Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak anyósommal?

Mit csináljak anyósommal?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos gyerekünk. Anyósom állandóan felhív, nekem panaszkodik, hogy sohase megyünk hozzájuk, bezzeg az én anyámhoz hetente megyünk. De mit csináljak vele, ha a férjem egyszerűen nem akar menni mert minden egyes alkalommal azt kell hallgatnia, hogy miért nem jár fel a nagyanyjához, a dédnagyanyjához, meg az unokatestvéréhez.


Próbáltam már erről beszélni vele, hogy azért nem járunk hozzá gyakran, mert állandóan beszólogatnak neki, és nem akar menni. Próbáltam megértetni vele, hogy a férjem már nem egy 18 éves iskolás kissrác, hanem dolgozik és van egy 8 hónapos gyereke.


Kb 2 alkalommal befejezte a beszólogatást, utána pedig kezdődött minden elölről.


Az én szüleimhez szivesen jön, mert anyámék nem szólogatnak be, csak annyit mondanak, hogy gyertek máskor is.


Azt hozzá kell tenni, hogy mióta megszületett a baba, az anyósomék oldaláról senki soha nem jött hozzánk, még a kórházba se jöttek be, anyám járt hozzám a kórházba is, és utána is ő jött el az első 1-2 hónapban segíteni gondozni a picit. Hónapokig főzött ránk, míg én 0-24 szoptattam. Anyósomék még egy tál levest se hoztak. A férjem emiatt is haragszik rájuk, úgy van vele, ha ők ennyire nem voltak képesek, akkor neki miért kéne állandóan a családjához járkálnia.


Szerintetek kinek van igaza, anyósomnak "hogy ő a fiatal, neki kell mindig menni, és keresni őket" vagy a férjemnek, hogy "ha ők sem, akkor én sem"


Ha szerintetek anyósomnak van igaza, hogy győzzem meg a férjemet, hogy mégis csak a családja és kéne menni?


(A férjem nélkül nem tudunk menni, mert olyan helyen laknak ahova csak kocsival tudunk menni, és nekem nincs jogsim)


2019. febr. 26. 08:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a hisztis pic5@t.....
2019. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
4# én itt csapnám rá a telefont... Ne nekem dunáljon ha a saját fia nem kíváncsi rá... Ha kíváncsi az unokára jöjjön el... Utálom az ilyet aki elvárja hogy hozzá futkozzanak.
2019. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%
18# már bocs, de ez tényleg hiszti.....Amugy igazad van csak akkor mit siránkozol itt?
2019. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%

Erről az a vicc jut eszembe aminek az a poénja, hogy a medve azt mondja a vadásznak: "Vadász, vadász! Te şżøpni jársz ide...

Mit görcsölsz ezen? Az én vén boszorka anyósom a telefonszámomat sem tudja. Kinek hiányzik a lehúzó, negatív dumája?

Úgy tűnik neked igen, a saját anyósodé.

Hagyd ezt a álszent a gyerekem nagyanyja szöveget. Te egy gyógyíthatatlan mazochista vagy, a vén banya meg szadista.

Játszmázzatok csak! Két hūļýe...

2019. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem. Feltettél egy kérdést: mit csináljak az anyósommal? Kb minden válasz az volt hogy hagyd, ne szólj bele, ne foglalkozz vele, majd a férjed ha akarja keresi. Erre te kötöd az ebet a karóhoz, hogy nem nem fogod mert csak a gyereked nagyanyja. És? Attól mert vér szerinti az meg nem mindenki való nagymamának. Ha nem érdekli az unokája, akkor te hiába erőlteted. Mert azt csinálod. Ezt csak te erőlteted ezt a nagymama unoka kapcsolatot. De ez téged nem érdekel. Akkor nem tudunk rajtad segíteni. Ez van, csináld úgy a dolgokat ahogy te akarod hisz eddig is ezt tetted. De ne csodálkozz rajta majd ha a férjed egyszer megunja és nem csak az anyjának, de majd neked is hátat fordít.
2019. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!