Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon megbántott az anyósom....

Nagyon megbántott az anyósom. Hogy kezeljem ezt utólag?

Figyelt kérdés

Kislányom szülinapja volt tegnap. Nem volt buli, a tortázás hármasban lezajlott, köszönteni jöttek csak át.

Hozott tortát, amit cukrászdában vett, és alaposan leszólta azt, amit én sütöttem, meg folyton csak azt fújta, hogy a szép torta a lényeg, és kierőltette, hogy a hozott tortával legyen a gyerek lefotózva, meg gyertya stb, és azt tegyük el, amit ő hozott.

Akkor még fotózás közben is megjegyzéseket tett rám, mert odaadtam neki a cumiját. Intézkedett, fontoskodott, rendezkedett, velem nagyon szemét volt, de mindent nem sorolok fel, hosszú lenne.

A lányom első szülinapja nem valami jó emlék így nekem, jól meg is bőgetett, és igazán azt gondolom, jövőre ha muszáj jönnie, én elmegyek addig.

Persze,ez nem újkeletű, folyton bánt, piszkál, a saját othonunkban, kikészít már, pedi direkt kint voltam a konyhában.

Mit csináljak már, hogy észrevegye, ő itt vendég, és nem kell mindenáron találkozni, ha nem visel el?



2018. okt. 10. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

Bocs de azt írod folyton szemétkedik veled, aztán meg hogy erre nem számítottál. Ha fokyton szemétkedik, az azt jelenti hogy nem állítottátok még le.


Miért van ennyi nő beszarva az anyósától?! Ugyanolyan ember, mint te. Mondj ellent. Nem bőgni kell....felnőtt vagy!

2018. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Na igen 21 es ezt én sem értem

“Folyton szemétkedik-nem számított rá” aztán- könnyen megbocsátok..

hát ezeken kell változtatnod, de úgy se fogsz ha ilyen a természeted..

ő Ezért mindig úgy fog veled bánni mint a lábtörlővel..

nem tudom milyen természetű a gyereked de ez biztos nem a jó” példa neki hogy folyamatosan azt látja hogy téged mindenki elnyom..

mit fogsz csinálni ha ő ezt tanulja el? Hogy lábtörlőként kell viselkedni?

Mit fogsz csinálni ha is iskolában gubancok” lesznek?

Semmit..

2018. okt. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A saját és a családod érdekében pedig jobb, ha most haragtartó leszel! Komoly bajok lehetnek még abból, ha most engedsz a banyának!

Nagyon megbántott, olvass be neki, és ne is keresd! Sőt, szóba se állj vele! A férjed egyébként mit csinált? Semmit? Kiáll melletted egyébként? Az eset után sem tette helyre az anyját?

2018. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!