy akar nyaralani, hogy csak ők 4-en családként. Viszont azt akarja, hogy az én autómmal menjenek. Mondtam, hogy nem adom oda, ha mi nem mehetünk. Erre most hatalmas lett a vita, hogy milyen irigy vagyok és kinek képzelem magam? Hiába a saját autóm házasságban élünk, tehát a férjemé is, ezért azzal akarnak menni. Persze ilyenkor elismeri, hogy házasok vagyunk, de egyébként meg elválasztanak minket még a nyaralás alatt is.
2018. aug. 14. 15:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
99%

Hát, elég undorító egy nő lehet:-S


Nem szólnék semmit, de a kocsit se adnám oda, és ezután a találkozókat is a minimumra csökkenteném. Menjetek el hármasban a férjeddel és a gyereketekkel, ők meg oldják meg ahogy akarják.

2018. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
99%

Ez az egész már nagyon rosszul indul, és még el sem kezdtétek, mi lesz később..


100% nem mennék.

2018. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
99%

A fentiek irgalmazzanak nekem ilyen anyóstól..

Azzal kezdi, hogy együtt menjetek, aztán már te maradj otthon meg a gyerkőc?

Menjen már a .....

Írta, hogy a férjed se megy nélküled, akkor ti hárman otthon maradtok, ő meg csapkodja a s.ggét a földhöz.. Sárkány

2018. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%

"egyébként meg elválasztanak minket még a nyaralás alatt is"


Nem is értem, hogy miért akarsz egy ilyen anyóssal nyaralni. Menjetek ti el hármasban a férjeddel meg a gyerekkel, ők meg majd megoldják, ahogy tudják/akarják. Sőt, a helyetekben nem is mennék abba a szállodába, amelyikbe anyós szeretne, nehogy véletlenül összefussatok.

2018. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Ez annyira abszurd, hogy csak röhögni lehet rajta :D Nem is értem, ezt halál komolyan előadta?! Kezeld helyiértéken a dolgot: hibbant az öreglány, és nyilván utál téged valamiért. Egy gonddal kevesebb! Nem kell vele többet jópofizni.

A javaslatom az, hogy fogjátok magatokat a férjeddel, és menjetek el abba a hotelba hármasban, vagy mondjátok meg, hogy a cuccok miatt egy szabad hely van a kocsiban, amit fel tudtok ajánlani valakinek, döntsék el, ki az, aki jön, és ki megy vonattal. Más kérdés, hogy ezen után nekem nem lenne kedvem vele nyaralni, de már csak azért is megérné, hogy lásd nyúlni a pofáját...

2018. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
99%

Ezek után én már sehogy nem mennék el, az biztos!

De az autót se kapná meg. Oldja csak meg az utat, meg menjen nélkületek.

2018. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
Nos, én nem szoktam helyből a menyek pártjára állni, mert az esetek túlnyomó többségében ők ugyanolyan vastagon sárosak a családi balhékban, mint anyóspajtás. A tied viszont egyértelműen zakkant, igyekezz a minimumra csökkenteni vele mindenféle interakciót.
2018. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Esküszöm, ha nem kezdtem volna el visszanézni az Anikó-showt neten, azt hinném, hogy ilyen nincs, nem létezik. De mivel saját arccal, helységgel megjelölve vállalják magukat az emberek, és kb. hasonló kaliberű sztorik(is) szerepelnek benne, csak annyit mondok, soha a büdös életben nem mennék velük sehová! Bekaphatja az öreglány. Mégis mit gondol magáról? Te kocsiddal, de te ne menj, meg a kisgyerek se, de a 24 éve húga a férjednek igen?! Pofám leszakad. Mondd meg neki, ha áztatni akarja a valagát, akkor menjenek ők hárman. Mama, papa és a 24 éves... De ne a te kocsiddal.
2018. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
99%

Semmit, szerveznék egy kis családi nyaralást nekünk hármunknak ahová kényelmesen lemennénk autóval, ők meg oldják meg ahogy szeretnék.


A kapcsolattartást pedig minimalizálnám a későbbiekben.

2018. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
99%

"Jaj, van egy ötletem, menjünk nyaralni együtt. Ja, te ne is gyere, csak a kocsidat add ide."

Háttöö... mondd, ez csak valami vicc, ugye?

2018. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!