Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most miért kell igy viselkedni?

Most miért kell igy viselkedni?

Figyelt kérdés

apám délután haza jön a munkából,állandóan beszól hogy nem csinálok semmit,pedig ez nem igaz.beszoktam segíteni anyunak a kocsmát néha én nyitom ki,szinte mindennap,tegnap meg az ebédnél is besegitettem amit kért.az a bunkó meg haza jön és elkezdi hogy :"mért nem csináltad meg ezt meg azt....bla-bla-bla...sose csinálsz itthon semmit b*zdmeg".....:/ mit csináljak hogy végre leszálljon rólam? nem is az igazi apám :(

19/L


2011. ápr. 4. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyetemre jársz?
2011. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szakközép
2011. ápr. 4. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
beszélj vele,üljetek le. és légy tisztelet tudó.
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne várd meg míg megkérnek valamire önállóan állj neki a házi munkának, mikor megjön te épp porszivoz, mosd fel a konyhát...
2011. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aha, jók az előző ötletek, de nem tudom egy olyan "apa" esetében mennyire válnak be, aki csak arra hajt, hogy b@sztasson.... ne haragudj, ha a tiéd nem ez a kategória, az enyém ilyen. Ha konkrétan látja, hogy dolgozom, akkor is belémköt, hogy mást miért nem csináltam meg... tipikus "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az a baj"- eset... Ilyenekkel semmit nem lehet csinálni, max jó nagy ívben elkerülni.
2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

21:09

az én apám is pont arra hajt hogy minnél több dologért b@aszogathasson

2011. ápr. 4. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyetek türelmesek, az apáknak nem könnyű. Nekik állandóan a tekintéjüket kell őrizni és bizonyítani. Úgy godnolják, hogy egy jó apa attól az, ha a ház ura, nevelei állandóan a gyereket, fegyelmet és rendet tart otthon. És hogy ezt a képet kialakítsa magáról, azért vannak a jelenetek. Próbáljátok elviselni. Semmiképp nem kell szembeszállni. Javára válik mindenkiek egy kis házimunka, és iganis, a családi összefogásba be kell szállni. A magad életét meg alakítsd szépen lépésről lépésre, testileg sport, szellemileg kitartó tanulás, hogy készen állj a felnőtt életre, mikor eljön az idő.
2011. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

betegen is kinn vagyok,mikor már alig birom akkor is.

mégis azt vágja hozzám hogy semmit se csinálok,csak kötekedni akar

2011. ápr. 4. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:

21:09 vagyok

idősebb vagyok nálad és ha tehetném, biztos elmentem volna érettségi után valami távoli városba továbbtanulni, vagy dolgozni ha nem lett volna lehetőségem tanulni. Vissza sem néztem volna.

Én ezt tanácsolom :-/

2011. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, olyan is van, hogy még ha rokon volna is vonzodhatna szexualisan, de mivel tudja, hogy ez nem helyes, és le akarja gyurni, hogy igy viszonyuljon hozzád, inkabb piszkal, szid. Nem igaz, amit mond, nincs semmi olyan alapja a szidasnak, amit Te tettél volna, a sajat erzeseit kezeli igy (úgy-ahogy).

(35/L)

2011. ápr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!