Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok erre? Teljese...

Ti mit szólnátok erre? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés
Még pár hete anyós felvetette, hogy elmehetnénk wellness-ezni 1 hétre együtt abba a szállodába, ami neki már nagyon régóta szíve-vágya. Örültem neki nagyon, hiszen ránk fér a kikapcsolódás. Tegnap beszéltünk, hogy mikor menjünk pontosan és mondta, hogy mindenképpen a mi kocsinkkal menjünk, mert ő nem hajlandó buszozni-vonatozni ilyen melegben 300 km-t, ráadásul sok lenne a cucc is 1 hétre. A taxi nem opció, horror összeg lenne. (Azt tudni kell, hogy a kocsink az enyém, saját pénzből vettem, férjemnek semmi köze hozzá. Természetesen a házasságunkban nincs ilyen, hogy "enyém-tied", mindent közösnek tekintünk, csak most a sztoriban ez lényeges.)Férjem kérdezte, hogy hogyan fogunk beférni az 5 személyes kocsiba: anyós-após-nekik van egy 24 éves lányuk (férjem húga)-férjem-én- és a 2 éves közös gyermekünk? Erre anyós, hogy akkor mi ne menjünk (vagyis én és a gyerekünk). Férjem rögtön mondta, hogy szó se lehet róla mi is megyünk vele együtt, nem is bírna ki nélkülünk 1 hetet mi is a családja vagyunk, majd bérlünk még egy autót. De anyósnak meg ez nem jó, mert drága a bérlés is és ő úgy akar nyaralani, hogy csak ők 4-en családként. Viszont azt akarja, hogy az én autómmal menjenek. Mondtam, hogy nem adom oda, ha mi nem mehetünk. Erre most hatalmas lett a vita, hogy milyen irigy vagyok és kinek képzelem magam? Hiába a saját autóm házasságban élünk, tehát a férjemé is, ezért azzal akarnak menni. Persze ilyenkor elismeri, hogy házasok vagyunk, de egyébként meg elválasztanak minket még a nyaralás alatt is.
2018. aug. 14. 15:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ha jol ertem: egy het wellness kedveert a 300 km-re levo szallodaba nem akar anyosod busszal-vonattal menni ebben a nagy melegben, de harom napert hajlando buszozni vonatozni ugyanoda???
2018. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
94%
Ha én lennék anyósod, annak is örülnék, ha pl ti 3 an és a lányom elmegy kocsival, és elviszik a mi cuccainkat is. Én meg simán cipekedés nélkül buszoznék férjemmel.
2018. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%
A ferjednek kell vilagossá tennie, hogy nelkületek ő sem megy és kész.
2018. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!