Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én és a feleségem gondolkodik...

Bandita1986 kérdése:

Én és a feleségem gondolkodik rosszul vagy az anyós?

Figyelt kérdés

Az anyósom gyakran megsértődik mindenen.


Kis háttérinfó:

50km-re lakunk, 1 éves kislányunk van, általában 2 hetente megyünk, péntek délután és vasárnap megyünk haza. Igyekszünk kerülni a konfliktust és mind a két családnak megfelelni.


A legutóbbi sértődés:

Anyák napja, mi otthon név napoztunk ebben az évben és adtuk oda a virágot testvéreimmel anyuméknak. Telefonon felhívtuk és megköszöntöttük anyósomat és a rákövetkező héten gondoltuk, hogy megyünk köszönteni. Eddig 4 éven át mindig anyósoméknál töltöttük a hétvégét, és ott voltunk. A tesóm névnapját pedig vagy anyák napja előtt-után ültök meg, ahogy tesómék ráértek. Akkor köszöntöttük meg anyum és mamám.


Ebben az évben fordult, otthon maradtunk és nem mentünk el személyesen.


Erre kiakadt teljesen, hogy miért nem szaladunk le, utazunk 2 órát azért hogy személyesen mondjuk el a köszöntést és adjuk oda a virágot. Lehordott minket mindennek. Hogy anyák napja az csak aznap van, máskor nem számít. Tesómék és barátja, ők is így csinálják és nincs belőle ott semmi veszekedés, sértődés.


Szerintetek kinek van igaza? Ő a reagálja túl? Vagy rontottuk el, hogy nem úgy ugrálunk ahogy ő gondolja?



2019. máj. 8. 10:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Senki nem kövez meg senkit :) De ilyen szinten nem szeretnék infokat kiadni, de mártirsagnak nem nevezném, mert ha mi nem megyünk akkor nem jön senki azon részéről hozzank és kb nem talalkoznánk soha a feleségem családjával. Bár lehet akkor rákényszerültek volna hogy jöjjenek. Próbaltuk jól csinálni és mindenkinek a kedvében járni. Itt hibáztunk...


Nincs megtiltva senkinek hogy jöjjenek hozzánk, egyszerűen csak így kényelmesebb, gondolom én.

2019. máj. 8. 14:58
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusúristen, rengeteget vagytok nála! Ossza be :)
2019. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
50 km-t két óra alatt tesztek meg?
2019. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
50 oda 50 vissza :)
2019. máj. 8. 15:32
 25/29 anonim ***** válasza:
Nincs igaza.
2019. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Az ott alvos dolog azért alakúlt így ki, mert annak idején amikor összejöttünk, csak hétvégén tudtunk igazán találkozni és többet együtt lenni. Félig meddig távkapcsolat volt. Az ottalvósság meg megmaradt.
2019. máj. 8. 15:56
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok,azon gondolkodom,hogy miért jó valakinek ilyen robotszerű életet élni.


Megfelelni másoknak,2 hetente hazamenni a szülőkhöz.


Felnőtt embereket vagytok,nem másokra kellene pazarolni a szabadidőtöket.


Nekem ez nagyon fura....

2019. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nincs igaza anyosnak, siman megmondtam volna, hogy 4 evig a te szuleid nelkuloztek aznap, egyszer ő is kibirja, vegyen példát. 2) mi is 50km re lakunk anyostol, mi kb havonta megyünk.. Es szoktatom le a parom(ferfi) hogy ott aludjunk. Nem vagyunk gyerekek, hogy anyucinal kell aludni, plane nem egy egesz 7veget...most úgy vagyok vele( mivel az szuleim nem élnek) hogy ok, husvet es karacsony akkor 1 estet ott alszunk... De az sem tetszik, de ez egy kompromisszum. Egyeb időben en nem alszom ott. O ha akar, vagy ha több munka van, amibe besegit, felolem mehet, ott is alhat, a gyereket is viheti, de én tuti nem megyek akkor. :D nem bolondultam meg. :D menjen, segitsen, az ő szulei, nem vagyok harpia, de mivel en nem erzem jol magam ott, nem vagyok hajlandó ennyit menni es ott aludni. Van sajat eletunk is. Barátok, en rokonsagom vagy csak egy lazulos 7vege, vagy pont beteg a gyerek...nem hurcolom betegen.
2019. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyéves gyerekem lenne, és én lennék a férj, a feleségem lenne az első számú anya,és neki rendeznék egy kis anyák napját főműsoridőben, és nem a szüleimnél lennék egész hétvégén

Egyébként nem lennék a bármelyik szülőnél egész hétvégét, meg rendszeresen.

Anyák napján nyilván felköszöntöm az édesanyámat, sajnos a nagymamáim már nem élnek.

2019. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!