Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

"elintézte, hogy az unokái minden második hétvégén ott legyenek"

Gondolom feljelentett az unokák láthatásáért, volt ilyen ismerősöm akivel ezt szintén megtette az anyja és a bíróság neki is megítélte. Ez esetben költözzetek el a lehető legmesszebb. Mivel nem szülő az elköltözést nincs joga megakadályozni, ezek után ha láthatást akar utazzon 500 km-t. Esetleg fellebbezhettél volna, említett ismerős is ezt csinálta, abban a körben a bíróság meghagyta ugyan a láthatást, de csak védett szobában, ami azt jelentette, hogy a családsegítő épületében találkozhatott egy pár órát a nagymama az unokával egy szoc. munkás jelenlétében. Ekkor már persze neki sem volt annyira fontos a gyerek, úgyhogy hamar hanyagolta a találkozásokat. Ebből a sztoriból elég keveset láttam, csak amit az anyuka elmesélt, de egy ilyen szülő borzalom, ismétlem költözzetek lehetőleg az ország másik végére.

2018. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
95%

Te nem vagy normális!


A párodnak így is birka türelme volt, hogy ezt a helyzetet eddig elviselte... Ha nem tudod ezt az embert megbecsülni, majd talál olyan nőt, aki megteszi, te meg szenvedj tovább anyáddal, ha ennyire vagy képes!


(Az én anyám is hasonló volt, de összecuccoltam és két évig nem is beszéltünk egymással... Utána is csak az én szabályaim szerint!)

2018. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el a párod.

Itt már nem sokat tehetsz. Ő már döntött.

2018. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
95%
Szakìts meg minden kapcsolatot az anyàddal. Akkor talàn meg tudod menteni a kapcsolatod. Ezt amúgy akkor is tedd meg ha a kapcsolatodat nem tudod megmenteni. Holnap menj is telefonszàmot cserèlni, ès küldd el a francba az öreglànyt. Èn 11 hónapja hagytalak volna el nem most.
2018. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a gyámügynél a gyerekeid miatt jelentett fel. És te még képes vagy ezek után tartani vele a kapcsolatot? De mi vitte erre rá anyádat? Tudom,vannak helyzetek,amikor a gyerek érdekében jobb is,ha a gyámügy közben jár,de ha csak szimpla kiszúrás akart lenni,akkor minden elismerésem a párodé,hogy ezek után még egy évig veled maradt. Nem beszélve arról hogy be akarta sározni. Mi az,hogy ne maradjon a kislánnyal kettesbe? És te csak vigasztaltad a párod,nem hogy liálltál volna mellette.
2018. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna egy évvel ezelőtt kiírnod a kérdést.
2018. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
93%

A párodnak jobb lesz nélküled, így is sokat tűrt.


Neked meg előbb kellett volna felnőni, mint gyerekeket vállalni.

2018. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
92%
Szerezz drága anyádnak egy férfit, mindnyájan jobban jártok.
2018. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, illetve kimaradt 1 szó, mert számomra egyértelmű volt, hogy a Páromról írok, BOCSÁNAT!

SZÓVAL: Anyám azóta mióta nálunk lakik Párom, nem enged be a házába. Anyám nem enged be magához, amióta Párunk nálunk lakik...

2018. szept. 6. 14:17
 30/56 anonim ***** válasza:
36%
Kár így nekiesni a Kérdezőnek, nem tudjátok milyen szörnyű helyzet ez. Mi szinte ugyanilyen helyzetben vagyunk, csak a férjem szüleivel. Gyámügy(nálunk láthatást nem kaptak, csak telefonos kapcsolattartást), minisztérium nálunk is megvolt, holott 9 éve nem tartjuk velük a kapcsolatot. Megpróbáltak már számtalanszor kirúgatni minket a munkahelyünkről, nyilvánosan gyaláznak minket és a családunk tagjait stb. Mi vállvetve küzdünk ellenük, soha meg sem fordult a fejemben, hogy ezért lelépjek. Egy család vagyunk,egymás mellett a helyünk, a Kérdező párja viszont nyilván ezt nem így gondolja, de ezért nem a Kérdező a hibás.
2018. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!