Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti haragudnátok ezért anyósra?

Ti haragudnátok ezért anyósra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti haragudnátok anyósra ha folyton takarítana és pakolászna amíg nálatok van mert kisgyerekre vigyáz? Igazából semmi rosszat nem csinál, de engem borzasztóan idegesít hogy úgy pakolászik mintha otthon lenne, ha meglát egy szatyrot kipakolja! Az közben segítség hogy takarít, de engem még az is irritàl. Próbáltam már szépen kérni hogy ne csinálja de nem érti, csak a durva szóból értene, de sajnálom mert nem akar rosszat. Ti is haragudnátok vagy én fújom fel?
2019. ápr. 30. 15:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
48%

add kölcsön nekem, nálam lenne mit pakolni ...

vicc nélkül, ha ez zavar, mondd meg neki, esetleg tálald úgy, hogy a gyerekfelvigyázás is nagy szívesség tőle, kényelmetlenül érzed magad, hogy még a rendrakást is magára vállalja

2019. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem ilyesmivel az őrületbe lehet kergetni. Azt is utalom, ha jön és nézeget, hogy mit főzök, vagy szedegeti a porcicát... Semmi köze a hazunkhoz. Tartsa rendben a magáét.
2019. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Hát most elgondolkodtam. Lehet, megmondom a lányomnak, hogy ezentúl nem ürítem ki a kosarat, ahol a vasalni valót tartja, mert olvastam a gyk-án, hogy azzal belegyalogolok az intim szférájába.


És ne is mondja, hogy örül neki, mert biztosan csak nem akar megsérteni. Inkább vegye elő azt a rohadt vasalót, este, mikor hazajön a munkából, és vasaljon, ahelyett, hogy kicsit pihenjen, vagy a gyerekével foglalkozzon.


Amúgy is utálok vasalni.

2019. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint más... kedves utolso

Ö a lanyod,egy anya más.

Ha zavarna mondaná.Nekem is teljesen mas ha anyukam mond valamit

vagy ö ad tanacsot mint az anyosom.

Egy anyos es egy anya 2 külön fogalom.

Anyukam is sokat segit de tudja mit hogy szeretek

tudja minek hol a helye.Mit honnan vett el...

Az anyosom nem segit inkabb kieli a pakolasi maniajat nalam!!

Ez megint más.Tök mindegy mi ha öt zavarja nem kerdezi meg hanem

magatol nekiall pakolni,viragot ültetni

vagy kidobalni dolgokat.Es ez ami rossz.

En vele leültem megkertem ra h engem zavar,kerdezzen

meg elötte.

Anyukammal semmi gond ö ismer.

2019. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámra is rászóltam mikor elkezdett locsolni, megnézte a hűtőt, hogy mi van benne vagy mit kell kidobni, levitte a szemetet...

Megmondtam neki hogy nálam vendég, nagyon szeretem, de ne szóljon bele a dolgaimba. Kérdezzen, hogy szeretném-e hogy segítsen, de magától ne tapodjon bele a magánszférámba. Ugyanígy volt a hirtelen becsöngetünk, vágj jó pofát szindrómával is.

Én kérdezek, szólok, nem érkezek előzetes értesítés nélkül, ezt viszont is elvárom.

Volt szájhúzás, aztán már nem csinálja, én meg végre nem kell hogy kövessem a lakás minden pontjára, hogy mit talál ki megint...jelezném szte takarításmániás vagyok, tehát alapja se volt, ez csak arról szólt hogy itt is ő dirigál. Na meg egy frászt. (Hozzátenném kontrollmániás kicsit..)


Anyósom 1x érkezett hozzánk úgy, hogy előtte -mondván programja van - lemondta h beköszönjünk hozzá a nyaralásból hazafele jövet, erre utána beállított hozzánk. Azaz beállított volna, mert nem engedte be senki (elmentünk sétálni), és nem futottam utána, sőt. Gyanítom ha pakolgatni kezdene kérdezés/kérés nélkül, akkor se lennék megértőbb, ahogy anyukámmal sem voltam az. Ez az én és nem az ő életük.

2019. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!