Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm egész családja ránk...

Barátnőm egész családja ránk irigykedik?

Figyelt kérdés

Jól keresünk mindketten, fiatalok vagyunk, együtt élünk. A nővére a legnagyobb irigy! Ahogy megérkezünk látogatóba az az első kérdése “És hova mentek nyaralni? Húsvétkor hova mentek külföldre?” Ha azt mondjuk hogy nem tudjuk, akkor elkezdenek találgatni hogy “tudjuk hogy Thaiföldre, biztos vagyok. Vagy kimennek a Seychelle szigetekre”. És ez a téma. Idén nem megyünk sehova, de az anyja minden nap megkérdezi hogy hova fogunk menni és biztos titkoljuk mert több hétre fogunk Ausztráliába menni. Nem tudom honnan jönnek ezek nekik, de nagyon irigység van a háttérben! Ők soha nem mennek sehova, gyári munkások, nem is akarnak továbbtanulni és irigyek! A nővére meg már a 4. gyerekkel terhes és soha nem voltak még együtt nyaralni amióta a férjével van. Mert ahogy mondják 3+1 gyerek mellett erre nincsen pénz (a férj autótuningolás hobbijára persze van).

Ha azt mondjuk nekik, hogy igen, eltaláltátok, 2 hét Seychelle szigetek, akkor olyan öröm van az arcukon gúnnyal keverve “tudtuk mi, tudtuk ...”

A nővére folyamatosan szegényként titulálja magukat, közben egy 120 négyzetmétere felújított házuk van, igaz hogy faluban, de van! Autójuk is 3 éves Suzuki de arra is azt mondja hogy szegények. Szerintem ez nagyon nem szegénység! Az hogy mi utazásra költünk mert nincs autónk és albérletben vagyunk, attól szerintem ők gazdagabbak!


2019. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%

Micsoda válaszok, te jó ég.

Kérdező, nem erre az oldalra kellett volna feltenni a kérdésedet, itt max a magyar valóság jön szembe. Most komolyan itt kit nem néznek már le? Aki megengedhet magának valamit az a baj, aki szerényen él, az a baj. Tanultál az a baj, nem tanultál az a baj. Minden baj, lényeg hogy a kötekedő hülyemagyar be tudjon szólni, mert Őőőő sztán sokkkkal különb bárkinél.

2019. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Na mi van megcsináltad a kamuprofilokat hogy a pártodra álljanak?

Sokan feltesznek egy kérdést, előadják magukat hogy ők milyen gazdagok (aztán a Hádábul őltözködnek, meg La fiestát szlopálnak) bizonygatják itt hogy ők milyen pénzesek, egészen addig még el nem élveznek.

A kérdező lebukott hogy kamuzik, aztán most lapít mint sz*r a gazba.

2019. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó! Vagy csak belatta, hogy hülyékkel nem érdemes vitázni!
2019. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%
La fiestat szlopálnak :D hát sírok rajtad... Amúgy kérdező, igen irigyek, de nem a penzetekre hanem az életviteletekre, hogy még nincs gyerek azt csináltok amit akartok és azért mondják azokat amiket gúnyosan, mert majd egyszer Ti is megtudjátok milyen az amikor már gyerek van és nem csak az utazások és szabadidős programok. Szerintem ezért, bár a szüleidet nem értem.
2019. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nevetek az irigyeken. Itt is!


Key account manager vagyok (nem, nem azt jelenti hogy főnök vagyok vagy milliókat keresek, utána lehet keresni), így már tetszik? Igen, kedvezményes utakat keresünk, mindig jókat találok. Igen, erre költünk, nem kell kocsi, a belvárosban lakunk. Nem fogok letenni egy új kocsira 1 millió befizetést meg havi törlesztőt, hogy a garázsban álljon. Másnak ez presztizs, engem nem érdekel! A saját lakás se, mert bármikor elmehetünk külföldre dolgozni, nem 1980-ban vagyunk.


Lehet tovább rágni a kefét. Kár is ide írni, ennyi rossz indulatot nehezen fúj össze a szél!

2019. ápr. 7. 23:47
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
"Key account maneger" XD na mi van eddig tartott kikeresni a googleből? És fogadjunk MÉRNÖKI diplomád van hozzája, minimum 3. XD
2019. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hozzája :D sírok.

Hát lehet neki az van, neked utolsó még 8 elemi se. Gondolom az fáj, meg az hogy olyan beosztása van, amit te elképzelni sem tudsz, nem hogy dolgozni benne.

Látod kérdező erről beszélek.

Gúnyolódik a diplomán, gúnyolódik a középfokú végtetségen, gúnyolódik mindenen, lényeg addig se sutyerák életén kelljen gondolkodnia.

2019. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
22%-os tuti gyári munkás,bányarém,szűz 40 felett és itt éli ki magát :D szerinte mindenki pont olyan,mint ő aki mást állít az hazudik.
2019. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk kereszttesómék 40 felett vannak sajnos gyerekük nem született (nem maradt meg nekik egyszer sem) igy sokszor mennek nyaralni ide oda. Nekünk jön a második baba persze megfordul a fejünkben hogy de jó nekik mehetnek ide oda (feleslegesnek tartom még 2 évessel nyaralni mennibszerintem annyira nem értékelné még a dolgot. Egy napokra megyünk usziba állatkertbe stb)de mikor látom hogy a felesége hogy játszik a gyerekkel tudom hogy ő is gondol arra de jó lehet akinek megadatott a gyerek.
2019. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Azt szeretném megkérdezni, hogy tulajdonképpen jól olvasom-e, tényleg az a kérdés, hogy itt válaszoljuk meg neked azt, hogy a barátnőd és a családja rátok irigykedik? És mindezt úgy, hogy sem téged, sem a barátnődet nem ismerjük.

Mindenesetre én még életemben nem voltam nyaralni,(leszámítva a nyári vakációkat a rokonoknál) és teljesen jól megvagyok. Nincs mit irigyelni rajtatok, mert az, hogy manapság aki megteheti utazgat ide-oda, ez teljesen megszokott dolog. Ám tegye, lásson világot, hiszen ha egyszer az élete végére ér, legalább lesz mire visszagondolni.

De ha tényleg az a kérdés, hogy irigyek-e rátok, hát elképzelhető, hogy igen, mert őket érdekli, hogy ti mit csináltok. Csak gondolj bele, ott élnek vidéken 3 gyerekkel, útban a negyedik, viszont a saját házukban élnek. Gyári munkások...addig örülj, amíg még vannak gyári munkások, akik egyáltalán gyártanak valamit, esetleg olyat, amire neked pont szükséged van.

És ha nem akarnak továbbtanulni, akkor mi van? Szívük joga, mint ahogy neked is, hogy egy évben kétszer elrepülj Skóciába és Spanyolországba. Viszont nekem is eszembe jutott két kérdés: 1. Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz? 2. Miért kell mindenkinek a másik emberrel foglalkoznia? Ha mindenki tenné a saját dolgát, élné a saját életét, ahogy tudja, sokkal jobb hely lenne a világ.

2019. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!