Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm egész családja ránk...

Barátnőm egész családja ránk irigykedik?

Figyelt kérdés

Jól keresünk mindketten, fiatalok vagyunk, együtt élünk. A nővére a legnagyobb irigy! Ahogy megérkezünk látogatóba az az első kérdése “És hova mentek nyaralni? Húsvétkor hova mentek külföldre?” Ha azt mondjuk hogy nem tudjuk, akkor elkezdenek találgatni hogy “tudjuk hogy Thaiföldre, biztos vagyok. Vagy kimennek a Seychelle szigetekre”. És ez a téma. Idén nem megyünk sehova, de az anyja minden nap megkérdezi hogy hova fogunk menni és biztos titkoljuk mert több hétre fogunk Ausztráliába menni. Nem tudom honnan jönnek ezek nekik, de nagyon irigység van a háttérben! Ők soha nem mennek sehova, gyári munkások, nem is akarnak továbbtanulni és irigyek! A nővére meg már a 4. gyerekkel terhes és soha nem voltak még együtt nyaralni amióta a férjével van. Mert ahogy mondják 3+1 gyerek mellett erre nincsen pénz (a férj autótuningolás hobbijára persze van).

Ha azt mondjuk nekik, hogy igen, eltaláltátok, 2 hét Seychelle szigetek, akkor olyan öröm van az arcukon gúnnyal keverve “tudtuk mi, tudtuk ...”

A nővére folyamatosan szegényként titulálja magukat, közben egy 120 négyzetmétere felújított házuk van, igaz hogy faluban, de van! Autójuk is 3 éves Suzuki de arra is azt mondja hogy szegények. Szerintem ez nagyon nem szegénység! Az hogy mi utazásra költünk mert nincs autónk és albérletben vagyunk, attól szerintem ők gazdagabbak!


2019. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem vagytok normálisak!!!


Ki írta hogy milliomos és gazdag vagyok? Budapesti multicégnél vagyunk mindketten irodisták, diplomával. Albérletben élünk, más nagy kiadásunk nincsen. Olyan nagy dolog ha elmegyünk évente 6 alkalommal 1-2 napra? Pl voltunk elmegyünk néha fapadossal egy hétvégére csak úgy, meg évente egy nyaralásra valahova a tengerpartra, meg egyszer síelni! Ha van jó ajánlat, akkor kétszer nyaralunk! De nem a Seychelle (nem érdkel hogy írják mert nem akarok odamenni) szigetekre! Ezt csak mondják ránk. Legtávolabbi nyaralásunk Spanyolországban volt. Ennyi.

2019. ápr. 7. 10:14
 12/32 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom: nem vagyok gazdag! A barátnőm nővére és szülei mondják ránk ezt ok nélkül! Mert ők nem mennek sehova, soha nem ültek repülőn, mi meg a titokzatos, gazdagoknak fenntartott fapadossal mentünk ki Skóciába. Mit képzelünk???
2019. ápr. 7. 10:19
 13/32 anonim ***** válasza:
17%
Szeretnél te irodista lenni! Vmi sormunkás lehetel.
2019. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

“Lehetel”

Igaze, melletted dzsalok a sorban tesó, gyer mád ki tezsvír cigire azötpercbe.

2019. ápr. 7. 10:25
 15/32 anonim ***** válasza:
37%
Én ismerek olyant prolit, aki a rezsit alig tudja kifüzetni, de azé nyaralni elmegy. A villanyszámla meg várhat. Kell a kép az instára.
2019. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
4%
Mi a végzettséged és mi a beosztásod?
2019. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom olyankor utaztok,amikor kedvezményes árak vannak.Utazásra,élményekre költitek a pénzeteket.Világot akartok látni.Ennyi az egész, a rokonaid viszont látható dolgokra költik a pénzüket.ma már azt hiszik ha valaki utazik,akkor mennyire pénzes.pl.nyugaton inább bérelnek lakást és életük végéig és mindig utaznak.Ki hogyan gondolkodik!
2019. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

A ti logikátokat követve: a kérdező egy "proli", aki csak kitalálja, hogy van pénze utazgatni és itt "villog" idegen emberek előtt; ilyen alapon ti a való életben elnyomott, lenézett emberek vagytok, akik itt próbálnak beszólni másoknak, mert igazából mindenki csak röhög rajtatok és belétek rúg. Jaaa, neeem, ti biztos nem :D


Kérdező: itt a példa előtted, milyen irigyek és rosszindulatúak tudnak lenni az emberek, nemhogy egy rokonnal szemben, hanem habzó szájjal esnek neki egy ismeretlennek is, ha jómódról vagy utazásokról mer beszélni. Az ilyeneket sz.rd le magasról, és röhögj rajtuk. A családi ebédeken pedig mutass fényképeket és/vagy videókat a helyekről, ahol jártatok, hadd pukkadjanak meg :D :P

2019. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Akik itt proliznak, Ők a legnagyobb prolik...
2019. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%

Nem meri leírni a kérdező a végzettségét meg a beosztását.

Az "irodista" eleve nem ír magáról így hogy irodista. HR-es, PR-os, masturbat control maneger stb. hívják magukat. Így komolyabban hangzik a beosztásuk. A soron robotolók csak irodistának hívják őket mert nem tudják mit csinálnak. A "Zirodistának" több ágazata van és ott se mindenki diplomás. Ezt csak a hozzád hasonlók hiszik.


Szóval csak ne szóld le a gyári betanított munkásokat, mert gyanítom te is oda tartozól.

2019. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!