Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha anyósotok...

Mit tennétek ha anyósotok átjönne hozzátok hívatlanul, majd közli veletek, hogy ma nálatok alszik?

Figyelt kérdés
Egyebkent jol kijottem anyosommal amig terhes nem lettem. Azota eleg fura dolgai vannak, mint peldaul kozolte velem h jon velunk szulni, annak ellenere, hogy kijelentettem h csak a ferjemmel szeretnek menni. Ezen kivul mindenhol ott akar lenni, legyen az szo egy fagyizasrol vagy grillezesrol a sogoraimmal, anyosom mindenhol jelen van. Meghivatja magat hozzank hetvegente, csomagoltat maganak kajat stb. Meg ez sem lenne gond, de a minap aposom elvitte az autonkat este dolgozni es jott anyosom vele, hogy o jott latogatoba. Majd este 10kor kerdeztem h megis hogyan megy haza, erre a valasza az volt h o velunk alszik. Itt elszakadt a cerna nalam es szepen utaltam ra h menjen haza, es hogy ez igy nem oke. Haza is menz vegul, viszont most tuti en leszek a fekete barany... 8,5 honapos kismama vagyok es ha nem huzok hatarokat most, mi lesz kesobb? Vagy bunkosag volt?

2019. jún. 15. 20:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
79%

Bunkó? Nem, ő a bunkó csak nem veszi észre.

Én már ott elküldtem volna a fenébe, mikor kijelentette hogy ott lesz a szülésnél.

Szerintem ne érezz bűntudatot, teljes mértékben neked van igazad. Nem neki kell lenni a középpontban mindig. Nem körülötte forog a világ.

Az meg hogy csak úgy ott alszik, nem így megy. Előtte illene szólni, megkérdezni, hogy benne vagytok-e...

2019. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

"illene szólni, megkérdezni"

Csakhogy a fiatalabb generációk egyre inkább hallani se akarnak illemről - és akkor az anyóst miért érdekelné, hogy mi illene meg mi nem? Az eperfagyi visszanyal esete...

2019. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
91%

igen illene,

egy anya fogja fel h felnött a pici fiacskaja,külön elete es sajat magànèlete van...

Es tartsa tiszteletben h a fiànak vagy egy társa...

Ez lenne a normalis.Legalabbis a szüleim szerint ez a normalis.

Ök teljesen elengedtek sose jönnek varatlanul,mindig mindent megkerdeznek.Sose varnak el semmit

Tiszteletben tartjak h mar mas is fontos az eletemben nem csak ok!

Nem versenyeznek a ferjem ellen.

Tudjak a szuleim h mindennel fontosabb a ferjem,es ez akarmennyire is banthatja oket ez van!

Ferjem is termeszetesen tiszteli öket.

Erröl a reszröl nincs gond!

Nalunk is az anyosom nem tudja elfogadni h a fiai felnött emberek.

Minden lepesükröl tudni akar.

Ferjem mar nagyjabol megmutatta neki h mi is a helyzet.

De a testveret napi szinten hivogatja,faggatja,mindenröl tudni akar...

meg arrol is ha 1 db kiskanalat vesznek

szeme mint a sasé😂ha hozzánk jön a megaprobb dolgot kiszurja

mar fel se vesszük😂

Nehez lesz de a sarkatokra kell állni!

Nem csak neked kell tisztelni mint anyost

forditva is tisztelnie es elfogadnia kell teged

Kompromisszumokat kell kötni.

Leülni es megbeszelni kinek hol a határ

Nehez az biztos,de vagy behodolsz es szenvedsz eleted vegeig

vagy kitartasz az elkepzeleseid mellett akkoris ha te leszel a szar

Ne foglalkozz senkivel en sem foglalkozok

2019. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
megszületett már a baba? mi a helyzet? :)
2019. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!