Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha anyósotok...

Mit tennétek ha anyósotok átjönne hozzátok hívatlanul, majd közli veletek, hogy ma nálatok alszik?

Figyelt kérdés
Egyebkent jol kijottem anyosommal amig terhes nem lettem. Azota eleg fura dolgai vannak, mint peldaul kozolte velem h jon velunk szulni, annak ellenere, hogy kijelentettem h csak a ferjemmel szeretnek menni. Ezen kivul mindenhol ott akar lenni, legyen az szo egy fagyizasrol vagy grillezesrol a sogoraimmal, anyosom mindenhol jelen van. Meghivatja magat hozzank hetvegente, csomagoltat maganak kajat stb. Meg ez sem lenne gond, de a minap aposom elvitte az autonkat este dolgozni es jott anyosom vele, hogy o jott latogatoba. Majd este 10kor kerdeztem h megis hogyan megy haza, erre a valasza az volt h o velunk alszik. Itt elszakadt a cerna nalam es szepen utaltam ra h menjen haza, es hogy ez igy nem oke. Haza is menz vegul, viszont most tuti en leszek a fekete barany... 8,5 honapos kismama vagyok es ha nem huzok hatarokat most, mi lesz kesobb? Vagy bunkosag volt?

2019. jún. 15. 20:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
29%

Attol h eltiltod az unokajatol ha ilyeneket csinal es a gyereketek egeszseget is veszelyezteti,meg NEM vagy rossz ember. :)

A gyereked es a sajat eleteteket nezd ne a venasszonyt!

2019. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
94%

"Honnan kellett volna tudnom a kapcsolatunk elejen, h milyen a kapcsolata az anyjaval vagy hogyan fog reagalni dolgokra a jovoben?"

Addig semmiképpen sem lett volna szabad eldöntened, hogy összekötöd-e vele az életedet, amíg ki nem derült, hogy milyen a kapcsolata az anyjával, hiszen szinte mindenkinek az anyja az egyik legeslegfontosabb ember az életében, tehát ebből nagyon sokminden kiderült volna. Aztán amikor láttad volna, hogy milyen, akkor eldönthetted volna, hogy na egy ilyen családnak akarsz-e a tagjává válni. Mert ez a család olyan, amilyen, nem fognak egy kívülálló kedvéért megváltozni. Szerintem nagy baj, ha ez kimaradt.

Azt meg persze, hogy nem lehet tudni előre, hogy a jövőben ki mire hogyan fog reagálni - de azért ha elég alaposan megismersz valakit, akkor elég jó eséllyel megjósolhatod, hiszen senki sem tud kibújni a saját bőréből. De ezek szerint nem ismertétek még egymást eléggé, amikor fejest ugrottatok az ágyba, úgyhogy akkor most az van, ami.

2019. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
56%

Nalunk is az a helyzet h azt hiszi amit a ferjem batyjaeknak jo az nekunk is jo.

Mi teljesen mas eletet elünk mint ök.

250kmre laknak anyosek.

A ferjem batyja allandoan hivogatja ki öket.

Van h 1 hetre jönnek.

Aztan amikor a battynak is sok belölük akkor passuolja ide hozzank aludni öket meg mi vegyük el öket vasarolni stb...

En is megmondtam a ferjem batyjanak ha hivja öket patyolgassa is el öket.Azert mert nekik jo a segitsegük amikor meg nincs ra szüksegük akkor passzolná ide öket a maradék napokra.Szoval mondtam neki gelejtsen el minket,Felnött ember ha nekik jo hivjak öket.

De minket ne ugraltassanak merr sokszor idönk sincs rajuk.

kedvünk sem vagy epp rossz idöszakban jönnek.

Es meg jobban bestresszel minket.

Mi nem logunk anyuci seggeben.

Szoktunk menni latogatni öket nincs szükseg arra is h 2 havonta 1 hetre idecuccoljanak.Szeretnenk magan eletet.

Kerdezö jol tetted!!

Most csapj az asztalra!!

A babanak sem jo a boldogtalan stresszelö anyuka!!!

Csak ezt nezd!

Nyugodt boldog anyukara van szüksege!

Es ez akkor lehetseges ha ugy elsz es alakitod az eleted ahogy neked jo ahogy neked kenyelmes!

Se a ferjednek se anyosnak ne engedj!

Ha a ferjednek nem tetszik?hidd el!nem kár!

Nöljön fel!!!!!Sosem fog melledallni mert éretlen!!!anyuci pici fia!

Legyel te a ferfi a haznal!!!

2019. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

32-es kerdezo: Lehet igazad van valamilyen szinten, viszont hala az egnek annyira nem veszes a helyzet, hogy el kene tiltsam anyosomat tolunk, vagy esetleg a hazassagunk tonkremegy emiatt. Bizom a ferjemben es abban, hogy tiszteletben tartja amit kerek tole.

Mikor megismertem, minden renben volt, az anyja is kedves es szimpatikusnak tunt. Amiota terhes lettem kezdodott ez a tulsagos torodes reszerol! Ezt nem lathattam elore, ahogy azt sem, mi lesz ezek utan.

2019. jún. 16. 19:09
 35/44 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon szomorú lennék, hogy ennyire féreismertem a férjem, és ennyire nem egy álláspontunk van ezzel kapcsolatban. Szomorú, hogy sokszor nem is az anyós az igazi probléma, hanem a férj /vagy épp feleség. Mert egy anyós nem tehet tönkre egy házasságot, csak akkor, ha a fia /lánya hagyja... Kitartást neked, lesznek még problémáid azt hiszem... Vagy nyelsz életed végéig, vagy kiállsz magadért és a férjed szemében te leszel a hibás. Előbbit nem javaslom.. Anya ezt csinálja 30 éve és egyre nehezebb... Egyszer majd robban. A férjed szemét kéne felnyitni.. Szerintem más nő se örülne, nem veled van a baj. Reméljük sikerül.
2019. jún. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Ido kozben lattam a beszelgetest az anyjaval. Bocsanatot kert tole, hogy haza lett kuldve, illetve hozzatette parom h ot is kikesziti mar a terhessegem es emiatt vagyok olyan amilyen. Nagyon rosszul esett, hogy ahelyett, hogy mellem allna vegre es megmondana az anyjanak, hogy egy kicsit sok, a hatam mogott meg engem hibaztat.

Termeszetesen kikertem magamnak, viszont ez csak olaj volt a tuzre. En vagyok az elviselhetetlen, nem normalis, aki hazakuldte a kedves, mindenben segito, törődő anyukat es ilyet normalis ember nem tesz.

2019. jún. 17. 10:24
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
36# Nincs más rokon, vagy barát aki melléd állna? Szerintem 10/9 embernek ugyanez a véleménye, mint neked. Csak nem olyan reménytelen eset a férjed, hogy képtelen felfogni... Az is elég dühitő, hogy nem veled beszéli meg és próbálja átgondolni, hogy lehet mégis neked van igazad, hanem sunyiba kibeszél téged és a terhességnek tudja be, hogy kiállhatatlan vagy... Holott mások már rég elküldték volna a kedves mamát a....
2019. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Most ha ezt elmeséli valakinek a férjed, hogy te kidobtad az édesanyját, akkor lehet téged néznek szemétnek, de ismerni kéne a körülményeket... Egy ilyen tapadós, minden lében kanál nőt, senki nem bírna elviselni szerintem. Másrészt mindenki élni szeretné az életet és nem csak elviselni..
2019. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
88%
Na ez a pasi egy tipikus mama kisfia. Amint meglesz a gyerek, a mamikája minden nap ott akar lógni nálatok és ha kirakod majd jól ellened fordítja. Sajnos nem biztos hogy ebbe a házasságba valóban kellett egy gyerek.....simán otthagy majd a gyerekkel mert anyós rá fogja beszélni hogy te milyen szemét vagy és a drága férjed panaszkodik majd neki hogy a gyerek miatt elviselhetetlen vagy.
2019. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Bizony kivulallokent en vagyok nyilvan a rosszindulatu meny, aki kidobta az anyukat...

A ferjem nem remenytelen, tudom h idovel valtozni fog! Nem veletlenul mentem hozza es szulok neki gyermeket!

Biztosan lesznek meg nezeteltereseink, es ezeket majd idovel megtanulom kezelni en is. A kedves anyos azota nem jelentkezett, egy darabig gondolom beken hagy.

Az meg h a szuletes utan mi lesz, meglatjuk...

2019. jún. 17. 22:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!