Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező ott tolta el, hogy nem állt ki a srác mellett, hanem "vigasztalgatta".
2018. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

HOL ÉS KINÉL LEHET fellebbezni?

Bíróságnál kell elindítani? Hogyan? Mi a neve ennek az eljárásnak?

Milyen indoka volt a Nagymamára???


Itt az a legnagyobb baj, hogy Párom is Anyámnak ad igazat! Ő szeretné azt, hogy Anyámmal jóban legyek, mert Ő már elvesztette az Ő Édesanyját. Amikor felemelem a hangomat Anyámra, már problémázik...

2018. szept. 6. 14:31
 33/56 anonim ***** válasza:
91%

De most öszintén, a gyermekeidet elengeded az anyádhoz, amikor te be sem teheted a lábad hozzá?


Ki tudja mit csinál velük? Jelentsd fel a francba, hogy a kiskorú gyerekeid ott vannak, te meg nem mehetsz oda.


Jó most ez lehet,hogy hülyeség, de én biztos nem hagynám annyiba.


A párod gondolom nem a gyerekek apja?

2018. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
93%
Itt valami nem kerek, vagy kamu az egész.
2018. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
92%
Ez így egyre zavarosabb.
2018. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
78%

Lehet csak menni akar simán?


Úgy értem, hogy ha ki is álltál magatokért, tényleg minden helyzetben, akkor max a költözés messzire segíthetne esetleg. Vagy felfogja, hogy te mindent megtettél. Ha nem mindent, az lehet baja...

Én örülnék ha értem ennyire kiállna a férjem, de már én is lassan "fenyegetem" a költözéssel. Annyira nem mer a családjával összeveszni, hogy velem bezzeg számtalanszor összeveszett. Rájuk bezzeg semmiért nem haragszik. Nem is értem a palidat! Összetenném a kezem ha a telefont tiltaná néha legalább...

2018. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Miván? Párod azt akarja legyél jóban az anyáddal? De közben azért akar elköltözni, mert anyád benne van nyakig az életetekben?
2018. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Igen pont ugyanezt mondom mindig: egy család vagyunk, egymás mellett a helyünk, a Párom viszont úgy érzi, hogy Neki nincsen nálunk keresnivalója. :-( Mindig biztattam, hogy Ő a családfő, de nem!!! Sajnos nincs önbizalma ahhoz, hogy AZ legyen!!!
2018. szept. 6. 14:36
 39/56 anonim ***** válasza:
96%
30-as vagyok. Azt mondjuk én sem értem, hogy a párod végülis mit akar? Legyél jóban anyáddal vagy ne? Én mindennél jobban utálom apósomékat, legkevésbé sem szeretném, hogy a férjem jóban legyen velük a történtek után ( ő sem kíváncsi rájuk).
2018. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
91%

38

Nem önbizalom. Le akar lépni. "Nem miattad, miattam. Nem te vagy a hibás, nem is anyukád igazából. Neked arra lenne szükséged, hogy jóban legyél az anyukáddal, ezért én kiszállok. Tudom, miről beszélek, nekem már nincs anyám ..."


Ismerős?


Kérdező, ő nem családfő nálatok, hanem a palid, aki le akar lépni és ezért megy el. Más kérdés, hogy anyád sem tiszta fialás.

2018. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!