Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha anyósotok...

Mit tennétek ha anyósotok átjönne hozzátok hívatlanul, majd közli veletek, hogy ma nálatok alszik?

Figyelt kérdés
Egyebkent jol kijottem anyosommal amig terhes nem lettem. Azota eleg fura dolgai vannak, mint peldaul kozolte velem h jon velunk szulni, annak ellenere, hogy kijelentettem h csak a ferjemmel szeretnek menni. Ezen kivul mindenhol ott akar lenni, legyen az szo egy fagyizasrol vagy grillezesrol a sogoraimmal, anyosom mindenhol jelen van. Meghivatja magat hozzank hetvegente, csomagoltat maganak kajat stb. Meg ez sem lenne gond, de a minap aposom elvitte az autonkat este dolgozni es jott anyosom vele, hogy o jott latogatoba. Majd este 10kor kerdeztem h megis hogyan megy haza, erre a valasza az volt h o velunk alszik. Itt elszakadt a cerna nalam es szepen utaltam ra h menjen haza, es hogy ez igy nem oke. Haza is menz vegul, viszont most tuti en leszek a fekete barany... 8,5 honapos kismama vagyok es ha nem huzok hatarokat most, mi lesz kesobb? Vagy bunkosag volt?

2019. jún. 15. 20:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%
Jól csináltad és nem biztos, de van esélye, hogy a szülés után pár hétre szintén beköltözne segíteni vagy át akarná venni helyetted gondozni a babádat,mert az az Ő Unokája (másodsorban a te gyereked). Nem feltétlen kell összeveszni, csak tényként kell mindent elmondanod. Például nem azt mondod, hogy csak a férjedet szeretnéd a szüléskor beengedni, hanem azt, hogy csak a férjed fog bemenni. Pont. Ha közbeszól, hogy nem fog ő zavarni, ha bemegy, akkor mondhatod, hogy de igen, téged a friss apukán kívül mindenki más zavarna, de helyette majd X időpontban eljöhet megnézni a babát délután 2 és 3 között. Ha nem mutatsz bizonytalanságot, akkor nem is lesz rés, amin befurakodjon oda, ahova nem akarod.
2019. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es valaszolo! Koszonom a hozzaszolasodat, teljes mertekben igy erzek ahogyan leirtad.

Mondtam neki hatarozottan is, de olyanlor ugy csinal, mintha a falnak beszelnek vagy nem ertene amit mondok. A korhazban tudom h ott fog toporogni a folyoson, akkor is ha fejreallok. A ferjem pedig sajnalja az anyjat, szerinte en vagyok aki tulreagalja a dolgokat es szerinte hagyjak rá mindent...

2019. jún. 15. 21:17
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mi mit tennénk.


Az viszont ciki, hogy "A ferjem remenytelen."

2019. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked a férjeddel kellene zöldágra vergődni először, mert addig anyóssal sem jutsz egyről a kettőre....te kitiltod, férjed meg majd megsajnálja és odahívja. Ez lesz. Szóval ne anyóssal kapcsolatban kérd a tanácsot hanem a férjeddel. Minden meny az anyóst szidja holott az ilyen anyósok előtt ott áll egy még rosszabb természetű férj, mama pici fia. Talán vele kellene kezdeni mert addig anyósról minden szavad lepattan majd.
2019. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös- igazad van! Viszont ha anyosomrol van szo, a ferjem mindig felkapja a vizet es engem hibaztat. Meg a ket batyjahoz hasonlit bennunket, akik eddig sosem kuldtek haza az anyukát (bar naluk ketlem, hogy valaha is betoppant h "jottem aludni" es egyik feleseg sem terhes/ nincs gyerek).
2019. jún. 15. 21:36
 16/44 anonim ***** válasza:
93%
Akkor pláne nem anyósod a fő probléma, hanem a kedves férjed. Ha anyósodat magadra haragítod, a gyereked apja majd szépen elcuccol hozzá.....
2019. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%

tipikus az az anyós aki úgy gondolja majd a babával való segítséget hogy ő babázik te meg házimunkázz a gyermekágyi időszakban...

most húzz határt sőt a férjedet is rakd helyre hogy vagy mehet anyuci csecsét szopni vagy lehet egy normális családja

2019. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
97%
Sürgősen tedd helyre a férjed.
2019. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igazatok van, a ferjemnel kezdem. Mondjuk nem lesz egyszeru, mert eddig altalaban vita volt a vege az anyos temanak, de bizom benne h valtozni fog!
2019. jún. 15. 22:13
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
jaj utolsó ne írkálj már baromságot. Amúgy a nagyszülői láthatás havi 2 óra, felügyelettel ha anyuka vagy apuka ragaszkodik hozzá hogy ott legyen.
2019. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!