Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal kapcsolatban ezt...

Anyósommal kapcsolatban ezt hova tennétek?

Figyelt kérdés

Soha nem kedvelt engem, nyíltan ellenszenvezett velem első pillanattól kezdve. Náluk sem látott szívesen soha. Pár év együttjárás után vettünk egy lakást, és összeköltöztünk a fiával, majd meg is házasodtunk (a férjem nem egy nagyhangú, anyjával udvarias, ezzel együtt kiállt mellettem.)

Most meg az van (kb. egy éve vagyunk házasok), hogy anyós mindig nekem ír emailt, engem hív telefonon, olyan dologban is, amit a férjemmel kellene, hogy megbeszéljen. Pl. férjem most kezdett nemrég új munkahelyen, most anyós engem hívott, hogy mi ez a munkahely, melyik cég, miért váltott, hogy érzi magát az új helyen.... meg ilyenek.

Udvarias vagyok vele, de ezeket megbeszélhetné a fiával. Nem értem, hogy most ez hirtelen mi.



2018. szept. 25. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Talán rájött a házasság után, hogy nem tud szétszedni titeket és mégsem ignorálhat téged egész hátralévő életében, ezért most békülni akar.
2018. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem barátságos lenni én is hozzá. Kár, hogy így indított, de még kihozható belőle valami talán.
2018. szept. 26. 17:59
 13/13 anonim válasza:
0%
Én komolyan mondom, hogy nem értek már semmit az anyós-meny viszonyban. Ha érdeklődik nálad, neked ír, örülj neki , hogy jó fej lett. Irhatna a fianak is pl rád rosszindulatú dolgokat. De nem. Udvariasan érdeklődik . Tőled ker informaciót. Mivel ti vagytok a családja. A ferfiak nem szeretnek altalában irogatni. De nem. Neked ez sem felel meg. Valamit mindig kell mögé gondolni. De könyörgöm miért??? Miért kell az anyósokat egy büdös alnok dögnek látni aki vagy valtozókorban van/ miert ne lehetne az nem azt jelenti, hogy hülye/. Vagy biztos Xanaxozik. De miért kell mindenben a rosszat látni????
2018. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!