Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az egész család, beléd meg annyi értelem nem szorult, mint egy pár gumicsizmába. Anyád feljelentget téged, a párod meg ennek ellenére, bár a helyzet zavarja, még jóban akar vele lenni, aztán meg elhagyással fenyeget. Neked kellett volna a sarkadra állnod, de már látom miért rángat mindenki ide-oda, veled meg lehet tenni. A földön nincsen az a gyámügy/bíróság, aki nagyszülői láthatásnak két hetente hétvégéket megítél, itt már vérzik a történet, de ismerős vagy te nekem, volt már jópár kérdésed,ha minden igaz a te anyád az, akinek "kapcsolatai" vannak és mindent "elintéz", bár ezt már a múltkor sem hitte neked senki el. Most is van urambátyám ismeretség, de az, hogy anyád ismeri a gyámügyes Gizit, még nem ok arra, hogy két heti láthatást, amit különélő édes szülőnek szoktak, megítéljenek neki, ez egy baromság. Oda se adnám a gyerekeimet, a házába meg nem értem miért kellene bemenned ezek után, én az ajtót sem nyitnám rá. Ilyen elmérgesedett vita, megromlott viszony és feljelentgetések után maximum arra köteleznének téged, hogy HAVI 1 ÓRA felügyelt láthatásra vidd el a gyerekeket a gyámügyre, aztán csókolom. Most vagy nem mondasz el valamit, vagy nincs benned annyi értelem, hogy megfogalmazd rendesen mi a bajod/bajotok, mondjuk ostobák vagytok mind, az a napnál is világosabb, azért csináljátok a cirkuszt már egy éve. Most komolyan. El kell költözni a fenébe, leválni anyádról, aztán kész, normális nő/anya nem tűrné ezt a drámát sem az anyjától sem a párjától, de valószínűleg van még itt sok cifra egyéb, amit nem mondasz el. Egyébként meg megérdemled a sorsod, azt se tudod mit hogy merre csinálj, egy ilyen pasi után esz a fene, aki legalább annyira beteg mint az anyád, tutujgatod, meg lecsaládfőzöd az egy éve hozzád cuccoló aktuális palit, aztán meg csodálkozol, hogy megint nem jön semmi se össze. Hány emberhez csapódtál már eddig családosdit játszani? Gondoskodni legalább tudsz magatokról minden segítség nélkül, vagy azért estél kétsége, mert arra is képtelen vagy, ha magadra maradsz? Hol van az igazi apa? Nem nála kellene lenniük a gyerekeknek kéthetente? Egy nagy katyvasz ez az egész, olyan borsodi szappanoperás, de te sem vagy nagy segítség abban, hogy bárki kibogozza itt ebből a tragikomádiából a lényeget.
2018. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene válni anyuci csöcséről!
2018. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
97%

Na, a pasihiszti is megvan :-)

Ne haragudj, de igazuk van az előttem szólóknak. A pasid sem százas. (meg te sem, meg anyád sem)

Remélhetőleg a gyerekek rendben vannak, bár így két tűz között, villámhárítót játszva, nem sok időt adok nekik

2018. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
92%

49

Kérdező, ide a rozsdás bökőt, hogy a nagy bánatban már jövő karácsonykor egy másik nővel fog ülni a fa alatt! De szerintem hamarabb ...


Dehogy fog ő "belehalni a bánatba". Nagy szabály: mindig azt nézd, hogy ki mit TESZ. Amit mond, az csak süket duma. Az igazság a tettekben van.

2018. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

A Gyermekeim Édesapja le se szarja a Gyermekeinket, mert annyira elege lett anyámból, hogy azt mondta, amikor elment, hogy amíg anyám él a Lányai gyermekláthatásáról is lemond!

Sajnos alakult olyan szarul is az életünk, hogy Gyermekeimet fél évig Édesanyám nevelte... :-( Amíg én kőkeményen harcoltam értük, hogy visszakapjam Őket.

2018. szept. 7. 19:38
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
Anyád mit mond?Miért csinalja ezt veletek?
2018. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!