Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha a fületek...

Mit szólnátok, ha a fületek hallatára anyós ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Van egy gyereknevelési kérdés (direkt nem írom ki konkrétan mi, mert nem ez a fókusz), amiről azt mondjátok az anyósnak, hogy nem szeretnétek a gyerekkel azt csinálni. Erre ő a gyerekhez gügyögve, de a jelenlétetekben azt mondja: “Ha nem lesznek itt úgyis azt csinálom... nem tilthatják meg”. Férjemmel csak összenéztünk, ő is furcsállta.
2019. febr. 21. 00:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó az én anyósom is ilyen, sógoromék kisfiára sokszor vigyázz, akkor nem ad neki csak nassolni valót, most kiderült, hogy a 6 éves gyerek 2 tartósítószerre allergiás, a csokit, kakaót, chipset el kell felejteni, gyümölcsleveket, de láttam , hogy még mindig azzal eteti, csodálkozik, hogy hány meg fáj a hasa.
2019. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Metionin ***** válasza:
84%
Nem lehet a gyerekkel a felügyeletem nélkül, pont.
2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%

“Ha nem lesznek itt úgyis azt csinálom... nem tilthatják meg”.


Ezekutan nem hagynám az anyosomat és a gyerekemet egyedül, ha pedig szóvá tenné, emlékeztetném erre a kijelentésére. Ő meg azt nem tilthatja meg, hogy ott legyetek vele és a gyerekkel. Ennyi.

2019. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
Semmi probléma, nem hagynám kettesben a gyerekemmel utána. Hol itt a gond?
2019. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
46%

Vihar egy pohár vízben.

Adott probléma esetén tök mindegy, hogy mit csinál a nagyi. Te magad írtad, hogy a gyerek elutasítja a cumit. Vegyen neki, nem a te pénzedet költi rá. A gyereknek attól még nem fog kelleni.

2019. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Probléma megoldása: nem hagyom vele a gyereket, csak ha én is ott vagyok. Ennyi.
2019. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
25-ös: igen elutasítja, de anyósom képes annyiszor berakni a szájába, ahányszor kiköpi. Pár hetes korában volt cumija és mikor elkezdte elutasítani, anyósom nyomkodta vissza a szájába, nehogy “sírni kezdjen”. Szóval ki tudja, mit művelne, ha nem vagyunk ott.
2019. febr. 21. 15:20
 28/31 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincs gyerekem,sőt anyósom sem, de fel nem tudom fogni ép ésszel, hogy ezzel mit akar elérni az anyós?

Mármint pl az allergiás gyerekeknél. Tényleg azt gondolja, hogy a szülőnek az olyan baromi jó, hogy mindig mindent válogatni kell, a gyereknek is el kell magyarázni, hogy nem fogadhat el akármit másoktól, mindig figyelnie kell, stb.

Sajnos van olyan történetem is, hogy súlyos mogyoróallergiás gyereknek ugyanígy "ez csak úri hóbort" alapon direkt mogyorót adott anyuka, (pedig direkt elvitték neki az eredeti orvosi papírt, mert tudták, hogy bemondásra úgysem hiszi el), a gyerek intenzívre került, és ráadásul még eleinte le is tagadta anyuka. Úgyhogy haveromék azt csinálták, hogy a szó szoros értelmében berángatták anyukát a kórházba, megmutatták neki a 3 éves, csövekkel telitűzdelt kislányt, hogy tessék, ezt tetszett csinálni, és azóta teljesen megszakították vele a kapcsolatot. A saját fia is. Rendőrt is hívtak rá, amikor az ajtajukon dörömbölt, hogy addig nem megyek el, amíg be nem engedtek.

2019. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%
1# szerintem meg nagyjából tök mindegy, tartsa tiszteletben a szülők kérésèt, elveit vagy nem hagyják ott...
2019. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
37%
11# te tényleg ennyire hülye vagy?.... Ha én ellenzem a cukros üdítőt,más se mehet el a boltba és vehet? És adhatja oda mikor én nem látom?
2019. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!