Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom 10 éve nem fizet...

Anyósom 10 éve nem fizet rezsit, mit tehetnék pereskedés kihagyásával?

Figyelt kérdés
10 éve élünk egy családi házban hárman. Én és a feleségem, valamint anyósom. Struccpolitikát folytat a mami és ugyan mindent használ, de semmihez nem járul hozzá...

2019. febr. 22. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

#50-re válasz:Sajnos lakva ismertük meg egymást. Neki nincs barátnője és nem tart kapcsolatot testvéreivel rokonaival. Van egy másik lánya és két unokája, akikkel nem tart kapcsolatot 1979-óta…

Miután ideköltöztünk eljárt párszor nyugdíjas klubokba, de kiutálták. Azért, mert állandóan csak panaszkodott és önmagával volt elfoglalva. A nyugdíjas kerti partikon részt vett, evett-ivott és csomagolt. Hiába mondtuk, hogy szívesen főzünk és ő is hívja meg őket viszont. Nem merte idehívni őket…

Egyedül a nyugdíjas napközi otthon ahol ,,elfogadják” gondolom azért, mert fizet a szolgáltatásokért. Ott a nyugdíjasok többet tudnak rólunk, mint mi magunkról. Ott mindenki sajnálja őt, mert gonoszoknak állított be minket. Úgy tudják, hogy ő vette nekünk a házat.

Sajnos önmagának élő és haszonleső. Évek óta próbáltunk elbeszélgetni vele, de nem lehet. Csak azt hajtogatja: ,,én előre kifizettem mindent”

A viták alatt elmondja, hogy én vagyok az ördög és szálljon ki belőlem.

Az édesanyám és a nővérem pár utcával arrébb lakik. Boldogan élnek ketten holott anyukám nyugdíja duplája a nővéremének és mindent összedobnak.

Első években hétvégente őt is meghívták ebédre, családi összejövetelekre. Már régóta nem…

A mami a 10 év alatt egyszer sem hívta meg őket egy kiflire sem.

Köszönöm szépen a jó és kevésbé szimpatikus hozzászólásokat is. Sikerült jól kipanaszkodnom magamat mások felé. Ez is valami.

Szép estét Mindenkinek!

2019. febr. 24. 19:37
 52/67 A kérdező kommentje:
Amit eddig leírtam az a mi verziónk. Tudom, hogy az éremnek kettő oldala van...
2019. febr. 24. 19:46
 53/67 anonim ***** válasza:
79%
Tedd el láb alól és álcázd balesetnek. :) Mindenki jobban jár. (Irónia)
2019. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
#53-ra válasz: Értem az irónikus bejegyzést, de 65 évesen jobban szeretem a szabadságot és nőre nem emelnék kezet csak ha ő is akarná, hogy vetkőztessem... Ő viszont nem az esetem...(morbid megjegyzésem)
2019. febr. 24. 21:17
 55/67 A kérdező kommentje:
Az első anyagi vita után kitettünk egy kis táblát a bejárati ajtónkra. Ez áll rajta és naponta többször olvassuk: ,,Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel"
2019. febr. 24. 22:31
 56/67 A kérdező kommentje:

Kedves Hölgyek és Urak!


Köszönöm szépen a kérdésemre feltett válaszaitokat, függetlenül a tartalmától!


Számunkra valahol tanulságos volt.


Köszönöm!


Tisztelettel és üdvözlettel:


Dodi54

2019. febr. 24. 22:51
 57/67 A kérdező kommentje:
# 8- ra válasz: Nem kívánok elsüllyedni! Figyelmesen olvasd el az összes hozzászólásomat és utánna alkossál véleményt!!!
2019. febr. 27. 03:14
 58/67 anonim ***** válasza:
0%
Ingatlan rovatba kellett volna tenni a kérdést.
2019. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Történt valami változás azóta?
2020. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Ha nincs is otthon egész nap, plusz saját magának köttetett be tv-t, akkor pontosan miért kellene a részihez hozzájárulnia?
2020. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!