Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom 10 éve nem fizet...

Anyósom 10 éve nem fizet rezsit, mit tehetnék pereskedés kihagyásával?

Figyelt kérdés
10 éve élünk egy családi házban hárman. Én és a feleségem, valamint anyósom. Struccpolitikát folytat a mami és ugyan mindent használ, de semmihez nem járul hozzá...

2019. febr. 22. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellett volna összeköltözni.
2019. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
62%
Õ volt a tulajdonos, csak rátok íratta a házat? Esetleg kedvezményesen megvettétek tõle? Vagy miért van haszonélvezeti joga?
2019. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
73%
Azt már nem fejted ki ugye, hogy hogy volt ez az egész? Kiè volt a lakás stb? Mert marhára nem mindegy....
2019. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 szántóvető ***** válasza:
45%
felakasztod a lábánál fogva és hagyod lógni amíg nem hajlandó átadni a bankkártyáját meg a pin-kódot..vagy milyen válaszokra számítasz?
2019. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
25%
teljesen mindegy. övé a haszonélvezet , ergo az anyós azt csinál amit akar, ki is rakhatna titeket
2019. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerűen nem értem, hogy Magyarországon miért teszi ezt magával egy csomó ember. Teljesen tisztázatlan tulajdoni jogok, egymás hegyén-hátán élő generációk.


Lehet amúgy védeni anyóspajtást, de a lényeg annyi, hogy nem fizet azért, amit használ. Nem is kérdés, hogy kéne bedobnia a közösbe. Az, hogy a nyugdíja mire elég, teljesen irreleváns, nem a kérdező problémája.


A megoldás: szétköltözni, bármi áron.

2019. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
26%

Lakbér nélkül éltek ott?

Mert akkor csak a rezsit befizetni baráti kedvezményes

2019. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
21%
az anyósodnak nem kell fizetni, ti vagytok kb az elbérlői még olcsón megúsztátok
2019. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
80%
Te hogy szereztél tulajdonjogot?
2019. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
61%

Sokszor elgondolkozom, hogy mégis miféle emberek vagytok ti.


Szerintetek az rendben van, hogy ha pl. én ráiratom a lányomra a házam, akkor ő és a családja fizesse a számláimat? Ti az ilyet segítségnek nevezitek??


Mert ha én ezt tenném a gyerekeimmel, akkor lesülne a bőr a pofámról.


Meg bérleti díj. Képes valaki a saját gyerekétől bérleti díjat szedni?

A szülő feladata az, hogy segítse a gyerekét, hogy annak az életben könnyebb dolga legyen.


Nem tudom ti, akik ezeket a nézeteket képviselitek honnan a francból jöttök, de örülök, hogy nem az én családom vagytok.


Ne lepődjetek meg, ha majd a drága üzemanyagra hivatkozva a fene sem nyitja rátok az ajtót és egy szociális otthonban fogjátok egyedül nézni a plafont.

2019. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!