Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy van képe így viselkedni?

Hogy van képe így viselkedni?

Figyelt kérdés

az anyám szinte utál..mindennel szekál meg gyűlöl ,de nem tudom miért..elegem van már,hogy mindig csak kiabálni tud..

amikor ő rosszul van mindenkinek ott kell vigasztalgatni ,ha én akkor meg még le is kiabálja a fejem:S

ma is beletettem az ezer közül az egyik bizsuját a nyakamba és úgy kiabált ,hogy az már nem is igaz:SS

beteg-.-

demost szerintetek nem beteges?:S

16/L


2010. szept. 24. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez attól függ hogy volt-e rá valami kiváltó ok hogy így viselkedjen veled...:/
2010. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az égvilágon semmi..de tényleg :S
2010. szept. 24. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem te vagy beteges, hogy így írsz anyádról.
2010. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok...akor nem tudom mi lehet a baja....:( beszélj vele!
2010. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát, őszintén szólva, a kérdésed hangneme alapján anyádnak teljesen igaza van...

Másik: megkérdezted, hogy beleteheted-e az ezer közül az egyik bizsuját a nyakadba? Vagy csak fogtad és elvetted?

2010. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

azért írok így róla,mert mindig fúj rám..:S

egyszerűen lekiabálja a fejemet olyanért,hogy pl-kapcsoljam a tv-t..

9-kor..könyörgöm..kilenckor??

más meg hajnalig nyomatja hétvégéken..

amugy igen,megkérdeztem:(

és akkor meg is engedte..aztán leesett hogy mit engedett meg xP


de megennék egy jó gyrost :DDD

2010. szept. 25. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyrosról én is így vélekedem!Nálunk is ez a helyzet!Szerintem már beleunt a nevelésbe és nyűg vagy a nyakán!Meg nehogy már engedély kelljen mindenhez!Az anyának és gyereknek ugyanannyi joga van mindenhez!Ha az anya kiabálhat,a gyerek egy szaros bizsut és megnézhet!Nem egy 100 millió dolláros gyémánt nyakéket nézegetett,hanem egy sz@ros pár száz forintos kis műanyagot!Nekem azt mondta anya nem régen,mikor megkérdeztem,hogy szeretné e nézni az egyik műsort vagy DVD-zhetek,hogy: "Hagyjál már élni!!!"

Holott 21 éves vagyok,a magam ura,nem kell már pelenkáznia sem,csak néha elvárnám,hogyha a fizum 3/4 része hozzá vándorol,vegyen kicsit figyelembe engem is!Pölö:ha beszélek hozzá figyeljen és ne legyen szemtelen,hogy hozzányúl a cuccaimhoz,de én az övétől menten takarodjak!

Nem tudom kik azok,akik ilyen kérdéseknél mindig felhozzák,hogy hogyan beszélünk a szüleinkről,de fogják fel,hogy nem mindenkinek jutott álom anyuka és van aki igen csak megszívta!!!!!Nem mindenkinek pompás mellettük az élete é legyenek szívesen ne játsszák az erkölcsi csőszt,mert a hajam égnek áll a törvényszerű boldog gyermekek jó anya-apa-kapcsolattal bíró hozzászólók maszlagától!!!!

2010. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó,nekem is ez a véleményem (=

és,igen lehet azt mondani,hogy szemtelen vagyok,de nemhiszem hogy ez akkora bűn lett volna :S

2010. szept. 26. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

igazad van egyáltalán nem irtál rosszat anyádról.

egy nő nem azért szül meg egy gyereket hogy utána egy nyamvadt ékszert ne adjon neki oda még ha el se kéred akkor se csinálhatna belőle ügyet. ez teljesen nevetséges beteges vagy inkább gyerekes viselkedésmód egy szülőtől. nem értem meg az ilyen embereket.


kérdezd meg tőle legközelebb hogy miért is szült meg.. azért a havi 12200 ft csp-ért?

2010. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez még haggyán,de van egy kisöcsém,akivel egyáltalán nem foglalkozik..8 évesen csak velem tud beszélgetni és a barátaival,és annyira sajnálom hogy dadog és néha húzza a szavakat:(

könyörgök..ilyenkor egy gyereket nevelési tanácsadóba kéne hordani,vagy pszichológushoz hogy miért dadog szegény gyerek?

nemtán a családi összeröffenések miatt vagy a szülők hülyeségétől..áá nem..

2010. okt. 4. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!