Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Anyám feljelentett a Gyámügynél, most meg a Minisztériumban a Gyámügyet. De a Gyámügy soha nem talál hál Istennek semmit. De nem szüntethetik meg az ügyet, mert már a Minisztérium is a nyakukon anyám miatt.

Van két Kislányom, akik 7 és 12 évesek. Ők elfogadták.

Párom Édesanyja elhunyt és emiatt nem engedte, hogy teljesen megszakítsam Vele a kapcsolatot. Habár Anyám azóta mióta nálunk lakik nem enged be a házába és elintézte, hogy az Unokái minden második hétvégén ott legyen, hogy megtömhesse a fejüket.

A kisebbik mondta anyumnak, hogy van, hogy a párom altatja. Anyám erre megfenyegetett, hogy még egyszer meg ne tudja. A nagyobbik meg, amikor azt mondta Párommal volt otthon kettesben, anyám azt mondta ezt ne merészeljem! De ilyen esetekben én mindig a Páromat vigasztaltam.

2018. szept. 6. 12:36
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsétlen srácot kellett volna vigasztalgatnod, hanem anyádat elhajtani a búsba. Meg jogi útra vinni a feljelentgetéseit. De ez a hajó elment.
2018. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
91%

Minek élsz egy ilyen mérgező nővel?

Gyerekeket se kell vinni!

2018. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
92%
azt mondjuk nem ertem, minek koltozott idokozben hozzatok az edesanyad, ha mar kozben is rossz volt a kapcsolat?
2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom, és te ennek a nőnek még képes vagy kitenni a gyerekeidet? Milyen anya vagy te? Maradandó traumákat akarsz a gyerekeidnek, komolyan? Kapjál már észhez basszus és szakíts meg anyáddal minden kapcsolatot, hihetetlen, hogy eddig még nem tetted meg.
2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
92%
Meg akartam valahogy az anyukát is érteni, gondoltam annyira rossz nem lehet a helyzet, de ezután a kommentod után csak ámulok. A férjed helyében 1 hónap után elhagytalak volna, nem 1 év... Anyukát szépen elkussoltatni kellett volna és nem csak a férjedet vigasztalni, hogy jaj egyszer majd jobb lesz. Ha meg semmi sem segített volna, akkor költözés az ország másik végébe. Teljes mértékben igazat adok a férjednek.
2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
95%

Feljelentett a téged a saját anyád és még utána megengedted hogy hozzátok költözzön?


XDDDD

2018. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Én már egy hónap után elhagytalak volna. Életképtelen vagy, önző. És még odaköltözteted anyádat, te jó isten, gondolkodj már, álljál ki magadért.
2018. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen anyuka mellet a párod helyében én MENEKÜLNÉK! Nem egy év múlva, nem egy hónap múlva, hanem AZONNAL!
2018. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
92%
Úristen...nem az anyja költözött oda, hanem a párja. Aki nyilván nem a gyerekek apja.
2018. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!