Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ebben a történetben én vagyok...

Ebben a történetben én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

A férjem rokonai állandóan azért hisztiznek, hogy had vigyék el a lányomat(1 éves) magukhoz. Amit én eddig nem engedtem, mert szerintem 1 évesen még az anyja mellett a helye. Mindig mindenkinek mondtam, hogy bármikor jöhetnek a kislányhoz, szívesen látom őket, de elvinni nem vihetik. Az anyósom heti 1x jön fél órára, a férjem nagyanyját (fiatal, 60 éves, még dolgozik, szóval nem egy 85 éves nénike aki nem bír átjönni, nincs 5 perc gyalog) pedig akkor láttuk itt utoljára mikor megszületett. Most kiderült, hogy anyósomnak szívproblémái vannak, és most műtötték. A férjem szeretné, hogy több időt tölthessen el a lányunkkal, ha valami történne vele, ezért had vigye el őt. De én még mindig azon az elven vagyok, hogy ha több időt akar a kislánnyal lenni, akkor erőltesse meg magát és jöjjön gyakrabban, nálunk is tud játszani a kislánnyal nem csak akkor, ha elviszi magához.


Igen, aláírom, bennem is van egy kis harag, mert nem jött el a lányunk első szülinapjára, csak azért, mert a párom a0ja is ott volt, akitől elvált és akit utál


De most komolyan, minek kell ahhoz elvinni a gyereket, hogy együtt lehessen vele?


2019. febr. 22. 18:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Vidd át te vagy a férjed és maradj ott vele. Akkor ott is lesz a pici és nem lesz egyedül a rokonoknál.
2019. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen mi is szoktuk vinni, de nem annyit amennyit ő szeretné, mert a háztartás mellett nincs időm többet vinni hozzá. És a gyereknek is megszokott napirendje van.
2019. febr. 22. 18:45
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem a te hibád. Aki látni akarja igenis jöjjön el. Természetesen hozzátok alkalmazkodva. Kié az a gyerek? Ne akarják már helyetted felnevelni.
2019. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Emellett nem is szeretünk anyósoméknál lenni, mert az új pasija állandóan otthon van, és állandóan csak ordibál velünk, hogy nem tud a gyerektől dolgozni, meg minek megyünk. A férjemmel mindketten a hátunk közepére se kívánjuk és a gyereknek sincs szüksége erre
2019. febr. 22. 18:52
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Egyértelműen nem te vagy a hibás. Nem kell ennyit lovagolni a témán, mert így azt érzik, hogy még komolyan is veszed ezt az őrült ötletüket..
2019. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű. Soha nem hagynám a gyerekemet ott, ahol üvöltözve közlik velem, ne hozzam ide a gyereket. És igazából megfogadnám amit mondott, többet nem mennék feléjük egyáltalán. Majd ha megtanult viselkedni a nagyi új párja.
2019. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%

7: ha lenne agyad és nem csak egy lepkefing lenne a fejedben, akkor felfogtad volna a kérdést és mindent, amit leírt a kérdező. Hányni tudnék már az ilyen gyökerek

től, mint amilyen te vagy.

2019. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha ősanya az, aki az 1 éves gyerekét nem passzolgatja át a rokonoknak, főleg olyanoknak akik nem is kíváncsiak rá annyira, hogy eljöjjenek hozzá akkor igen az vagyok. Majd mehet a gyerek akkor, ha már azt tudja mondani, hogy igen anya én menni akarok. De amíg szerencsétlen gyerek el se tudja dönteni, hogy ki az akivel együtt akar lenni, addig mellettem van igenis a legjobb helyen. 1 éves és nem 3 éves basszuskulcs. Fogadjunk sose volt gyereked.
2019. febr. 22. 20:38
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te azért nem engeded a gyereket mert nélküle nincs életed. Gondolom nálatok sem lehet úgy h egyedül maradjon mással míg te pl elmész boltba. Mert ugye az anyja mellett a helye.
2019. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező! Mitől mondaná azt majd neked a gyereked, hogy igen menni akarok a mamához, hanem engeded most át, nem engeded, hogy kialakuljon közöttük a nagymama-unoka kapcsolat? Ha megbízható embernek tartod a férjed anyukáját, akkor hagy vigyék el. Talán menjetek el a férjeddel egy délutáni moziba és addig legyen a gyerek nagyival. Ha jól sült el, akár ott is aludhat. És így tovább. De azt ne várd, hogy a gyerekkel nincs kapcsolata és majd a gyerek magától mondja, hogy menni akar!
2019. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!