Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti haragudnátok ezért anyósra?

Ti haragudnátok ezért anyósra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti haragudnátok anyósra ha folyton takarítana és pakolászna amíg nálatok van mert kisgyerekre vigyáz? Igazából semmi rosszat nem csinál, de engem borzasztóan idegesít hogy úgy pakolászik mintha otthon lenne, ha meglát egy szatyrot kipakolja! Az közben segítség hogy takarít, de engem még az is irritàl. Próbáltam már szépen kérni hogy ne csinálja de nem érti, csak a durva szóból értene, de sajnálom mert nem akar rosszat. Ti is haragudnátok vagy én fújom fel?
2019. ápr. 30. 15:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
53%
De ez ne legyen már jó indok, azért hülyék se legyünk. Neked az a fontos, hogy neked mi a fontos, remélem, érted. Kit érdekel, hogy más örülne neki? Az más.
2019. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%
Viccelsz? Még örülnék is neki, hogy nekem kevesebb dolgom marad a házban. :D
2019. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Engem csak azért zavarna, mert ha azért van nálam, hogy két kisgyerekre vigyázzon, akkor azokkal foglalkozzon, azokra vigyázzon, és ne pakolásszon.
2019. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
13-as igen ez is eszembe jutott. Köszönöm mindenkinek!
2019. ápr. 30. 16:45
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
Persze, közölnem, hogy ne matasson a cuccaim közt. Persze nehéz szitu, mivel épp szivesseget tesz. De akkor is szólnék, nem otthon van.
2019. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Varga Péte4 ***** válasza:
93%

Megosztanám Veletek a tapasztalatomat. Anno nekem is voltak ilyen jellegű problémáim. Akkor megfogadtam, hogy ha majd egyszer öreg leszek, és soha sem fogok ilyeneket csinálni.

Már elég koros vagyok, de szerencsére jó a memóriám, úgy, hogy a fiatalokkal felhőtlen a kapcsolatom. Véleményt csak akkor mondok, ha kifejezetten kérik, csinálni azt csinálom, amit kérnek és úgy ahogy kérik.

Szóval memorizálni fiatalok! F/69

2019. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%
Hehe, ez a különbség a mai fiatal anyucik és egy eggyel idősebb generáció közt: az előbbi egy gyerek mellett is nyafog a gyakorin hogy "nincs segíccségeeem jajajaj hogy takarítsak?", utóbbi meg játszva simán kitakarít 2 gyerek mellett is.
2019. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%
Nem neked kell, hanem a férjednek! Neki viszont igen! Nem neked kell egy eredendően idegennel összeveszned. A segítség nem árukapcsolás, hogy csak akkor vagyok hajlandó csinálni, ha cserébe beletaposhatok az intimszférátokba. Ez nem jószándék, ez bunkóság, kotnyeles taplóság. Egy másik ember lakásában nincs joga a holmikhoz hozzányúlni! Ne úgy állj hozzá, hogy semmi rosszat nem csinál - de csinál: a te kérésed nélkül felülbírál téged! Én, ha a többszöri figyelmeztetés nem használ, megpróbálnám anyós segítsége nélkül megoldani a gyerekfelügyeletet, vagy én vinném hozzá. Ha megsértődik a rászólástól, akkor nem is szeretett titeket.
2019. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%
Bárcsak nálunk csinálna :) vagy az anyám ... nekem soha senki nem segített :/
2019. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem szóltam miatta, maradjon a jó viszony, stb.

Aztán kiderült, fontosabb a rohadt takarítás, mint vigyázni a gyerekre. Mire hazaértem, a lakásban a vegyszerek széjjelpakolva mindenfelé, szivacs-rongy szintén. Minden gyerek által hozzáférhető helyeken egy totyogó mellett. A gyerek közben nem lett letéve aludni, ott ült és imbolygott az ágyon.

Legközelebb mindent elzártam, még a mosogatószert is, a szekrény kulcsát elvittem. Elment vegyszereket venni... Máskor a wc sikálása fontosabb volt mindennél, a szűkítőt odaadta a gyereknek játszani, ő meg visszament wc-t takarítani. A két éves fiam ráhúzta a fejére a szűkítőt, nem jött le. Amikor rájött, hogy nem tudja levenni róla, felhívott, hogy behozná autóval a gyereket hozzám. Autóval... Aztán ha fékez egy nagyobbat, ott törik porrá a nyakcsigolyája. Végül úgy kellett levágni a szűkítőt.

2019. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!