Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor a párod adott magának egy évet, hogy akar e veletek maradni vagy sem. Nem lehet , hogy van vallakije?


Anyád csak indok.


Ettől függetlenül tudod ki tartaná ilyen nagymamával a kapcsolatot?

2018. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen az édesanyád. Én egyszerűen megszüntetném vele az összes kapcsolatot. Utána meg magába nézhet, hogy milyen gusztustalanul viselkedik. El kéne fogadnia, hogy külön életed van.

A párodnak nagyon nagy türelme van. 1 évet adott neked...

2018. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
82%
A kiegészítéseidet olvasva én úgy gondolom, neked meg a gyerekeidnek új életet kellene kezdeni amiben nincs szerepe se az erőszakos anyádnak, se a zsaroló párodnak. Egyébként a kedves párod már s.gget csinált a szájából. Lejárt az ultimátum, mégis ott van. Az, hogy pakol, az nem kifogás.
2018. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen anyukád, akkor miért nem hajtottad el a francba? Inkább behódolsz neki, miközben a párod az, aki mindent megtett értetek.
2018. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
76%

Mi van, ha anyád tud valamit a párodról és ő mondta neki, hogy ad egy évet, hogy takarodjon? Mi van akkor, ha anyád nem ok nélkül gyűlöli?

Amúgy nagyon rossz helyzet lehet ez, sajnálom.

2018. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
46%
Ha szeret nem lép le!
2018. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Párom szeretne Édesanyámmal jóban lenni. Párom nagyon haragszik rám, hogy én nem Anyámat választottam, hanem Őt. Szerintem Ő még a mai napig sem tudta feldolgozni Édesanyja halálát. Sokszor azt is mondogatja, hogy Ő aztán 10 körmével kaparná ki, ha csak egy pillanatra megölelhetné...
2018. szept. 6. 22:10
 48/56 anonim ***** válasza:
76%

Na végre egy normális hozzászólás amannyi oldal után! Igaza van az utolsónak. Buta hozzàszólások ezek, hogy mekkora türelme van a csávónak, hogy egy évet adott!

Ez mennyire alapul szerelmen/szereteten?

Értem én ha nem birja elviselni a fennálló helyzetet de akkor alapból nem kellett volna belemenni a kapcsolatba vagy rögtön akkor szakítani amikor látta, hogy nagy gondok vannak. Viszont! Aki szeret valakit az se nem fenyegetőzik se nem áll bosszút, nem bántja direkt a másikat stb. Ez nagyon nagy szemétség a pasi részéről! Nem korrekt! Az most hagyján, hogy milyen az anyja de ne csinàljunk már istent a pasiból! Mert egy csepp pozitív megnyilvánulás nincs ebben. Megzsarolja h egy év és otthagyja ha nem változik a szitu és egy évig együtt vannak ezután, és hopp ütött az óra percre pontosan elhagylak ahogy azt egy éve megmondtam. Ez vicc :D ez lenne a szerelem vagy a korrekt pasi? Aki ìgy gondolja ilyet is èrdemel!

2018. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most meg azt mondogatja, hogy ha elmegy nagyon fog szenvedni és előbb utóbb lehet, hogy belehal a bánatba. De ha marad, azt sem bírja már. Igazából egyszer kell befejezni és azt valahogy túlélni... :-(

2018. szept. 6. 23:09
 50/56 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális a manus. Bocs.
2018. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!