Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet ezt békésen megolda...

Hogy lehet ezt békésen megoldani anyóssal-apóssal?

Figyelt kérdés
A férjem szülei vidéken élnek, a férjem többször is hazalátogat, én elég ritkán csatlakozom hozzá mivel nem sikerült jó kapcsolatot kialakitanom a szüleivel. Terhes vagyok. Én itthon szeretnék szülni. Az én szüleim teljesen jól fogadták, és örültek neki, de az ő szülei amikor elmondta nekik konkrétan felvisitottak, hogy na ne. Már a férjem is elismerte, hogy nem lesz belőlük jó nagyszülő, nem is érdeklődnek a gyerek iránt. Már csak 3 hónap van hátra, de a gyerek nevét sem képesek megjegyezni. Nem is merném a késöbbiekben rájuk bízni a gyerekem. Egyszerűen alkalmatlannak tartom őket nagyszűlőknek. Nem érdeklődnek de ha gyökeresen eltér a véleményük a miénktől azt szóvá teszik. Az is kezd fárasztó lenni, ha a férjem közöl velük valami jó hírt az valahogy addig lesz csűrve csavarva amíg ök nem lesznek a jó hír közepén. Szinte mindennel ez van a gyerek témával is. Szeretném ha valahogy kivonhatnám őket a nagyszülősdiből ugyanis a gyerek nem egy korbemutogatni való plüss játék. De ha közölnénk, hogy kösz, de a ti mentalitásotókból nem kérünk annak nagy sértődés lenne a vége, és én valahogy békésen szeretném ezt megoldani.

2019. febr. 4. 13:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező féle rosszindulatú, mindenbe a szándékosságot meg a gonoszságot belelátó nőkből lesznek azok az anyósok, akik arra teszik fel az életüket, hogy megkeserítsék a gyerekük választottjának az életét.
2019. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!