Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom 10 éve nem fizet...

Anyósom 10 éve nem fizet rezsit, mit tehetnék pereskedés kihagyásával?

Figyelt kérdés
10 éve élünk egy családi házban hárman. Én és a feleségem, valamint anyósom. Struccpolitikát folytat a mami és ugyan mindent használ, de semmihez nem járul hozzá...

2019. febr. 22. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
83%
Én megértelek. Nincs mese, el kell adni, és külön költözni. Ha ő így hálálja meg, akkor ti is. Oldja meg az életét egyedül.
2019. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kaptam szerintem sok meggondolatlan választ is sajnos. Eszembe jut kettő régi mondás:

-Ha nem tudsz segíteni, akkor ne akarj ártani...

-Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna...


Empátia!!!

2019. febr. 23. 20:12
 43/67 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mégis milyen válaszokra számítottál? Szerinted milyen más megoldás létezhet, mint a különköltözés?
2019. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Bevallom, nem tudom! Talán valami jó ötletre vártam...
2019. febr. 23. 20:25
 45/67 anonim ***** válasza:
38%

Tehát rá akarod venni anyósodat a fizetésre, beszéltél vele te is és a családsegítő is, de nem akar fizetni.

Pereskeni, költözni nem akarsz.

Sok lehetőséged nem maradt:

-kikapcsoltatsz minden szolgáltatást a házban, ha mamikának kell valami akkor intézi a nyugger klubban vagy fizet

-lopsz tőle

-megfenyegeted

-manipulálod

Szerintem minden alternatíva erkölcstelen, illegális és egyikkel sem jársz jól, én költöznék.

Lehet, hogy engem is leírsz valami jól bevált mondással de nem értem milyen "jó ötletet" vársz és miért gond a költözés.

2019. febr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
20%
A párod mit szól ehhez? Ő nem tud beszélni az édesanyjával? Feltételezem őt is zavarja ez
2019. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
20%
Ha nappal úgyis szívesen van nyugdíjas klubban, akkor lehet, hogy nem zárkózna el az idősek otthonától sem. Egy próbát megér.
2019. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
20%
Élelmiszert ki vásárol? Azt is nektek kell?
2019. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:

#45-re válasz: Erkölcstelenűl nem akarunk eljárni...Marad a pereskedés vagy a ház eladása. A közműveket nem lehet egyoldalúan átíratni csak a tulaj nevén futhat Nem szokásom ,,leírni" senkit sem. A negatív kritikát is elfogadom, ha jogos.


#46-ra válasz: Sajnos a párom is tehetetlen. Ezenklvűl boldogan élünk ketten...


#48-ra válasz: Teljesen önellátó, átlagos jó nyugdíjjal rendelkezik. Külön hűtővel, de amikor nem vagyunk itthon hozzáfér bármihez. Komoly megtakarítása volt amikor összeköltöztünk, ami csak nőtt azóta. Mivel havi 20-t minimum félre tud tenni, de semmi közünk az anyagi helyzetéhez.

2019. febr. 24. 16:21
 50/67 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg el kell zárni mindent.


Amúgy ezek ellen jó megoldás ha elmondjatok mindenkinek. Az ő korában rohadt sok pletykas vénasszony van, akik kiközösítik remélhetőleg, ha ez kibukik.

Az ettől való félelem talán segíthet. Egy próbát megér.

2019. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!