Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tul nagy kèrés a szülés utàni...

Tul nagy kèrés a szülés utàni pàr hét nyugalom?

Figyelt kérdés

6honapos terhes vagyok,minap anyos mar tervezgette h szülesi datum utani heten jönnenek egy hétre.

400km valaszt el tölük.Ezért is minimum 1 hétre szoktak jönni.

Mondtam neki h szüles utani 3-4 hetben nem szeretnenk h jöjjenek majd utana mert szeretnenk egy elsö heteket a picivel tölteni.

Hogy szokjon meg minket,a hangunkat,az elsö pillanatokat együtt eljük meg a ferjemmel.

Anyos nagy szemekkel nezett ram h mi ezt hogy gondoljuk??

Ferjem testvere 30kmre lakik tölünk

ott is mikor megszületett a elsö gyerek,korhazbol hazaerve mar ottvoltak naluk 1 hetig

a nö is mondta ha lesz 2.baba ezt a hibat nem követi el megegyszer

mert nagyon nehez volt az a het velük egy 1 szobas nappalis lakasban.

En sem szeretnem ha egyböl jönnenek,nem mellesleg en egy hosszu hetvegere gondoltam 3-4 nap.

Mar nem 2 en vagyunk hanem lesz egy baba is

60negyzetmeteres lakasban lakunk

nekem ez mar tul tömör es zavaro lenne

en vagyok a rossz h ezt kertem tölük?


2018. dec. 26. 14:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
37%
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést...Annyi különbséggel hogy őket lebeszélni az ideutazásról nem tudom már, mert valami kézilabda meccsre jönnek vagy mire... És mellesleg hozzátették hogy "ja, tényleg, te akkor szülsz, akkor ott leszünk a szülőszobán". Na, az lenne még szép. Párommal meg fogom beszélni, hogy tartsa őket távol a kórháztól abban az időszakban...Utána felugorhatnak látogatóba (amikor már hazamentünk) de csak röviden.... Azt már lebeszélte velük a párom, hogy szálljanak meg panzióban legyenek szívesek, és ne a mi 54 négyzetméteres lakásunkban lakjanak egy vagy mindenórás kismamával vagy egy újszülött kisbabával.. De maguktól nem volt bennük ennyi, hogy talán nem kéne.
2019. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Hat igen!

Sokan nincsenek tisztelettel az anyara es babàra.

Megértem ha làtni akarják de megfojtani sem kell az embert.

Ha közel laknanak nem zavarna ha hetente atjönnenek par orara

de h 1-2 hetre idecuccolni azt màr nem.

2019. jan. 21. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!