Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok erre? Teljese...

Ti mit szólnátok erre? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés
Még pár hete anyós felvetette, hogy elmehetnénk wellness-ezni 1 hétre együtt abba a szállodába, ami neki már nagyon régóta szíve-vágya. Örültem neki nagyon, hiszen ránk fér a kikapcsolódás. Tegnap beszéltünk, hogy mikor menjünk pontosan és mondta, hogy mindenképpen a mi kocsinkkal menjünk, mert ő nem hajlandó buszozni-vonatozni ilyen melegben 300 km-t, ráadásul sok lenne a cucc is 1 hétre. A taxi nem opció, horror összeg lenne. (Azt tudni kell, hogy a kocsink az enyém, saját pénzből vettem, férjemnek semmi köze hozzá. Természetesen a házasságunkban nincs ilyen, hogy "enyém-tied", mindent közösnek tekintünk, csak most a sztoriban ez lényeges.)Férjem kérdezte, hogy hogyan fogunk beférni az 5 személyes kocsiba: anyós-após-nekik van egy 24 éves lányuk (férjem húga)-férjem-én- és a 2 éves közös gyermekünk? Erre anyós, hogy akkor mi ne menjünk (vagyis én és a gyerekünk). Férjem rögtön mondta, hogy szó se lehet róla mi is megyünk vele együtt, nem is bírna ki nélkülünk 1 hetet mi is a családja vagyunk, majd bérlünk még egy autót. De anyósnak meg ez nem jó, mert drága a bérlés is és ő úgy akar nyaralani, hogy csak ők 4-en családként. Viszont azt akarja, hogy az én autómmal menjenek. Mondtam, hogy nem adom oda, ha mi nem mehetünk. Erre most hatalmas lett a vita, hogy milyen irigy vagyok és kinek képzelem magam? Hiába a saját autóm házasságban élünk, tehát a férjemé is, ezért azzal akarnak menni. Persze ilyenkor elismeri, hogy házasok vagyunk, de egyébként meg elválasztanak minket még a nyaralás alatt is.
2018. aug. 14. 15:35
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%

15.meg olvasni is rossz volt a hosszasan kifejtett butasagodat.


Kerdezo, igen teljesen jogosan akadtal ki.

2018. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem véletlen 48%-os. :) Nekem sincs autóm, de ennyit én is tudok, hogy gyereket nem ölben utaztatunk. Egyébként meg, marha kényelmes lenne a 35 fokban ölben fogni egy gyereket, akár elöl, akár hátul. Szerinted nem lenne nyűgös az a gyerek?
2018. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
6%

"Hát, nem véletlen 48%-os. :) "


Kit érdekel a százalék? Olyan vagy mint a kérdező anyósa.

2018. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
51%
Na, mondja ezt az 58%-os. ;)
2018. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
35%

Tökmindegy, ki hány százalékos! Abban igazatok van, hogy hülyeséget írt, de utána nézett és beismerte.

A másik, aki 58 százalékos se számít semmit.

Ti most komolyan azt nézitek, ki hány százalékon áll és az alapján nyomtok zöldet, vagy pirosat?

Nem mindenki tegnap regisztrált. Vannak itt 8-10-12-15 éves válaszolók, akiknek még mindig ugyanaz az egyetlen egy darab regisztrációja van.

Arra kell felnézni, aki 88-90 százalékon áll, közben meg írja a baromságát, mert újra regisztrált? Hülyeség!

Én se ma kezdtem itt, évekkel ezelőtt, és sosem volt másik regisztrációm, ez az egyetlen egy.

A kérdezőnek már válaszoltam. Bocs az offért, de ez valahogy kikívánkozott!

2018. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
95%
"Sajnos anyuka kell a kocsi jekem is mert én meg a gyerek az ellenkező irányba megyünk pihenni! Csak nem gondolta kedves anyuka hogy míg a férjem nyaral addig én itthon rohadok??"
2018. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora egy sunyi patkány az anyósod te, hallod, én ezek után tuti hármasban mennék és küldenék neki egy közös képet magunkról messengeren. Ha ezek után oda adod a kocsit, komolyan bolond vagy. Sőt, egyébként még melegebb éghajlatra is elküldeném. Te is a család része vagy, meg a gyereked, mit képzel ez magáról?? Az egy dolog, hogy ő még nem jött le a fáról, de sok ilyen van... Még ha élére volna a kocsit az is nonszensz, hogy te meg a gyerek ne menjetek. Addig ütném míg van foga komolyan.
2018. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
66%
Na persze, ha valakit folyamatosan nullára húznak, mert ehhez hasonlókat ír, hogy lehet ölben utaztatni a gyereket, az ugyanolyan hasznos, mint aki valóban hasznos, és értelmes válaszokat ad.
2018. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem a százalék a lényeg, de ha magától nincs ennyi esze, hogy gyereket nem utaztatunk ölben autóban, akkor nem véletlen van leoltva.


Ez olyan evidens, mint hogy mikróban nem szárítunk macskát, hacsak nem 90 éves az illető, és 70 éve nem ült autóban, ezt tudnia kellene.


Az meg, hogy mást biztat arra, hogy szegje meg a KRESZt és veszélyeztesse mások testi épségét, hátha valami hozzá hasonló hülye megfogadja a "tanácsát" egyenesen felháborító és felelőtlen. Ha közvetlen egy gyerek vére tapadna a kezéhez, hogy érezné magát a kis okosunk?

2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
6%

Köszönöm annak, aki megvédett. És főleg átlátja a helyzetet.


Egy százalék semmit sem jelent, és főleg azért sem, mert sokszor olyanoknak van magas, akik rosszindulatúak és rossz válaszokat adnak, akik pedig veszik a fáradtságot és a témára reagálnak, azoknak pedig sokszor lent van a százalékuk. Én itt most hibáztam, de a többi lelki dologban úgy érzem igazam van. Komplex választ adtam.


Százalék nem jelent semmit, óvodás szinten van, aki ezt nézi, és főleg ez alapján ítél..


Olyan, mint a f.bukon a lájkolgatók, és ez alapján ítélők. Nagyon felszínesek és buták.

2018. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!